mis22 mis22 komentáře u knih

Moc Moc Lisa Jane Smith

Právě jsem ji dočetla.Pokud jste již přečetli první dva díly určitě stojí za to přečíst si i toto vyvrcholení příběhu. Mně osobně se moc tato kniha líbí a i zakončení bylo moc pěkné. Na netu jsem ale četla, že tato kniha není přece jen konečným dílem. Prý má vyjít v březnu 2012 pokračování. Jsem zvědavá jak se děj ještě vybarví :-).

28.12.2011 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Moc pěkná knížka. Tuto serii mám moc ráda.

17.12.2011

Napořád Napořád Alyson Noël

Moc pěkná knížka, pojatá zase trochu jinak. Docela napínavý děj, ale tak zvlaštně ( teda alespon pro mě) napsaný. Některé pasáže jsem si musela přečíst několikrát, abych je vůbec pochopila :-) . Co jsem tak už četla, tak jsem se vždy dokázala ,,vcítit" do postav, tady mi to dělalo trochu potíže. Kdo má ale rád nesmrtelné bytosti, ať si to určitě přečte! Doporučuji ..

13.12.2011 3 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Moc pěkná kniha, hlavně je čtivá a je to něco jiného než samí upíři :D. Moc zajímavý příběh a hlavně, kdo se do toho jednou začte, dychtí si přečíst i další díl ( alespon v mém případě). Naprosto doporučuji.

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Moc pěkná knížka, kdo má rád nadpřirozeno, určitě se mu tato knížka zalíbí :D. Má krásný romantický děj. a docela taky napínavý. Rozhodně doporučuji .

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Moc pěkná knížka, krásný příběh, na 100% doporučuji tomu kdo má rád nějaké to nadpřirozeno a romantiku :D. Pěkně čtivé je i pokračování Váhaní.

27.10.2011 5 z 5

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Moc pěkné pokračování Mrazení. Nádherný příběh dvou lidí, hrozně se těším na závěrečný díl Navždy. Na 100% doporučuji :D.

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Velice pěkná kniha, docela pěkně se čte. Doporučuji

05.10.2011 5 z 5

Oheň a bič Oheň a bič Dick Francis (p)

Moc pěkná kniha, doporučuji...

23.08.2011 3 z 5

Drahý čas Drahý čas Dick Francis (p)

Krásná kniha, doporučuji :D

23.08.2011 3 z 5