Mates84 Mates84 komentáře u knih

Před padesáti lety - 1. díl Před padesáti lety - 1. díl Ignát Herrmann

Knihu bych charakterizovala jako vzpomínkové album na život staré a mizející Prahy.
Jestli Vás aspoň maličko zajímá historie našeho hlavního města, určitě si tuto knihu přečtěte.
Knihy jsou psané milou a vtipnou formou, která krásně a přesně vystihuje atmosféru tehdejší doby.
Dozvíte se jak bavili naši předci, kam se chodili na výlety, kam na jídlo, kam do hospody a vináren, jak probíhaly plesy, jak se Praha zásobovala vodou a mnohé další...

18.05.2015 5 z 5

Trumfy osudu Trumfy osudu Roger Zelazny

Serie s Merlinem se mi libi o chlup vic jak s Corwinem

14.03.2020 4 z 5

Svitavy včera a dnes 2 Svitavy včera a dnes 2 Radoslav Fikejz

Zachycená dřívější podoba města na dobových fotografií.Svitaváci určité si ji pujčte.

06.01.2020 5 z 5

Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc Daniela Kovářová

Dostala jsem k vanocum(nevim teda co tim chtel jezisek rici :)) ) Klasicka kniha o hubnuti s vtipnymi prvky.

29.12.2019 3 z 5

Krev démona Krev démona Arnošt Vašíček

Teda ten konec byl mazec:)

07.04.2019 5 z 5

Moje první knížka Moje první knížka neznámý - neuveden

Hezky udělená knížka.Od každého je tam kousek.Určitě malé čtenáře potěší.

24.08.2018 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Ac kolem mne bylo kolem tohoto autora velke silenstvi,kdy ho kazdy cetl a zboznoval,nejak mu nemuzu projit na chut.Ne ze by kniha byla spatna,ale nejak me neohromila.

05.05.2018 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Pro me nejlepsi ze vsech 3 dilu.

05.05.2018 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Dobra knizka,bavila me,ale proste ten konec
s rozuzlenim mi uplne nesedel.U vetsiny detektivek pri odhaleni vraha jsem prekvapena a napnuta a tady se to uplne nepodarilo.Jinak knizka super.Jdu na treti dil:-)

02.05.2018 4 z 5

O veselé mašince O veselé mašince Jan Čarek

Jedna z mych prvnich kniznich lasek

01.12.2017 5 z 5

Mládí v hajzlu 1-3 Mládí v hajzlu 1-3 C. D. Payne

Na tuhle knihu jsem narazila asi ve 13ti letech na chate v bratrankove knihovne.No proste mazec:-))))

30.11.2017 5 z 5

Těžké melodično Těžké melodično Terry Pratchett

Tak ja nevim,knizka byla vtipna,chytre napsana,ale stejne jako u Caropravnosti jsem se nemohla poradne zacit.U knih TP bych potrebovala jinou stupnici hodnoceni aspon do 10ti .Urcite stoji za precteni,ale zrovna u tehle mi to slo hure nez u jinych.

29.11.2017 3 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Tak nevím ...podle hodnocení a všech nadšených komentářů jsem se na to tak těšila, sehnala jsem si hned více dílů, abych mohla hned přejít na další ( ideální víkend venku škaredě, tak šup do postele s napínavou knížkou...), ale ve výsledku jsem z toho taková rozpačitá. Nemohu říct, že by kniha byla špatná, ale asi jsem po přečtení všech těch kladných recenzí čekala více....

01.02.2016 3 z 5

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 Miloslav Švandrlík

zbožňuji:)))

27.10.2015 5 z 5

Život, vesmír a vůbec Život, vesmír a vůbec Douglas Adams

U většiny knih mám pocit, že další a další díly ztrácí na půvabu.Tohle ale neplatí ani pro Restaurant na konci vesmíru ani pro Život, vesmír a vůbec.U každého dílu jsem se skvěle bavila a opravdu se od srdce zasmála!!!A jak už tady zaznělo, je pravda, že většina lidí v MHD můj smysl pro humor neocenila, spíš je mírně děsil :)

02.04.2015 5 z 5

Dan Brown po cesku:)

19.07.2020 4 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

Hezka historicka detektivka.Idealni na relax.cteni:)

15.06.2020 5 z 5

Bořek z lesa Bořek z lesa Yvonne Hergane

Mila knizecka,ktera ma krasne ilustrace a hezky pribeh.

09.04.2020 4 z 5

Krev Amberu Krev Amberu Roger Zelazny

Rikala sem si,ze Merlinova saga uz urcite nebude tak dobra,ale libi se mi jeste vic jak Corwinova

14.03.2020 4 z 5

Paže Oberonova Paže Oberonova Roger Zelazny

Cetla jsem,ze dalsi dily tehle serii jsou horsi nez prvni,ja tvrdim opak.Za me cim dal zajimavejsi.

09.03.2020 5 z 5