Drahý čas

Matt Shore, pilot aerotaxi, o dostizích mnoho neví, ale když se spřátelí s překážkovým šampionem Colinem Rossem, zamiluje se do jeho sestry Nancy a pozná poněkud prostomyslného lorda Wessexe...

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/827/drahy-cas-e9J-827.jpg 4.4224
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Olympia

Rat Race, 1970

Kniha Drahý čas

Šárka345
08.10.2020

HRDINA! :0))) Pěkný příběh.

janina66
26.08.2020

Moc hezký a napínavý příběh. Od Dicka mám všechny, a když mám čas, opět si je oživuji. Tento je kratší, ale mně se líbil.

soukroma
28.01.2020

Jednoduchý krátký příběh jak zápletkou, tak postavami: pilot-hrdina s pošramocenou minulostí (ne vlastní vinou), kráska, naivní bohatý vévoda obklopený "přáteli"... a pár dalších figurek (trošku to zavánělo až parodií).
Nejzajímavější bylo aerotaxi, kterým lítal hlavní hrdina především mezi anglickými dostihovými závodišti. Tentokrát nemohu dát víc než 70%.

hana4834
14.03.2019

Dobrý příběh jen mam pocit že hlavní hrdina je neslany nemastny

pingu1
03.03.2019

Výborná kniha, stejně jako všechny od Dicka Francise. Napínavá, čtivá, propracovaná, ještě se k ní vrátím :-)

Procentruk66
30.01.2019

Dávám plný počet všem Francisovkam s překladem paní Moserové. Hlavní hrdina sympatický, ich forma, stará dobrá detektivka + úžasný relax. Škoda, že se synovi nepodařilo udržet nastavenou laťku

Dae
17.11.2018

Musím říct, že mi tahle knížka připomněla moje oblíbené finkovky: celkem rychlý spád, pěkné dialogy, místy vtipné, trocha akce i romantiky... Věřím, že se k ní časem ještě vrátím.

Šárušš
12.06.2018

Nejsem zrovna z těch, kteří by četli výhradně jen detektivky, ale když už nemám v knihovně žádnou svou vlastní knihu, vždy sáhnu po jistotě a tím jsou zrovna knihy Dicka Francise. Mou vášní jsou koně a proto mám ráda i jeho knihy. Drahý čas jsem zhltla jedním dechem. Knihy jsem odložila opravdu jen tehdy, když jsem musela.
Jeho knihy nikdy nezkamou.