Miška.Miška Miška.Miška komentáře u knih

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Knihu jsem nedočetla a asi nikdy nedočtu. Na knihu jsem se hodně těšila ale přišlo velké zklamání. Pro mě nejhorší kniha tohoto roku. Příběh mě vůbec nebavil a nezaujal, opravdu nerozumím jak tohle může někdo srovnávat s Harry Potterem.

15.06.2016 1 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Musím říct že konec této knihy mě opravdu zaskočil a překvapil. Proto dábám dvě hvězdičky, ale jinak mě kniha nezaujala.

18.05.2016 2 z 5

Vnučka pana Linha Vnučka pana Linha Philippe Claudel

Úžasná kniha která chytne za srdce.

18.05.2016 4 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Kniha se mi velmi líbila. Příběh byl zajímavý a hned od začátku napínavý, neuvěřitelné zvraty které v knížce byly mě opravdu dostali se vším všudy. Knihu doporučuji a chystám se na další knihy od této autorky.

04.03.2016 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Od poloviny knihy jsem si myslela že vím jak to všechno dopadne ale spletla jsem se. Kniha mě na konci opravdu velice mile překvapila. Příběh je krásný a velmi dobře se mi četl.

15.02.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Kniha opět nezklamala. Už se těším na 3 pokračování.

15.02.2016 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Wau co jiného říct. Ze začátku jsem se v knize moc neorientovala, jakmile jsem se ale do knihy začetla nemohla jsem přestat. Kniha je opravdu úžasná a ten příběh.. no super.

15.02.2016 4 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Na knihu jsem se velmi těšila ale nakonec jsem byla zklamaná. Příběh byl sice zajímaví ale vůbec mě nebavil, kniha se mi četla dost špatně a musela jsem se hodně přemáhat abych jí dočetla.

Na druhou stranu je zde skvěle vystiženo matčino obhajování a odmítání si přiznání viny své dcery. Bohužel toto je skutečnost a ne jen fikce, dělá to každá druhá matka na světě.

12.02.2016 2 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Toto byla moje první kniha od této autorky a musím říci že se mi líbila. Začátek knihy mě sice bavil víc jak konec ( je to divné já vím :-) ) ale i přesto byla kniha zajímavá.

12.02.2016 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Kniha se četla velmi dobře, příběh by zajímaví a rozplakal mě. Přesto jsem čekala něco mnohem mnohem víc.

06.01.2016 3 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Celý příběh od začátku až do konce je užasný.
Tento díl byl skvělej ale dost mě ta kniha deprimovala. Nevím čím to je ale nemám z ní dobrý pocit.

06.01.2016 4 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Tento díl mě dost sklamal.

06.01.2016 3 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Kniha mého děctví. Co víc napsat ...

06.01.2016 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Od začatku knihy jsem si v hlavě dělala vlastní závěry jak by kniha mohla skonči. Upřímně závěr mě dost šokoval !! Toto jsem opravdu nečekala ale zklamaná jsem určitě nebyla.
Kniha je skvělá. Příběh vás upoutá hned od začatku a čte se jedním dechem. Některé pasáže tam tedy podle mě byli zbytečné ale měli svou logiku.
Knihu rozhodně doporučuji, je to skvělé oddichové čtení. Citlivější povahy si možná i zapláčí jako já. :-)

06.01.2016 4 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Jak jsem se na knihu těšila tak jsem byla nakonec sklamaná. Kniha mi přišla dost jednoduchá a primitivní.

15.10.2015 3 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Kdyby tato série skončila druhým dílem tak by se nic nestalo.

23.09.2015 1 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná knika, přečetla jsem jí jedním dechem. Ze začátku jsem se sice trošku ztrácela v tich časech ale dá se na to zvyknout. Kniha mě doslova pohltila, nepětí bylo opravdu velké a konec mě překvapil.

23.09.2015 5 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Kniha byla čtivá a zajímavá, bohužel mě to nenadchlo tak jak jsem čekala. Téma knihy bylo hodně zajímavé, doporučuji spíše dětem.

11.06.2015 3 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Kniha se četla dobře a příběh byl celkem zajímaví. Jsem zvědavá na pokračování.

31.05.2015 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Kniha se mi sice moc nelíbila ale zaručeně mě pobavila.

29.05.2015 2 z 5