mirunda mirunda komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Byl to velmi těžký příběh. Bylo mi hlavní postavy velmi líto a furt jsem doufala v jiný konec.

13.05.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

To byla tak strašně milá knížka. Mnohdy drsná a těžká, ale obdivovala jsem Snůšku za to co všechno zvládala. Dnešní matky ( včetně mě samé) nezvládnou ani desetinu toho co ona. Příběh mi zůstane ještě dlouho v hlavě

19.08.2019 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Z knihy jsem vcelku rozpačitá. Nedokážu říct, že by mě nevtáhla, ale nelíbila se mi forma psaní, i když po chvíli čtení jsem si na to zvykla. Konec mě překvapil

25.08.2023 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Jako všechny knihy autora, se i tato čte perfektně. Příběh byl úžasný a když si člověk uvědomí, že by se tohle mohlo stát, nebylo mi z toho moc dobře. Jsem ráda, že se konečně něco vysvětlilo i z předchozích knih a doufám, že se s Martinem Servazem potkáme i v nějakém z dalších příběhů autora.

09.06.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle byla jízda. Pořád jsem knihy od Cartera odkládala na někdy a rozhodně jsem to neměla dělat. Tahle byla napínavá od první do poslední stránky. Plný počet hvězd je tady více než jasný. Klidně bych jich dala i o jednu až dvě víc.

31.01.2021 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Knihu jsem měla ve čtečce neuvěřitelně dlouho, furt jsem se jí vyhýbala, ale neskutečně mě překvapila. Jak si někdo může prohrávat s lidskou myslí a opravdu to jde tak snadno? Bylo to napínavé až do samého konce a Frost mi byl neuvěřitelně sympatický.

17.03.2024 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tak to byla opravdu jízda. Kam autor na ty nápady chodí. Knihu jsem nemohla odložit, dokud jsem jí nedočetla.

06.08.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Kniha s úžasným spádem. Vraha jsem do poslední chvíle nepoznala. V této knize mi byla Erika sympatičtější než v předchozích dílech.

11.12.2022 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Bylo to dost nechutné, ale výborná detektivka. Přečetla jsem jedním dechem a konečně mi snad vrátila chuť ke čtení.

18.05.2022 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ty jo, to byla jízda. Druhou půlku jsem prostě přečetla na dvakrát, protože to se nedalo tu čtečku odložit.

30.01.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Zase nejde jinak, než plný počet hvězd. Brutalita a v podstatě nechutnosti, jak jsou jednotlivé vraždy popsány, je až neuvěřitelná. Jakoby autor sám byl někdy něčeho takového svědkem.

16.02.2021 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Nevím na čem tento spisovatel jede, ale knížky jsou brutálně brutální. Ty popisy když si člověk představí. Kniha měla spád a byla velice čtivá. Za mě pět hvězdiček

30.06.2019 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Prečteno za jediný den. Nemohla jsem knížku odložit. Zvrácené, šílené ale velmi čtivě napsané. A ten konec? Co jako dál?

20.08.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

I když jsem tušila konec asi od půlky, i tak mě kniha bavila. Byť znám od Bryndzy i mnohem napínavější knihy.

01.05.2023 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Do knihy jsem se zakousla a četla a četla. Nemohla jsem se odtrhnout. Kniha byla skvělá, ty myšlenkové pochody jednotlivých postav. Přišlo mi, jako bych byla součástí knihy, jako bych klidně byla hlavní postava, protože celý příběh, takřka všechno co v něm bylo mi připomínalo můj vlastní život a jak by mohl dojít, pokud s tím člověk nezačne něco dělat. Bohužel když se snaží jen jeden, nestačí to ...

02.10.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Přijde mi, že vs každou další knihou se autor zlepšuje. Nikdy by mě nenapadlo, jak toto dopadne. Kniha byla napínavá, místy nechutná, když si to člověk představí do detailu. Ale tak jako všechny knihy autora měla strhující děj.

27.09.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Přečteno ani ne za den. A co na to říct. Hodně moc silná kniha. Příběh malé holky. Bylo mi jí neskutečně líto a nechápu takové rozdíly mezi dětmi ???? a ten konec mě rozsekal nepřipravenou.

26.02.2020 5 z 5

Velmi dobře napsáno. Četla jsem jedním dechem. Mockrát jsem se i zasmála a spouští věcí mě překvapilo.

15.04.2024 5 z 5

Vlaštovky z Černobylu Vlaštovky z Černobylu Morgan Audic

Kniha byla velmi napínavá. Těžké téma a spoustu věcí mě překvapilo. Je fakt, že tato jaderná katastrofa je stále opředená tajemstvím. Proč a jak to všechno bylo. Detektivka i s konečnou zápletkou pro mě byla překvapivá.

16.01.2024 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Krásná kniha. Hltala jsem obě dějové linie. I když byl příběh až moc neskutečný, chci si myslet, že v té době to klidně někdy dopadlo i takhle.

07.10.2021 5 z 5