Maryjane3315 Maryjane3315 komentáře u knih

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Obcas sem se musela u něčeho zastavit, jak to bylo smutné. Snad lidstvo nedopustí, aby se takove hrůzy opět dělí. Obdivuji vsechny, co meli velkou vůli žít. Opravdu silná kniha.

28.01.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Knihu sem přečetla jedním dechem. Hondě mne tohle téma zajima a bylo to velmi zajímavé. Rozhodne si najdu více knih o porodech.

28.01.2021 4 z 5

Knížka se mi líbila, četla se jedním dechem a docela bych uvítala, kdyby byl i další díl. Určitě doporučuji všem, co mají rádi tématiku s upírama :-)

10.09.2018 5 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Kniha byla, jak zkopírované Stmívání, akorát v rychlé verzi, kde stačila jen jedna kniha. Celou dobu byl už děj předvídatelný a konec hodně rychlí. Škoda, že autorka čerpala z něčeho, co už dávno bylo napsané.

10.09.2018 odpad!

Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Miloš Bondy

Velmi zajímavá kniha o hrůzách, co se děli a je dobře, že se o tom píše, aby se nezapomnělo. Knihu bych doporučila jako povinnou četbu.

19.03.2018 5 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Kniha se mi moc nelíbila. Víc mně zaujala kniha Andělé v mých vlasech. Tady mi přišlo vše zdlouhavé a nezajímavé. Mám od Lorny ještě další dvě knihy, tak snad budou lepší. Lornu mám ráda a vidět a slyšet jí loni v Praze, byl úžasný zážitek.

07.03.2018 2 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Velmi silný zážitek jsem měla z této knihy. Je neuvěřitelné, co se dělo a to, co zvládly tyto ženy je velmi obdivující. Kniha se četla jedním dechem, myslím, že by měla být zařazena do povinné četby, aby si i dnešní mládež uvědomovala jaký dar svobody a všeho mají a vážili si toho. Všichni ti, co pomáhali, mají můj obdiv. Knihu doporučuji.

07.03.2018 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha se mi líbila, od poloviny sem se od ní nemohla odtrhnout, jak poutavá byla. Mohu jen doporučit.

08.02.2018 4 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Příběh se mi líbil, viděla sem film a kniha mi objasnila i pohled na to, co si Lili myslí a co prožívá.

08.02.2018 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Půjdu proti většině, ale to je mi jedno. Je to můj pohled na knížku a příběh se mi líbil, knihu sem četla jedním dechem a se zájmem. Určitě ji doporučuji.

10.11.2017 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Hezké, nenáročné čtení na dlouhé podzimní večery.

06.11.2017 4 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Nádherná kniha, co se četla jedním dechem. Krásný příběh. Velmi doporučuji.

27.10.2017 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Krásná a poutavá kniha, co mne pohltila od začátku. Autor umí zaujmout příběhem, který vás vtáhne do děje ani nevíte jak. Jen škoda toho konce ten mohl být trochu propracovanější.

27.10.2017 5 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

Četla sem celou trilogii a musím říct, že tahle je z nich ta méně povedená a konec mi přijde takový nijaký. Celkově se tato kniha nečte jedním dechem jako předchozí.

17.10.2017 3 z 5

Popelka vám lhala Popelka vám lhala Brenda Della Casa

Vůbec mně tato knížka nebavila, nedala se vůbec číst. Hrůza. Kniha je dobrá pro ženský, co hledají chlapa a jsou velmi zoufalé. Ani sem to nedočetla.

17.10.2017 odpad!

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Úžasná kniha, co se čte jedním dechem a ten konec, ten se čte jen s velkým údivem. Od této knihy jsem se nedokázala odtrhnout, jak mne uchvátila.

26.09.2017 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio