Melaanie Melaanie komentáře u knih

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Hodně zajímavý příběh, těším se na další díl, ve kterých se dozvím více o osudech dětí z půdy.

10.03.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Příběh dvou mladých lidí, kteří se zamilují, radují se spolu ale i zažívají společně smutek a trápení, je to hezky napsané, ke konci smutné, ale to se dalo očekávat.
Velice se mi kniha líbila.

05.03.2014 5 z 5

Sběratel dětí Sběratel dětí Sabine Thiesler

Velmi hezky napsaný příběh, i když téma dost děsivé, ale bohužel i ze života. Střídání časových pásem mi nijak nevadilo, neztrácela jsem se při čtení. Musím říct, že mě z této knihy občas i mrazilo.

02.03.2014 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Tohle byla moje první knížka od tohoto autora, moc se mi líbila, jen jsem si musela zvyknout na to docela dlouhé popisování postav, děje a prostředí. Ale už se chystám na další, tak doufám, že se mi bude líbit jako tato.

24.12.2013 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Další hezky napsaný díl z tého série, už se těším, až si seženu další díly. Je fajn, že každá kniha popisuje osudy jednoho upíra z Bratrstva, i když Rev do Bratrstva nepatří. Knížka se mi dobře četla, má děj, od kteréh se člověk nechce odtrahnout.

09.11.2013 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Hezky napsaný další díl, jen mě lehce zklamalo, že to není poslední díl a na další si budeme muset zase počkat nějakou tu dobu.

07.11.2013 4 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Hezká oddechová knížka plná humorných situací.

25.10.2013 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Tohle je první knížka, co jsem četla od této autorky a musím říct, že se mi velmi líbila. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout, protože děj je zajímavý a dokonce knihy pořád nevíte, kdo to všechno páchal. Rozuzlení přijde hezky až u konce a jste překvapeni.
Doufám, že i ostatní knížky od této autorky jsou stejně dobré.

25.10.2013 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížka se mi velmi líbila, byla velmi dobře čtivá a nechtělo se mi od ní odcházet. V této knize jsem našla od každého něco - lásku, strach, ztrátu milované osoby. Dojal mě konec knihy a už se těším, až si přečtu i jiné knížky od tohoto autora.

09.10.2013 5 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Při četbě této knížky mě občas až zamrazilo, děj byl zajímavý a dost napínavý

21.09.2013 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Skvělý příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout a během tří dnů jsem jej měla přečtený.

09.08.2013 5 z 5

Zaslíbená země Zaslíbená země Tamara McKinley

Moc hezký příběh a kníčka se čte jedním dechem.

09.08.2013 5 z 5

Smrt v lavicích Smrt v lavicích Robert B. Parker

skvělý příběh, co se rychle čte

Ve stínu zlaté hory Ve stínu zlaté hory Colleen McCullough

Hodně hezká knížka, čte se dobře a je to příjemné oddechové čtení

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Velmi zajímavá knížka, příběh byl opravu děsivý a vůbec nechápu, jak to ta matka mohla dělat ale ještě víc nechápu, jak tomu všemu mohl jeho otec jen přihlížet a nic nedělat.

Případ pro psychiatra Případ pro psychiatra Robert B. Parker

Knížka se mi velmi líbila, příběh byl strhující a velmi poutavý.

30.04.2013 5 z 5

Dům se slepou verandou Dům se slepou verandou Herbjørg Wassmo

Tato kniha se mi moc dobře nečetla a nijak zvlášť mě neoslovila.

30.04.2013 2 z 5

Uprchlík Uprchlík Ed McBain

Sice knížky tohoto autora mám ráda, ale tahle se mi moc nelíbila.

23.04.2013 2 z 5

Šarlatové pírko Šarlatové pírko Maeve Binchy

Knížka byla skvělé oddechové čtení. Příběh se točil kolem dvou přátel, co si založí firmu, na které jim záleží a chtějí dosáhnout úspěchu, zatím co trošku zapomínají na své vztahy.

11.03.2013 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Moc hezká knížka, ve které se promítají tři dějové linky, takže člověk trošku přeskakuje,ale to mi nevadilo. Hezky se to četlo a až do konce jsem nevěděla, jak to dopadne.

14.02.2013 5 z 5