milunka21 milunka21 komentáře u knih

Hltala jsem jak blázen,zkvělá serie :-)

28.01.2016 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Skvela kniha,ziska si vas hned na zacatku.Vubec sem se nemohla odtrhnout.Tak ctiva.Vcera dopoledne jsem si ji vyzvedla a vecer jsem mela uz precteno.Nadhera

29.12.2015 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý díl jsem si užila mnohem víc než první,protože u prvního jsem viděla snad stokrát film :-D takže jsem pořád srovnávala.Tak a ted honem rychle koupit třetí :-D

04.12.2015 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Skvělá kniha,je to slabý odvar toho jak to bylo doopravdy ale i tak je to nářez,že se lidi tahle chovali

24.11.2015 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Napínavé,čtivé ale ten konec?

16.11.2015 4 z 5

Lazarovy ženy Lazarovy ženy Marina Lvovna Stěpnova

Knize jsem dala dvakrát šanci,ale nakonec jsem nedočetla,to jak je to psané je hrůza,vůbec jsem se kvůli tomu neponořila do děje.

21.10.2015 1 z 5

Bikini Bikini Janusz Leon Wiśniewski

ze začátku jsem měla co děla,ale po sté stránce mě to úplně pohltilo.Neuvěřitelné kolik událostí se událo něměcké dívce za tak krátkou chvíli.pěkná kniha

12.08.2015 5 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Mazec!!!!! Nemám slov

12.06.2015 5 z 5

Co dodat,miluju tu knihu,přítel mi dokonce řikal že když to čtu tak se usmívám :-D ale to se u některých hlášek prostě nedalo :-D

10.03.2015 5 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Nejdříve jsem se bála protože filmového frankensteina nemam moc v lásce,ale do knihy jsem se zamilovala,úplně něco jinýho než sem čekala.

10.03.2015 5 z 5

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Další skvělá kniha autorky a ještě ke všemu vracející se k mé oblíbené Guttě z bubnu. A tiše doufám, že jednou bude samostatná kniha o Lianě.

18.06.2020 5 z 5

Pro autora prvotina a pro mě první kniha kterou jsem od něj četla. Za mě je to wooow. Už konečně vím, co na něm fanoušci vidí. Kniha je napínavá a naprosto nadupaná akcí.

29.06.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nevim, na mě moc zdlouhávé a nic moc. Čekala jsem víc když je to tolik vychvalované.

07.04.2019 3 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Autorka mě prostě nezklamala. Hlavně jsem dostala v knize víc, než jsem čekala. Rozhodně doporučuji.

20.03.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Woooow. Miluji Kinga. A miluji autorku za to, že ho stvořila. :-D Ne fakt, kniha naprosto pohltila, že jsem kvůli ní nešla spát, dokud jsem neměla dočteno. Za ten konec bych teda autorku zastřelila, protože konec snad nemohl být více otevřenější, ale už jsou na světě další díly, tak snad nás nakladatelství nebude déle napínat. :-) Akutně potřebuji dvojku!!!!! :-D

09.02.2019 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Úžasná kniha. Další pecka od autora. Tentokrát tu máme ochutnávačku samotného Hitlera. přesto to neni kniha opěvující to co udělal. Už se těším na další, která za měsíc vyjde v originále. :-)

05.01.2019 5 z 5

Nikomu by neublížil Nikomu by neublížil Catherine Burns

Překvapivá kniha. Celou dobu si myslíte že víte a nakonec obrat o stoosmdesát stupnu. Rozhodně doporučuji.

04.12.2018 5 z 5

Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Jaroslava Černá

Další skvělá kniha autorky. U jejích knih miluji, že se drží faktů a její knihy jsou napsány tak čtivě, že se člověk do nich naprosto ponoří a ještě zjistí, co se dělo v naší historii. :-)

17.10.2018 5 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Moc krásná kniha pro dívky. A přesto že jsem starší, příběh mě chytl a okouzlil. Moc se těším na další díl. :-)

11.09.2018 5 z 5

Na odvrácené straně Na odvrácené straně Anthony O'Neill

Čtivé, napínavé, místy brutální. Prostě pecka

22.08.2018 5 z 5