Miška.Miška Miška.Miška komentáře u knih

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Nemoc si bohužel nemůžeme vybrat, najde si nás sama.... :-( Alzheimerova choroba je jedna s těch nejhorších....

Úžasně napsaná kniha.

13.05.2015 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tato kniha mě hodně zklamala.
Už od začátku mě příběh nebavil a ničím nezaujal a ten konec byl nezajímaví. Kniha měla cca 350 stran ale dalo se to shrnout do 100 stran, potom by se mi to už četlo líp.

04.05.2015 2 z 5

Ztracený chlapec Ztracený chlapec Dave Pelzer

Ani potom co se osvobodil od matky to v životě neměl lehké. Někdo by to už dávno vzdal ale on vytrval, i když většina lidí na něj koukala skrz prsty. Klobou dolů za odvahu, sílu a statečnost Davida.

Myslím si že knihy DÍTĚ ZVANÉ TO a ZTRACENÝ CHLAPEC by si měl přečíst každý, aby viděl co mezi námi žije za lidi.

20.04.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Nedokážu popsat pocity z této knihy, je to něco strašného. Jak může matka takto zacházet se svými dětmi, to nepochopím. Nemůžu říci že se mi příběh líbil, to nejde ale na další knihy se určitě chystám.

18.04.2015 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Mrzí mě že v knize nebyl vice rozebran unos a to co se dělo ve srubu. Jinak se mi kniha moc libila, četla se sama. Přibeh zaujal hned od zacatku a tema alteři pro mě bylo něco noveho, nepoznaneho a byla jsem z toho nadšena.

28.03.2015 4 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Knihu jsem přečetla za jediný den. Osud této rodiny mě chytil za srdce. Ze sedmi člené rodiny, přežilo pět lidí. NEUVĚŘITELNĚ!!! Především odvaha malého Leona mě dostala. Díky odvaze a síle co v sobě našel, přežil .....
Opravdu silný příběh.

14.03.2015 5 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Nepochopím jak někdo může udělat něco takového malé holce. Je mi z toho zle .

13.03.2015 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Příběh byl zajímavý ale nemůžu říct že jsem z toho byla vyloženě nadšená.

06.01.2015 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Když jsem si knihu koupila tak jsem díky komentářům od ní dost očekávala ale musím říci že předčila mé očekávání. Nic lepšího jsem snad nečetla, příběh mě zaujal hned od samého začátku, vyzařoval tolik pocitů .... když jsem knihu přečetla do konce tak jsem ještě druhý den uvažovala o tom konci. Příběh měl tolik možností.... Prostě super

02.01.2015 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Dílo je velmi pěkně napsané... a děj mě doslova dostal ale trošku depresivní čtení.

14.12.2014 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha se mi líbila, byla jsem z ní nadšená ale bohužel mě zklamal ten konec. Příběh podle mého skončil předčasně.

25.10.2014 4 z 5

Když jsem si knihu kupovala, čekala jsem od děje úplně něco jiného. Na začátku příběhu jsem pořád čekala na nějakou závratnou situaci kdy se Jacob dostane do sirotčince. Až později mi došlo že se tak nestane. No ale zklamaná jsem nebyla.

15.10.2014 4 z 5

L. N. Tolstoj - Anna Karenina L. N. Tolstoj - Anna Karenina Václav Dušek

Příběh je pěkný a zajímavý ale strašně špatně se čte, stránky vůbec neubývají. Občas se v tom ztrácím kolikrát vůbec nevím kdo je kdo. Je těžké zapamatovat si všechna ta jména a jaké mají spolu vztahy :-D. Spousta stránek je o ničem, nevydržela jsem a koukla na film. V knize jsem byla na šedesáté stránce a u filmu jsem měla skoro tři čtvrtě za sebou. Jak říkám opravdu spousta stránek o ničem.

05.10.2014 2 z 5

Jedlíci aneb Sto kilo lásky Jedlíci aneb Sto kilo lásky David Laňka

knížka mě pobavila a zaujala mě...její zpracování je velmi dobré to už se ale bohužel nedá říci o filmu... i když děj je vesměs stejný na knížku prostě není ..

29.09.2014 3 z 5

Když chlapa honí mlsná aneb Příběhy sexuálních loudilů Když chlapa honí mlsná aneb Příběhy sexuálních loudilů E.p. Energy

Od autora jsem četla knihu Chtít = Mít a ta se mi moc líbila. Tato kniha mě ale trošku zklamala. Čekala jsem více příběhů ze života, trošku pikantnějších :-) a ne rady, moudra a nějaké statistiky. Nějak zvlášť mě to nenadchlo.

29.09.2014 2 z 5

Chci to Chci to Melvin Burgess

Zrovna dvakrát mě to nebavilo ... byla jsem ráda když jsem to dočetla ...

25.09.2014 1 z 5

Proměna a jiné povídky Proměna a jiné povídky Franz Kafka

Fanynka Kafky ze mě určitě nebude ....

25.09.2014 2 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Říkala jsem si to bude zase slabý odvar ale spletla jsem se. Celá kniha je jen o tom jednom a musím říci že autor se nebál zajít do detailu. Některé scénky mi sice přišli přehnané ale kniha se mi moc líbila. Určitě se k ní vrátím.

25.09.2014 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Patricia Scanlan

Celkem nuda, vůbec nic se tam nedělo.

24.09.2014 1 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Je to úžasná knížka, četla se sama.....všem doporučuji ..

24.09.2014 5 z 5