milst milst komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

To byla paráda, skvělé pokračování série. Doufám, že se brzy dočkáme posledního dílu a dalších knih od této autorky. Její styl psaní jsem si zamilovala.

16.02.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tohle bylo lepší než první díl, krásně napsaná knížka, Tristan Miles byl úžasnej, prostě k sežrání a ty jeho hlášky, smála jsem se tak, že jsem chvilkama přes slzy neviděla, Prostě super.

19.08.2021 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Bylo to naprosto skvělý, takových knih víc. Už dlouho jsem se tak nenasmála, přečteno na jeden zátah.
Teď nutně potřebuji druhý díl s JP Canem :))))

12.03.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tohle bylo opět super. Nechybělo tomu vůbec nic, Už dlouho jsem se u knížky tak nepobavila. Romantika, erotika, s tím jsem počítala, ale, že se u toho tak nasměju, to by mě nenapadlo. Kačeny, kozel........ a ty Elliotovi hlášky, pro mě nejlepší díl série.
Doufám, že nebudeme dlouho čekat na poslední díl :)))

29.07.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Jak už jsem psala, miluju kluky z BAM, bylo to super.

27.05.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Nádhera, ale nic jiného jsem nečekala, přečteno na jeden zátah. Jsem moc ráda, že jsem si počkala na českou verzi.

24.11.2020 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Nádherná knížka, na Maddoxe jsem se moc těšila a stálo to za to. Skvělá série, už se těším na další díl. Miluju kluky z BAM, jsou úžasní. Můžu jen doporučit.

30.10.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tuhle knihu jsem si fakt užila, bylo to super, přesně styl, který miluju, bezvadně napsané, prostě smekám.

22.05.2020 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Celá série je úžasná, jednoduše ji miluju.
Milesovi chlapi jsou skvělí a jejich ženy jim nezůstávají nic dlužny.

Tenhle díl byl opět dokonalý, myslím, že nejlepší ze všech.

Jsem zvyklá číst sérii od začátku, tentokrát jsem to neudělala a mrzí mě to, prostě jsem nemohla odolat, ale hned to napravím.
Doufám, že knih od autorky vyjde víc.

08.08.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tohle teda byla jízda :) to jsem nečekala.

01.06.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Bylo to úžasné, nemám slov. Teď jsem dočetla a ještě to nemůžu rozdýchat. Doufám, že vyjdou i zbývající tři knihy série ;) Rozhodně doporučuji.

24.10.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Tak tohle byla opět skvělá jízda.
Od začátku do konce, jsem si to užívala. Určitě všem doporučuji.

24.09.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle bylo neskutečné. Naprosto skvělá kniha, přečtena jedním dechem ;)

15.02.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Úžasná oddechovka, nic tomu nechybělo, bylo to sexy a zábavné, už dlouho jsem se u knihy tohoto žánru tak nezasmála :) Penelope byla pořádně praštěná a Jake ji nezůstal nic dlužen. Určitě se ke knížce vrátím. Můžu jen doporučit. Snad se dočkáme pokračování o Camovi.

02.08.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Úžasné. Nemám k tomu co dodat. Knihy od ní miluju ;)

05.07.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Super trilogie, nemohla jsem se dočkat posledního dílu a stálo to za to, Velice čtivá knížka, nechybělo tomu zkrátka nic. Můžu jen doporučit ;)

23.06.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

To bylo super, rozhodně doporučuji :)

15.06.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Bylo to úžasné, já si pro jistotu přečetla znovu předcházející díly ;)

10.05.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásná oddechovka, ale nic jiného jsem od této autorky nečekala.

03.03.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Nádherná knížka, taková od které se nedá odejít, teď jsem dočetla a už se nemůžu dočkat až vyjde Maddox.

30.07.2020 5 z 5