Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Možná, že kniha nebyla přímo napsaná na můj věk, ale určitě stála za přečtení! :) Líbilo se mi pojetí lásky s cestováním, přičemž jsem si vychutnala celou cestu knihou a ve spojení s ilustracemi to pro mě byl takový menší knihomolský zážitek..! :)

02.01.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Jako jedna z mála knih na téma LGBT, které jsem četla, se mi kniha zalíbila a nebyla vůbec špatná k přečtení :) Její děj byl zajímavý, příběh se dobře četl a rychle mi plynul..:)

02.01.2019 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Opět nezklamal..! :) Knize nic nechybělo, byla to klasická romantika typická k tomuto autorovi s krásným citovým dějem, která se četla dobře a taky rychle! :) Film jsem neviděla, ale chystám se na něj, tak snad se vydaří!

01.01.2019 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Nikdy bych neřekla, že zrovna tento typ knihy mě bude bavit! :) Ze začátku knihy jsem se bála, že to nebude nic pro mě, nemohla jsem se ani pořádně začíst, ale od určitého okamžiku mě něco k té knize táhlo.. Snad zvědavost, jak to celé se všemi třemi hlavními postavami - Connor, Risa a Lev dopadne a jestli je chytnou a rozpojí.
Za mě určitě po nevydařeném začátku, kniha, která mě za letošní rok zatím překvapila! :)

07.07.2018 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha, která mě nadchla už od prvních chvil..! :) Příběh Sky (Hope) a Deana byl neuvěřitelně propojený, trochu i smutný, ale také s trochou naděje a odpuštění..a hlavně ten konec..? :O Nikdy nikomu nepřát prožít, tím čím si Sky prošla, ale ještě že ho měla po celou dobu u sebe..! :)

08.12.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Kniha mě nadchla, líbila se mi a měla jsem ji přečtenou skoro hned! :) Byla smutná, aby oba nakonec měli stejný osud..život bez rodičů si nedovedu představit!! Ale zároveň také alespoň s trochou štěstí nakonec přece jen! :)

21.08.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

I když jsem knihu četla delší dobu, jsem ráda, že jsem si ji přečetla! :) Oveho jsem ze začátku viděla jako zahořklého a mrzutého starého pána, ale v průběhu příběhu jsem na něj nejen změnila názor, ale také si jej oblíbila! Ať už byl jaký byl. Konec příběhu jsem tak nějak tušila, ale i tak mě mrzelo, když přišel. Kniha je nejen emotivní, ale díky ní si člověk také uvědomí určité věci nejen ze života, ale naopak jsem se také i u jistých pasáží zasmála! :D

21.06.2017 5 z 5

Rozhodně není tak špatná, jak někteří tvrdí...ale je to názor každého! :) Mě se knížka líbila, děj mě zaujal a knížku jsem přečetla za chvilku jako divadelní hru. Ale určitě začátek byl až moc rychlý, najednou uplynulo tolik let a skoro nic se neodehrálo...:)

25.01.2017 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jako první kniha od této autorky a úplně mě pohltila! Dobře a rychle se četla, nejen postupné odhalování Milesova života, ale i samotná povaha Tate mě zaujala. A tak jsem knihu nemohla odložit, pokud to šlo!

25.12.2016 5 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Autorčin styl se mi líbí, i když tato kniha nepatří mezi mé oblíbené od autorky, stojí za to! :-) A ten mírně řečený otevřený konec, to nebylo ono. Ale přečetla jsem ji hned! :-)

29.06.2016 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Po přečtení některých komentářů tady jsem nechtěla ani věřit vlastním očím, co vlastně čtu!
Pro mě kniha byla něčím oddechovým, ale zároveň mě, zaujala tak, že jsem ji přečetla skoro jedním dechem! :-) I když je pravda, že by někdy potřebovali oba hlavní hrdinové vzít něčím po hlavě, byly neodolatelní oba a Dellon byl mizera už od samotného začátku, co mu to zlé jen patří! :-)

31.05.2016 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Kniha mě zaujala, tak že jsem ji přečetla za jeden jediný den! :) Líbila se mi nejen svým dějem, ale i tím, jak na mě zapůsobila! A Mii i Jordana mi bylo líto, ale rozhodně si k sobě perfektně sedli! :)

22.03.2016 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Jeden z dalších náročných příběhů z pera autora, který podle mě stojí za to si přečíst! :)
Viděla jsem dříve film než přečetla knihu, takže jsem věděla, do čeho jdu, ale byla jsem na omylu! Detailně propracovaný a emočně nabitý příběh celé rodiny a Ronnie mě dostal až k slzám..

05.07.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Příjemná oddychovka, u které jsem naplno vypnula! :)
Příběh se mi líbil, četla se rychle a držel moji pozornost i zvědavost až do konce. Oblíbila jsem si oba dva hrdiny, ale Wese od dost víc a okamžitě! :)
Líbilo se mi jiskření mezi nimi, jejich hádky i to, jak se postupně vlastně poznávali.. :)

08.05.2023 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Může volné pokračování předčít nadšení z předchozího dílu..? Samozřejmě! :)
Musím se přiznat, že Chelsey jsem neměla předtím moc v lásce :D Ovšem, že po rozchodu s Elecem, se změnila a jakmile poznala svého souseda Damiena, stala se jinou osobou (lepší)! :) Ti dva byli sympatičtí, roztomilí a rozhodně se s nimi člověk nenudil! Navíc ty dvě velká psiska k tomu byly bonusem :D
Chelsey byla pohromou a hrozbou, nejen pro sebe a své okolí, ale také pro Damiena. Díky jejím nešťastným náhodám a myšlenkovým pochodům se to prostě nedalo odložit. Za mě rozhodně doporučuji všemi deseti! :)

31.03.2023 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Oddechový a nakonec i krásný příběh, který mě závěrem mile překvapil! :)
Sice mi trvalo než jsem se začetla, ale pak jsem příběh nemohla jen tak opustit.
Střídání příběhů dvou propojených generací byl napínavý, místy i překvapivý!
Charlotte to neměla ve svém životě vůbec jednoduché stejně jako její maminka Kristýna. Každý hrdina v tomto příběhu byl něčím zajímavým :)
Sára musela být pořádně vášnivá sběratelka knih :D A Williama jsem si zamilovala, i když ze začátku byl opravdu hodně mrzutý spisovatel.. :)

18.03.2023 4 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Milý a odpočinkový příběh! :)
Oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, jejich zaměření k divadlu bylo nevšední, ale poutavé. A i když obálka láká na vánoční příběh, tak mě to vánoční atmosféru bohužel nedodalo..

03.01.2021 4 z 5

Útěk z Kůstkova (01) Útěk z Kůstkova (01) Jeff Smith

Komiks, který je plný fantazie a skvěle rychle se čte :)
Když jsem jej viděla v knihovně nevěděla jsem, co od toho čekat, jelikož komiksy moc nečtu a nevyhledávám, ale odteď už Kůstku znám! A ze všech mi přijde nejrozumnější :)
A už teď se těším na další díly!

09.09.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Stejně jako všechny předchozí knihy od této autorky, mě i tato nakonec bavila! :)
Prostředí hokeje, jedna budoucí láska a humor plné šatny kluků, mě nejen pobavil, ale taky jsem si hezky odpočinula právě u takového příběhu! :)
A těším se na další díl/y, které snad i brzy dorazí k nám!

02.05.2020 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Ze začátku příjemný, oddechový a čtivý příběh! :) Ale postupem času mi začínalo něco chybět, už mi to nepřišlo, tak čtivé a nejvíce mě zklamal ten useknutý a hodně zkrácený konec :/
Předchozí autorovi knihy se mi líbily o něco více, bohužel.. :)

29.02.2020 3 z 5