mis22 mis22 komentáře u knih

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

Od knihy jsem čekala něco krapet jiného, přesto ale kniha byla velice zajímavá a četla se moc dobře! :)

03.11.2012 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Skvělá kniha! =) Stojí rozhodně za přečtení :D.

27.08.2012 5 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Kniha se mi moc líbila, četla se dobře a rozhodně dokážala zaujmout=). Na další díl jsem hodně zvědavá :D.

26.05.2012 4 z 5

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Celkem dobrá kniha. Rozhodně špatná není, ale chtělo by to ještě něco. Uvidíme, jak bude tato sága pokračovat, já se osobně těším =). Myslím si, že mě ještě překvapí.

08.05.2012 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Kniha se mi líbila. Opravdu moc pěkný příběh, oproti všem upírům :D zase něco jiného. Kniha mé očekávání opravdu překonala, protože jsem si myslela, že tak dobrá rozhodně nebude. Na další díl se moc těším:).

09.04.2012 4 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Kniha se mi moc líbila. Je to vlastně zase trošku něco jiného. Určitě doporučuji. Zkrátka takové oddychové čtení:D.

04.04.2012 4 z 5

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

Kniha má moc pěknou obálku. Doufám, že i obsah bude stát za to:D.

03.04.2012 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

U této knihy jsem uděla velkou chybu, že jsem si vlastně nejprve pustila film a poté se až dostala ke knize. Jenže jinak bych se vlastně ke knize ani možná nedostala. Samotná kniha se mi líbila moc. Ano, nekončí zrovna Happy Endem, ale to už je život. Autorovi tohoto příběhu se moc povedla a určitě ji doporučuji:D!

03.04.2012 4 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Kniha se docela líbila. Prostě je vidět, že je to psané podle seriálu TVD. Dá se říci, že historie bratrů Salvatorů je celkem zajímavá, ale myslím si, že pokud jste neviděli seriál, ale četli jste knihy Upíří deníky, tak vám vlastně tato kniha v informacích o historii udělá velký, ale velký guláš:D.

03.04.2012 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Páni. Skvělý díl, skvělá knížka. Opravdu nádherné zakončení trilogie. Snad ani takový konec jsem nečekala, docela jsem se i bála, protože jsem si předem přečetla pár komentářů k němu a ty nevypovídaly o zakončení moc pěkně. A nakonec tuto:D! Rozhodně všem doporučuji!

03.04.2012

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Krásné pokračování. První děj mi sice moc nesedl, ale zvykla jsem si:D. Docela jsem si Rose i oblíbila. A Dimitrij, to nestojí za řeč:D. Konec knihy mě taky docela překvapil :-).

03.04.2012

Muka Muka Lauren Kate

Moc pěkný díl. Končí to ale tak zajímavě, že se nemůžu dočkat dalšího dílu:D. Jsem zvědavá, jak se to ještě vybarví.

25.03.2012 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Kniha mě překvapila a moc se mi líbila. Děj je zajímavý a i pěkně čtivý. Těším se na druhý díl:D.

25.03.2012 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Asi je chyba, že jsem nejprve viděla seriál TVD a pak se pustila do čtení, protože si myslím, že bych na to měla jiný názor a hlavně, když se řekne v knížce Elena, hned si představím Ninu Dobrev a ne blondatou dívku a tak je to i s ostatními postavami. Co se knížky jinak týče, tak se mi četla moc pěkně, samozdřejmě, že si přečtu i další díly :D. Je ale pravda, že se seriálem to má jen málo souhlasných fakt, spíše to jsou ale dva různé příběhy.

28.01.2012

Emma Emma Jane Austen

Nádherná knížka. Příběh jsem si opravdu oblíbila. Po pýše a předsudku je to hned druhá má oblíbená knížka od Jane Austen. Rozhodně doporučuji!

22.01.2012

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Moc pěkná knížka, ale vypadá to, jakoby byla napsána podle filmu a ne naopak:D.

22.01.2012

Docela dobrá knížka, mnohé jakoby vysvětlí :-). Komu se líbí Stmívání a četl nebo alespon ho viděl, tak by si ji měl rozhodně přečíst!

22.01.2012 3 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Opravdu moc pěkný díl. Tuto sérii jsem si celkově moc oblíbila:D. Opravdu doporučuji !!!!

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Moc pěkné pokračování. Jen mě hrozně štve konec. Nemám totiž zrovna moc v lásce tak otevřené konce :D. Moc se těším až si přečtu 3. díl Ticho.

08.01.2012 4 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Podle mě je tato kniha nádherným zakončením a opravdu je mi líto, že není nějaké další pokračování. Rozhodně by mě zajímalo, jak to celkově dopadlo s Colem a Isabel :-).... Zakončení příběhu bylo sice opravdu trochu až moc rychlé, ale nedá se nic dělat. Jsem jen ráda, že to nakonec všechno dobře dopadlo:-D.

01.01.2012 5 z 5