mirunda mirunda komentáře u knih

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Opět výborná detektivka. Autorka rozhodně nezklamala. Byť vše bylo tak nějak jasné od začátku, tak vlastně nebylo jasné nic až do konce.

13.08.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Napínavé od začátku do konce. Skvěle popsány ty hrůzy co se lidem tehdy děly. Za mě jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

06.11.2015 5 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Velmi napínavá detektivka. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak to dopadne. Za mě palec nahoru.

13.08.2015 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Tak že by konečně Ava a Luc spolu? No nevím. Tento díl byl smutný, mrtvolami se to hemžilo, jsem zvědavá na zatím poslední pokračování.

23.04.2024 5 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Tento díl mě bavil mnohem víc než předchozí. Mia byla Mia a Munch byl Munch. Tento případ byl zamotaný a až do úplně samotného konce jsem netušila, kdo je pachatel. Fakt že ne.

07.04.2024 5 z 5

Krutá rozkoš Krutá rozkoš Nora Roberts

Vždycky si myslím, že už autorka nemůže vymyslet po tolika dílech něco originálního, co by zaujalo. A vždycky mě překvapí. Tenhle díl byl napínavý a představa, že se tohle může dít je šílená. Výborná knížka

23.03.2024 5 z 5

Pacient Pacient Juan Gómez-Jurado

Kniha se nedala odložit. Byl to úžasný příběh a i když by se asi vůbec nemohl stát, nic to nemění na tom, že byl úžasně napsaný.

18.02.2024 5 z 5

Playlist Playlist Sebastian Fitzek

To teda byla jízda. Po dlouhé době jsem si prostě hledala každou volnou chviličku na čtení, abych ji konečně dočetla. Napínavá až do konce. Určitě doporučuji

17.11.2022 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Zase to bylo napínavé až do konce. Výborné čtení

30.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Nevím proč, ale tahle kniha mi přišla nejslabší od autora. Řekla bych, že měla dost hluchých míst. Ale na další se zase těším.

24.12.2021 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Ani ve snu by mě nenapadlo, jak to nakonec skončí a kdo je viníkem. Pořád jsem doufala v zázrak, který se nekonal. Za mě velmi smutné.

09.11.2020 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Tak tohle byla celkem jízda, i když jsem tak nějak tušila, jak to dopadne a moje domněnka se mi potvrdila. Knihu jsem nemohla odložit, dokud jsem jí nedočetla.

28.10.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Nemůžu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Do poslední chvíle jsem vážně netušila, kdo za všechno mohl a konec? Ten mě překvapil nejvíc. Skvělá knížka

09.05.2020 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Bavilo mě to moc, jen nesnáším otevřené konce ???? a že tento je sakra otevřený. No na další knihu si musíme do května počkat.

16.02.2020 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Knihy této autorky mě baví víc a víc. Tahle byla skvělá. Některá hodnocení nechápu. Každopádně se těším na další knihu ze série.

14.01.2020 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Moje první dočtená v novém roce. Byla napínavá a dává příslib, že další autorova kniha bude taky zajímavá.

03.01.2020 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Prvně jsem se do knihy vůbec nemohla začíst, ale zhruba za půlkou jsem se od ní nemohla odtrhnout. Opět dechberoucí příběh

03.11.2019 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Nějak nevím co si mám o knize myslet. Přečetla jsem jí teda jedním dechem, ale jsem z ní mírně rozhozená. Asi kvůli tomu konci, nevím.

07.10.2019 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Nedá se dát jinak, než pět hvězdiček. Příběh mě pohltil o to víc, že byl dle skutečné události. I když knihu s touží tématikou nečtu poprvé, nikdy mě nepřestane udivovat, kolik zla bylo na lidech spácháno, kolik bolestí a utrpení lidé museli zažívat. Kdy touha přežít byla jedinou jejich starostí. V těchto chvílích si člověk vždy uvědomí, jak se mu žije a jaké malichernosti denně řeší. Otevře lednici a v ní je jídlo, otočí kohoutkem a teče voda. Ty nelidské podmínky museli být prostě příšerné. Ale jako matka velmi dobře chápu sebeobětování Helene kvůli dětem. Nejednala bych jinak.

01.07.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

První část mě nedokázala úplně vtáhnout, ale u druhé už jsem se nedokázala odtrhnout. Paráda

07.05.2019 5 z 5