Mikanadeta Mikanadeta komentáře u knih

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Po přečtení všech deníčků jsem měla trochu strach z této knihy, ale Dominik opět nezklamal. Smíchy jsem si jednou až vzbudila dítě u kojení :-D super čtení třeba zrovna na tu dovolenou.

07.04.2020 5 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Předchozí dva díly naprosto super, trojka též. Kéž by napsal další :-)

07.04.2020 5 z 5

Po prvním díle, kdy jsem kolikrát doslova slzela smíchy, jsem byla velmi zvědavá na pokračování. Jednička nastavila laťku opravdu vysoko, a dvojka nezklamala :-) opět vtipné, zábavné a výstižné.

07.04.2020 5 z 5

Vtipné, zábavné a taaak pravdivé :-D kdo má děti, pochopí. Za mě jednoznačně super a palec nahoru.

Dar Dar Danielle Steel

Krásný dojemný příběh.

Náchodsko krajina magické krásy Náchodsko krajina magické krásy Lubomír Imlauf

Samozřejmě je nutné brát v úvahu, že kniha je 26 let stará, takže některé fotografie už nejsou aktuální. Knihu jsem si vybrala jako dítě za vysvědčení a už tehdy mě moc bavilo si prohlížet fotky. Později když jsem byla starší, jsem si četla i texty a historii, která je psána formou úryvků z knih místních autorů (Jirásek, Čapek, Němcová...). Pocházím z této krajiny, tak proto se mi kniha líbí.

07.04.2020 5 z 5

Divoška Kim Divoška Kim Anna Lorencová (p)

Četla jsem asi v 15 a byla super. Oddechová, zábavná a s dobrým koncem.

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Velmi zajímavě prolínané příběhy postav. Četlo se to hezky a ač jsem mnohdy s chováním postav nesouhlasila, kniha se mi líbila.

Nečekaný návrat Nečekaný návrat Gayle Callen

Přiznám se že sama bych si knihu asi nevybrala, ale dostala jsem ji darem a tak mi přišlo fér dát jí šanci. A musím uznat že mě překvapila. Je to oddechovka na dovolenou, ale pěkná.

Děvčátka v modrém Děvčátka v modrém Mary Higgins Clark

Knihu jsem začala číst, protože mě velmi zajímá téma telepatie mezi dvojčaty. Věřím že něco může existovat... A kniha nezklamala. Přečteno za 2 dny po večerech. Napínavé a pro mě jako matku hlavně naprosto šílené, když jsem si představila, jak se musí cítit rodiče a jak se musela cítit chudinka Kathy. Silný příběh.

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Ač tento žánr není můj šálek čaje, knihu jsem si přečetla na doporučení kamarádky a neprohloupila jsem. Byla jsem zvědavá jak to dopadne a musela číst stále dál a dál. Jako pro matku bylo pro mě snadné vžít se do Alice. Moc jsem jí fandila.

Deník matky na pokraji šílenství Deník matky na pokraji šílenství Niamh Greene

Super oddechovka, bavila jsem se. Velmi mě bavila a bylo mi až líto když byla kniha u konce.

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Kniha mě bavila a přečetla jsem ji béhem pár dní. Stále mě zajímalo co se stalo a bylo i zajímavé jak neštěstí zamávalo s ostatními postavami.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Byla to moje první kniha od této autorky a naprosto mě nadchla. Díky této knize jsem začala číst i ty ostatní a nyní vždy netrpělivě čekám novinku. Ale zpět ke knize, četla se hezky a nemohla jsem se odtrhnout. Jen konec mi přišel takový nedodělaný.

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Naprosto super kniha, autorka mě opět nezklamala. Velmi překvapivé rozuzlení. Četla se hezky.

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Skvělá knížka. Četla se sama. Hezky rozvedené charaktery postav, i přes jejich počet jsem se vůbec neztrácela. Nutilo mě to číst stále sál a dál.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Jedna z nejlepších knih této autorky. Od první stránky mě doslova vtáhla do děje. Prolínání minulosti a přítomnosti a na konci překvapivý závěr. Mělo to spád.

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Opět skvělá kniha skvělé autorky. Četla jsem jedním dechem.

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Hodně silný příběh. Nutil mě k zamyšlení, co všechno bych nevěděla já kdybych ztratila pamět posledních 10 let. Hodnotím plným počtem hvězd, musela jsem číst stále dál a dál abych věděla jak to dopadne.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Super. Tato autorka je z mých nejoblíbenějších a opět mě nezklamala. Přečteno za 3 dny.