Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Po dlouhé době jsem narazila na knížku, která mě upřímně bavila od samotného začátku! :)
Byla čivá, že nešla místy ani odložit a taky vtipná, hlavně když musel Bram vyplňovat Juliin dotazník!
Jediné, co jsem čekala, že bude jinak, tak byla reakce jejího bratra.. tam jsem byla trochu zklamaná, ale jinak nemám příběhu, co vytknout! :)

05.04.2020 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Nemůžu říct, že by byl tento díl lepší než první, ale jeho čtení jsem si více užívala a také rychleji se dostala do zdárného konce! :)
I když jsem oba hlavní hrdiny znala z předešlého dílu, tak jsem si je více oblíbila a postupně si mě svým příběhem více získávali. A ty jejich hádky mě dokázali rozesmát :D
A upřímně kdyby byl ke konci ještě více rozepsán jejich úspěch, tak by mi to vůbec nevadilo! :)

09.02.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Čtivý příběh dvou odlišných lidí se zajímavým povoláním, kteří střídavě sdíleli jednu postel a přesto se nejdříve nepotkali! Avšak nakonec díky osudu a mnoho vyměněných vzkazů po bytě se přece nejen potkali..! :)
Líbilo se mi, jak Tiffy pomohla Leonovu bratru jen na základě jeho příběhu, který ji poslal po bratrovi! :)

29.09.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

West to prostě umí! :)
Jako tak i tak jsem se začetla, líbilo se mi to po celou dobu a ty vzkazy (dopisy) byly kouzelné, i přesto, že vás brzy napadne, kdo to vlastně píše! :)

15.09.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Po pár doporučeních jsem se do knížky konečně pustila, když jsem jí měla v knihovně a ani pro tentokrát mě autorka nezklamala..! :) Její poutavý příběh se četl nejen dobře, ale také rychle :) Byl zajímavý, plný emocí, lásky a také nejistého konce pro mě, který dopadl, tak jak by si každý přál..! :)

01.01.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha se mi líbila, nenechala mě chvíli v klidu a její čtení mě bavilo! :)
Byla jsem zvědavá, jestli se hlavní hrdinové dokážou společnými silami zachránit a zda po pádu letadla přežijí v horách bez skoro žádného vybavení..tudíž napnutá až do samotného konce, příběh byl dosti čtivý a já se těším i na filmové zpracování, snad mě také nezklame..! :)

01.01.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tak už jen Okamžiky štěstí a budu naprosto spokojená! :) I tato kniha má šmrnc, je čtivá s nádechem erotiky a hlavně vtipná. Vůbec nevadí, že je zde více hlavních hrdinů různých generací, kteří jsou různě propojeni a každý si prožívá své..! :) Někteří z nás se mohou i v určitých situacích vidět, jelikož jde o reálné a možné situace jako v našem reálném životě.

05.04.2018 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Ke každému příběhu od této autorky se ráda vracím (i teď po pubertě)..! :)
Miluji mladé hlavní hrdiny, jejich první lásky a trápení a ani tomu nebylo jinak teď u tohoto příběhu! :)
Ubíhal až moc rychle, na to jak byl čtivý.
Akorát v případě hlavní hrdinky bych si vybrala úplně jinak :D A v jejím podceňování sebe sama jsem se viděla úplně stejně jako ona.

08.05.2023 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Knihy od tohoto dua autorek mám ráda, protože ve většině případů se jedná o nenáročné a odpočinkové čtení, kdy předem zřejmě tušíte, jak to celé nakonec dopadne, přičemž ani v tomto případě to nebyla výjimka! :)
Hazel dle mého názoru byla hodně ztřeštěná a výstřední, kdy v reálném životě to snad není ani možný :D A Josh byl od samotného začátku sympaťák! Jejich vzájemný humor dodával příběhu určitou jiskru, obzvlášť při randech naslepo.

03.01.2023 4 z 5

Garfield kouzelníkem Garfield kouzelníkem Jim Davis

Kouzelná dětská knížka, která snad vykouzlí úsměv na tváři při jejím čtení..! :)

03.01.2021 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Znovu se i zde setkáváme s příjemným, oddechovým a roztomile milým příběhem, kdy se hlavní hrdinka bojí znovu zamilovat, protože její předešlá zkušenost jí zničila a zklamala!
Ale nebojte, i tady nechybí romantika a jeden hezký chlap, který stojí za jeden malý hřích! ;)
A jak už to autorka umí, tak i k této knížce budete potřebovat něco sladkého! :D

31.10.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Zajímavý a čtivý příběh, pro mě z neznámého prostředí jógy, které mě bavilo :)

02.05.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Možná se setkáváme opět s příběhem ze světa bohatých a úspěšných mužů jako je každý jiný, ale tento se tak trochu liší a je čtivý! :)
Hlavní hrdiny Bentley s Emmy jsem si oblíbila od začátku, stejně tak jako jejich přátelé, na jejichž příběhy jako pokračování se rovněž těším!

02.05.2020 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Příjemné a oddechové čtení, kdy člověk vypnul a ponořil se do příběhu hlavních hrdinů.. :)
Už anotace Vám leccos řekne, ale chvílemi jsem byla i překvapená nebo napnutá, jak to bude vlastně pokračovat. A navíc, kdo by nechtěl mít svého "ochránce".. :)

05.04.2020 4 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Dle mého názoru v jednoduchosti je krása a to platí právě pro tuto knížku! :)
Čtivý a romantický příběh z vrstvy bohatých lidí, který mě bavil od samotného začátku!
Určitě stojí za přečtení! :)

29.02.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Přečteno jedním dechem! :) Mnohdy krásné a pravdivé úryvky, ve kterých se člověk najde a které ho zahřejí u srdce..! Těším se až se k oběma knihám jednou vrátím! :)

28.01.2020 4 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Příjemný a milý oddechový příběh, který zahrnuje letní a první lásku mladé slečny, která musí poznat na vlastní kůži, jaké to je :)
Mám ráda letní příběhy spojené s láskou, líbil se mi nápad tábora a i city spojené s rodinou.. :) Takže na léto a pro mladší čtenáře určitě to stojí za přečtení! :)
Jen mě mrzí, že má příběh tady takové nízké hodnocení :/

03.01.2020 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Tady by platilo rčení a to: "Nesuď knihu podle obalu!"..
Ano obálka se k této knížce opravdu nevyvedla, ale děj je naopak úplně jiný..! :)
Úžasné venkovské prostředí malého městečka, kde jsou nejen sexy farmáři, ale také mlékáři!
Já jsem si nejen děj knihy a příběh hlavní hrdinky užila, ale také jsem se zasmála, politovala, skřípala místy zuby až jsem se prokousala ke zdárnému konci, který byl přesně takový jaký je očekávala..! :)
Nejen příjemná a sexy oddechovka ideální k tomuto počasí..! :)

22.08.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný a emocemi plný příběh, který se rozhodně s nikým a ani s ničím nemazlí..:) Dřívější doba byla krutá, avšak jsem ráda, že ji mohu zažívat jen v těchto vyprávění a ne ve skutečnosti..! Navíc jsem ráda, že jsem si jí vůbec přečetla a mám o čem zase přemýšlet, po dočtení..! :)

07.02.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Teď potom, co můžu říct, že mám přečtené všechny knihy od Hartla, tak se mi zrovna tahle bohužel líbila nejméně..
Ze začátku mě děsilo, kolik lidí je zahrnuto do příběhu a těžko se mi v tom orientovalo, postupem děje to bylo o trochu lepší, ale i tak jsem se párkrát musela vrátit zpátky..
Po dočtení knížky mě mrzelo, že jsem se vůbec nedozvěděla úplně všechno, tak jak bych si představovala. Některé osudy postav mi přišly zkrácené ve vyprávění a nedostalo se jim tolik prostoru jako jiným postavám..
Ale některým pasážím jsem se nakonec zasmála a někde mi zůstával rozum stát..! :)

02.01.2019 3 z 5