michaela3483 michaela3483 komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Možná jednou jsem si chtěla přečíst už kdysi, teď jsem po ní, konečně, sáhla díky Výzvě.
Začátek se mi líbil, téma bylo zajímavé, ale postupně jsem začala přeskakovat věty a na konci i celé odstavce, jak jsem se nemohla dočkat konce. Z postav mi nebyl nikdo sympatický, Sydney mi k srdci opravdu nepřirostla a Ridge se mi zprotivil po "krádeži" klíčků od auta...

10.05.2019 2 z 5

Po knize jsem sáhla kvůli Výzvě, asi bych ji jinak nečetla.

Začátek se mi líbil, pěkně vtáhl do děje. Ale postupem mě kniha bavila míň a míň. Za konec jsem byla vyloženě vděčná a nevím jestli tuto sérii někdy dočtu.
Pro srovnání jsem si pustila film, ve kterém mě konec nadchl víc, jak v knize.

16.03.2019 3 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Autorka má rozhodně lepší knihy.

Z hrdinek mi byla sympatičtější Ivana, ale ke konci mi vadila její slepá důvěra v manžela.
Klára mi vyloženě vadila. Na svůj věk byla naivní až hloupá a docela jsem litovala její dcerku. Konec nepřekvapil.

16.03.2019 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Z knihy jsem byla nadšená. Po přečtení knihy Osm, jsem v Bábovky moc důvěry nevkládala, ale byla jsem mile překvapena.
Sem tam jsem se sice ztrácela, ale líbilo se mi propojení příběhů a uvítala bych jejich pokračování. Přeci jen jich dost bylo nedořešených.
Díky této knize dám autorce ještě šanci a zkusím některou z dalších knih.

28.02.2019 4 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Pro mně zklamání.
Nesedla mi ani jedna postava, většina mi byla protivná a hlavní hrdinka naivní až hloupá.
Co mě zarazilo byl "popis" provozu centra Vitalis a ke konci jsem doslova žasla, jak Niki zvládla osmichodovou večeři pro pět osob během hodinky.
Čekala jsem oddychovku, u které se sem tam zasměju, ale nestalo se. S radostí jsem dočetla a knihu ráda pošlu dál.

24.02.2019

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

První kniha od A.CH., kterou jsem četla.
Nebyla úplně špatná, dobře se četla, jen časté střídání podezřelých mi nesedlo.

24.02.2019

Nečekané přátelství Nečekané přátelství Julian Gough

Za mě příjemná kniha. Snad se bude líbit i synovi.

06.02.2019 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

První jsem viděla film, pak četla knihu a dnes jsem pro srovnání znovu pustila film.
A musím říct, že kniha se mi líbila víc, jen konec se mi líbil víc ten filmový.

03.02.2019

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Skvělá oddychovka.
Autorku jsem poznala díky Čtenářské výzvě a opravdu mě nadchla, takže po jejích knihách určitě sáhnu častěji.

01.11.2018 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

První kniha od této autorky, která se mi dostala do ruky. Pořádně jsem nevěděla o čem je a zjištění, že je tématem druhá světová válka, mě nenadchlo.
Ale byla jsem opravdu mile překvapená, dokonce jsem se od vyprávění Josefa a především Minky nemohla odtrhnout.
Určitě sáhnu po další knize této spisovatelky.

26.09.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Čtivá kniha, zajímavé téma. Určitě sáhnu po další autorově knize.

18.09.2018

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Nelíbilo

11.02.2018 1 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nemám ráda válečné téma, proto jsem nečekala, že se mi kniha bude tolik líbit.
Dokonce i slza ukápla a ráda bych si ji pořídila do své knihovny.

11.02.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Ještě se mi nestalo, aby mi všechny postavy z knihy byly nesympatické.

Po knize jsem sáhla díky čtenářské výzvě, četla se dobře a rychle, proto mám v plánu zkusit nějakou další od RT.

11.02.2018 3 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Byla jsem naprosto nadšená.
Kniha mě moc bavila a hodlám si ji pořídit, protože jen u jednoho přečtení nezůstane. A taky doufám, že až bude syn starší, mohla by se mu líbit.

04.02.2018 5 z 5

My dokonalé My dokonalé Klára Mandausová

Od knihy jsem nic nečekala a celkem mile jsem byla překvapená.
Příjemná oddechovka.

04.02.2018 3 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Přesto, že se mi Psí cesta líbila, první kniha mi přišla o fous lepší.

28.01.2018 4 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Většinou, když vidím prvně film, knihu pak už nečtu. Tentokrát jsem udělala vyjímku a rozhodně nelituji.
První část, hlavně vyprávění o náboženství, mě moc neupoutala, ale zbytek knihy jsem četla jedním dechem.
Doporučuji!

25.01.2018 4 z 5

Příjemné čtení...

25.01.2018 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Asi jsem neměla po Ztracené naději sáhnout hned po přečtění Bez naděje, často jsem měla nutkání přesakovat části, které jsem si z "prvního" dílu pamatovala.
Líbil se mi konec, který celý příběh završil.

25.01.2018 3 z 5