Mládí v hajzlu 1-3

První tři díly série, kterou se nebojíme označit jako kultovní, v novém vydání! Ďábelsky inteligentního puberťáka Nicka Twispa a jeho dlouho smolnou, nicméně finálně triumfálně úspěšnou cestu za ztrátou panictví a nabytím dospělosti, je potřeba představit i novým generacím čtenářů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315672/mladi-v-hajzlu-1-3-eJe-315672.jpg 4.420

Mládí v hajzlu

Pro děti a mládež
Vydáno, Jota

Kniha Mládí v hajzlu 1-3

lukas9608
01.02.2019

Tuto sérii knih jsem četl asi v patnácti letech a pamatuji si, že mě neskutečně bavila. Parádní četba pro tuto věkovou kategorii :)

čef
21.07.2018

Hrdina je pubertální, intrikářský a inteligentní hajzlík. Všechno mu sice nevychází, ale svojí láskou si je naprosto jist a pro ní udělá naprosto vše, bez ohledu na morálku a etiku. Humor většinou sice trochu třeskutý, ale anglicky suchý a situační plný děsivých a překvapivých gagů. Nuda se nekoná ani chvilinku a čtenář si jistě užije jako s nejlepšími díly tohoto oddílu literatury.

Mates84
30.11.2017

Na tuhle knihu jsem narazila asi ve 13ti letech na chate v bratrankove knihovne.No proste mazec:-))))

Jane100
22.07.2017

Kniha plná pubertální srandy:-) Ale moc se mi líbila, od srdce jsem ze zasmála. Payne je humorista každým coulem.

V moci démonů
V moci démonů