Melaanie Melaanie komentáře u knih

Panenka Panenka Ed McBain

Po dlouhé době jsem se zase pustila jedné z knih McBaina a musím říct, že do samého konce jsem nevěděla, kdo by mohl být tím vrahem. Knížka byla super napínavá a četla se mi dobře jako všechny od McBaina, které jsem doposud přečetla.

12.09.2015 5 z 5

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

Tak konečně jsem si udělala čas, abych tuto skvělou knížku dočetla. Rozuzlení přišlo až na posledních stránkách a opravdu až do samého konce, než vyšla pravda najevo, jsem měla špatné podezření na toho, kdo to všechno spáchal. Moc dobře napsané. Už se těším na další díly.

28.06.2015 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Po dlouhé době zase jedna zajímavá detektivka, kdy se rozuzlení konalo skoro až na poslední stránce. Knížka se mi líbila a nebýt i jiných povinností, než jen čtení, tak bych jí měla přečtenou jedním dechem.

25.05.2015 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Moc hezké čtení se zajímavým rozuzlením

11.05.2015 4 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Knížka se mi líbila, do děje jsem se hned začetla na první stránce a nemohla jsem se odtrhnout. Je to takový ten typický oddechový romantický příběh, kde "dobro zvítězí nad zlem" a všichni jsou nakonec šťastní a spokojení.

22.04.2015 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Dobra a pomalu se rozplétající zápletka, která byla fakt zajímavě vymyšlená.
Knížka se mi líbila, jako předchozí tři díly.

18.04.2015 5 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Hezký závěrečný díl trilogie.

09.04.2015 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Dobře napsaný a napínavý děj.

16.02.2015 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Dobře napsaná knížka, příběh se četl hezky a rychle, do samého konce jsem si nebyla jistá, kdo stojí za zmizením malého chlapce.

27.10.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Božský hráč byl pro mě trošku slabší než třeba Božský bastard, ten byl super. Byla to příjemná oddychovka, u které jsem se i místy zasmála.

01.10.2014 3 z 5

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

Knížka se mi líbila, měla rychlý spád a četla se opravdu rychle. Děj byl sice jednodušší, ale myslím si, že jako dobrá oddechovka je pěkná.

01.09.2014 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Moc hezký příběh, který se odehrává za války. Už se těším na další pokračování.

27.08.2014 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Tak jsem přečetla i poslední díl této pentalogie. Knížka se mi líbila, člověk po přečtení konečně pochopil, proč děti byly zavřené a z jakého důvodu se k nim babička takto chovala, ale přesto je to neodpustitelné. Jen proto že neměla štěstí, neměla právo upírat štěstí i těm nevinným dětem, které za nic nemohly.

11.08.2014 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi velmi líbila, byl to velmi silný příběh, který se hrozně dobře a rychle četl. Určitě bych jí doporučila přečíst i ostatním.

04.08.2014 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Hodně zajímavá knížka, vždy jsem se těšila na volné chvíle, až si jí budu moct zase číst.

16.07.2014 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Knížku jsem přečetla během večera, mělo to rychlý spád a bavilo mě to, ale přesto musím uznat, že Mořká panna se mi líbila více.

07.07.2014 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Knížka se mi líbila stejně jako předchozí díl. Bylo to hezky napsané a byly tam dovysvětlené určité události z prvního dílu.

08.06.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moc hezký a silný příběh, už čtu dvojku a doufám, že bude stejně dobrá.

07.06.2014 5 z 5

Vraťte mi mou dceru Vraťte mi mou dceru Candice Cohen-Ahnine

Knížka se mi líbila i když to nemělo vůbec dobrý konec. Hlavní postava udělala mnoho chyb ze kterých se měla poučit, chápu, že byla velmi zamilovaná, ale veškeré náznaky ukazovaly, že on se nezmění a bude se to nebezpečí jen a jen stupňovat. Její život vyhasl a my se můžeme jen dohadovat, kdo nebo co za tím stojí.

02.05.2014 4 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Druhý díl této pentalogie byl pro mě taky hodně zajímavý. Sledovat osudy už jen tří sourozenců, prožívat jejich zklamání a radosti se mi líbilo. Těším se na další pokračování. Doufám, že se budou stejně dobře číst jako tento a první díl.

30.03.2014 5 z 5