misha4005 misha4005 komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

(SPOILER) Příběh byl děsně překombinovaný. Pořád dokola že spala s tim, pak s oným, všichni z jedné ulice a všichni si mysleli že nikoho jinýho v posteli nemá, ještě mi vadilo že pokaždé když se objevil nový milenec, okamžitě se dalo vyloučit že byl vrah, ani jeden z nich nepůsobil tajemně, takže ke konci už to bylo dost otravný. Už jsem v podstatě jen čekala s kym to ona zase táhla, než abych čekala že odhalí vraha. Vraha jsem nejdřív tipovala na nějakou manželku, pak na syna opilce, což se potvrdilo. Postava manžela oběti je tam skoro navíc, nic zajímavého do příběhu nepřinesla. Za mě průměrná kniha, na kterou za dva dny zapomenu.

26.06.2020 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Nic podobného jsem nikdy nečetla. Nedalo se odtrhnout! Těším se na další knihy tohoto autora!

16.05.2018 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Za mě zatím nejslabší kniha z těch co jsem od autora četla (Trhlina, Strach,Tma). Nejvíc se mi líbilo jak autor umí vykreslit okolí, krajinu, místa kde se děj odehrává. Ale děj jako takový mě zdaleka tolik nemrazil, jako např. Tma nebo Trhlina.

10.02.2022 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jedním slovem Nuda

20.07.2018 2 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

SPOILER

Přečteno za dva večery. Nemohla jsem se odtrhnout,jediné co bych vytkla je podobnost k Poslední paní Parrishové. Ale i tak mě příběh ohromně bavil.

30.12.2020 5 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Nelíbil se mi styl kterým byla napsána, a celkově nuda.

17.08.2019 1 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Teda tohle čtení mě hodně bavilo! Trošku mi to svým způsobem připomínalo Zmizelou. Knihu jsem zhltla za 2 dny, nemohla jsem se dočkat každé volné chvíle kdy budu moct číst:)

26.05.2018 5 z 5

Omen: Ďáblovo znamení Omen: Ďáblovo znamení David Seltzer

Další z knížek u které mě nejvíc mrzí to, že jsem dřív viděla film...

01.01.2016 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Strašně mě to nebavilo. Dočetla jsem jen ze zvědavosti.

25.01.2023 1 z 5

Dokonalý blok Dokonalý blok Blake Pierce

První díl téhle série se mi líbil. Druhý už méně. Byla to pro mě klasická detektivka, kterých už jsem přečetla spousty. Jess mě celkem rozčilovala, hlavně její rozhovory s detektivem byly úplně iritující. Jediný důvod proč přečtu třetí díl je ten, že mě zajímá jak vrah z přísně střežené věznice ví všechno, co se venku děje, dokonce i kdo páchá zločiny.

31.01.2022 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Taková klasická detektivka, na které moc nejsem, ale i tak jsem četla s napětím. Konec mi moc nesedl, nemam ráda když se kniha někam ubírá a vysvětlení nakonec nemá s celým příběhem nic společného, a je "odbyto" na posledních pár stránek...

22.09.2019 3 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Až na tu romantiku se mi to líbilo

12.08.2019 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tohle bylo tak strašně napínavé, že jsem to přelouskala za jedno odpoledne. Autor umí tak věrohodně vykreslit atmosféru, že při čtení jeho knih mám pocit že jsem s hrdiny v lese na horách a umírám strachy:)

20.05.2018 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Už dlouho jsem se při čtení knížky takhle nebála!

16.05.2018 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila, byla čtivá, ačkoli jsem pointu prohlídla asitak v půlce:)

06.06.2019 3 z 5