Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Styď se Michaelo! To jsem si řekla po dočtení. Myslela jsem, že je to národní poklad, že se knížka musí prostě všem líbit ale ono ne. Těžko se mi četla, musela jsem ji prokládat jinými knihami a přemáhat se ve čtení. Počítala jsem stránky do konce což se mi taky nestává. Strašně se za to stydím ale nebavilo mě to. tři hvězdy jen za to, že se bojím dát panu Nerudovi méně.

28.07.2017 3 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Asi jsme čekala od knihy trošku něco jiného. Nicméně mě určitě nezklamala a četla se velmi dobře. Čekala jsem příběh holky, který skončí velmi špatně. Kniha je vyprávěna z pohledu Maji většinou ze soudní síně. Prokládána vzpomínkami na událost. začátek jsem těžko chápala, protože jsem neznala všechny souvislosti, které se vysvětlili v průběhu děje. Ale jo určitě stojí za přečtení jen asi není určená pro každého.

23.07.2017 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Souhlasím s aleza1 strašně mě štvala Mia a její sklony k sebevraždě. A ještě více mi vadilo, že Munchova rodina se stala opět terčem psychopata jako v předchozí knize. Ale musím uznat, že i přes tohle byla kniha velmi čtivá a až na pár drobností mě bavila.

24.05.2017 4 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Kniha je čtivá ale velice depresivní a smutná. Dalo by se říct, že ní toho moc dobrého není. Ale zase si myslím, že takový je život. Nemá vždy dobrý konec. Líbilo se mi střídání z pohledu různých postav. každý se z danou situací vypořádával tak jak nejlépe dokázal.

02.05.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Nechci říct, že mě kniha zklamala ale ani nenadchla. Čekala jsem, že Louisa procestuje celý svět. Zatím bylo vše jinak a Lily do toho vnesla trochu děje. Nicméně mě to nebavilo tak jako první díl. Čekala jsem od knihy trochu více

03.04.2017 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Knížka se moc dobře četla, myslím že to bylo způsobeno krátkými kapitolami. Děj se mi líbíl, byl hodně akční a zajímavý. Určitě bych doporučila.

13.02.2017 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Krásná kniha. pěkně psaná o životě, který není vždy jen růžový. Určitě je lepší než film. Jsou v ní v veselé pasáže smála jsem se u popisu oslavy narozenin a u dovolené ve Španělsku. To bylo skvělé. A zase se mi chtělo brečet pokaždé, když Holly četla dopis od Gerryho. Krásné.

12.12.2016 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Knížka se četla dobře, líbila se mi více minulost ale to je u mě skoro pokaždé. Občas byl příběh strašně táhlý a už klidně mohl být konec. Jen mě zamrzelo, že nedořešili vraždu Amy. Tohle vysvětlení mi na konci chybělo. Jinak dobrá kniha.

05.12.2016 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Povedená kniha, drží čtenáře v bdělosti a nutí číst dál. Myslím, že je dobře napsaná snadno pochopitelná. I děj se mi líbil, nebylo tam moc akce a celá věc s kulkou v krku se řešila tak nějak pomalu ale plynule. Myslím, že jako kniha na takové pohodové letní čtení určitě stojí za přečtení.

15.08.2016 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Za mě určitě kladné hodnocení. Nemám moc ráda nějaké romány pro ženy. Tento typ knížek naopak vítám. Uznávám, že kniha byla trošku morbidní ale na druhou stranu se suprově četla. Strašně jsem chtěla vědět jak to vše skončí. Styl psaní byl zvláštní heslovitý, autor nepoužíval moc souvětí, ale po pár stránkách jsem si zvykla a četla v pohodě dál. Asi to není kniha pro každého ale kdo dokáže koukat na horory tak zvládne i toto.

25.07.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čekala jsem co se z knihy vyklube když byla tak opěvovaná jako kniha roku. Musím uznat, že mě se kniha moc líbila, skvěle se četla. Vtáhla mě do děje tak, že jsem za den neměla co dělat. Jen mi občas vadilo jak se velmi často psalo o tom jak Rachel moc pije. Jinak super.

18.07.2016 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka mě pohltila. Je úžasně napsaná, že jsem potřebovala vědět co se v Milesove minulosti stalo. A opravdu jsem to nečekala, bylo to strašně smutné. Ale celkově příběh krásný a konec sice trošku preslazeny ale pro oba hrdiny zasloužený. Prostě skvělá kniha.

30.03.2016 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

No tak to byla dobrá kniha, musela jsem pořád číst dál pomalu jsem přeskakovala stránky abych věděla co se jim stalo a jak všechno dopadne. Určitě je to zajímavý námět, akorát mě jich bylo moc líto, že mají takový osud... Za mě všech pět hvězdiček

25.03.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Ty jo to jsem nečekala, tolik emocí a zvratů v jedné knížce. Myslím si sice že Lake toho měla až moc ale knížka se mi líbila. Pěkné taky byly texty vždy na začátku kapitoly. Těším se na pokračování.

02.02.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Vtipné a čtivé. Kniha je fakt na odpočinek úplně ideální.

08.12.2014 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Vtipné, jednoduché a pohodové čtení. Líbilo se mi, že do děje zasahovali postavy z předešlých dílů.

18.11.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Pod názvem jsem si představila jen sex a tak se mi číst nechtělo protože knih s touto tematikou je teď víc než dost... Kniha mě ale mile překvapila, byla vtipná a zábavná a já se u ní nasmála a odpočinula si. Uvolněné a takové moc příjemn čtení.

27.02.2014 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Nádherná kniha, plná bolesti a naděje. Plno pěkných řádků. Určitě lepší než film. Konec mě překvapil, nebyl takový jako ve filmu ale moc smutný.

09.02.2014 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Napínavé a velice čtivé. Hned se vzhnu na další díl ať vím jak vše dopadne. Nejlepší autorka...

27.12.2013 5 z 5

Sebemilenec Sebemilenec Simona Monyová (p)

Kniha byla napsaná vtipně a já jsem se u ní pobavila a občas jsem nechápala proč toho chlapa nechytne a nevyhodí na mráz, láska je vážně slepá.Ale kniha patří k těm lepším co autorka napsala.

20.09.2013 3 z 5