MelodyFox MelodyFox komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mně se moc kniha líbila. Napínavá oddechovka. Vždycky jsem se těšila na večer až lehnu do postele a otevřu ji. Hloubkové rozbory a hledání much daného díla nedělám. Buď se mi líbí, nebo ne. A tahle byla parádní.

11.10.2017 4 z 5

Ďábel v Bílém městě Ďábel v Bílém městě Erik Larson

Tak já nevim... Knihu jsem hltala, pak na pár dní odložila a takto dokola... Je to taková "zábavná učebnice". Obdivuji autora, rešerše ke knize musely být velice detailné, vyčerpávající a dát je všechny dohromady jako celek asi dalo pořádně zabrat. Ale já se těšila více na Holmesovy kapitoly , kterých bylo bohužel většinou pomálu. Každopádně je kniha čtivá, zajímavá a rozšíří obzory.

19.09.2017 3 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Docela to ušlo. Hezky to utíkalo, nebyla nouze o zvraty, avšak já jako žena asi tolik neocením pythony a breny. Dobrá oddychovka. Líbí se mi autorův styl psaní a určitě se jsem se nenechala ovlivnit uvařenou válkou.

05.09.2017 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Fascinující! Kniha, kterou by si měl přečíst každý. Velice nadčasové čtení, pro mě chvílemi až neuvěřitelně skutečné.

08.08.2017 5 z 5

Dle mého gusta :)

06.08.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Líbil se mi výběr dost aktuálního tématu, kniha se četla sama, trochu šablonovité, ale stále velmi zábavné.

10.07.2017 4 z 5

Biohazard Biohazard Ken Alibek

Kniha je opravdu velmi zajímává, naučná, ale ztrácela jsem se v té politice. Jistě bylo nezbytné vypsat to do knihy, ale já jakožto "mladší ročník" jsem si přečetla to pro mě zajímavé a knihu odložila. JInak překvapivé informace. Jsem za ně ráda.

30.06.2017 3 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Sandra Brown mě baví. Taková moje oddychovka. Mám ráda její romantické zápletky a způsob, jakým se pomaličku rozmotává děj a vyústí v nečekaný závěr. Reportér se mi moc líbil.

30.06.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Četlo se to hezky, místy je to pomalejší, ze začátku jsem se trochu ztrácela v postavách, ale konec jsem hltala. Zajímavý námět a osvěžující Nora Sandová nééé jako typicky detektiv, ale reportér.

30.06.2017 4 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Celé se mi to zdálo krajně nepravděpodobné, nic takového by podle mě nemohlo nikdy fungovat a už vůbec ne, jako celek. Námět na běčkový film. Mně se to moc nelíbilo.... Škoda.

09.01.2017 2 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Uhh, wow... i přesto, že pan Carter píše opravdu hodně drsně, kniha se nedá odložit, dokud se nedočte... Přistihla jsem se, jak nakukuju dopředu, pak zase dozadu a kontroluju délku kapitol a která bude následovat :D nemohla jsem si pomoct... a pak mi je líto, když taková skvělá kniha je dočtená za dva dny. Od spisovatele bych uvítala klidně i jiný žánr, pan Carter opravdu umí :)

05.01.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Knihu jsem přečetla za dva dny, ale celé je to takové jednolité, bez překvapení, i s pár nesrovnalostmi... Pořád jsem doufala v happyend, ale konec mi přišel nedotažený, až odfláknutý...

27.12.2016 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Když jsem knihu kupovala, čekala jsem trošičku jiný, oblíbenější žánr, nikdy totiž nečtu anotaci až do konce, abych nevěděla hned všecko :D, ale i přesto se mi román moc líbil, ocenila jsem romantiku a rozuzlení a myslím, že hlavně dámy tuto knihu ocení :) přece jen, každá máme svého Bannocka někde v mysli vykresleného :)

13.12.2016 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Mně se kniha líbila :) jako žena jsem ocenila maličkou milostnou zápletku a vztahový konflikt a příběh mi celkově dával smysl a líbil se mi.

02.12.2016 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Za mě lepší než Mráz. Strhující čtení. Napětí. Překvapil mě Hirtmann. Těsím se na Tmu a snad rozuzlení.

17.10.2016 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Na mě malinko zdlouhavé, přesto napínavé a knihu jsem tahala všude i přesto, že má přes 600 stran. Určitě zakoupím, další díly.

07.10.2016 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Žánr, který mně sedí nejvíc, nicméně po přečtení budu potřebovat menší oddych... Kniha je skvělá, čtivá, plná zvratů a na mojí duši určitě zanechala nesmazatelnou stopu... Budu ji muset ale nějakou dobu trávit a přečíst si něco jemnějšího. Tím nechci nikoho odrazovat od přečtení, naopak, na každého kniha zapůsobí alespoň malinko jinak :)

07.10.2016 5 z 5