Marry123 Marry123 komentáře u knih

Křehká růže Křehká růže Patricia Wilson

Čas od času je potřeba se trošku zasnít a užívat si romantiky... a proto mám pár takových kousků v knihovničce když mě popadne splín. :)

29.05.2017 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Moje první ochutnávka od Františka Kotlety, a nemůžu si stěžovat. Nejen že postapo miluju, ale je to zas trochu jiné a prostě od nás. Takže můžu jen doporučit, vážně PARÁDNÍ A SUPÉR. :D :) :)

25.05.2017 5 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Zbožňuji postapo. romány a tento si mě taky velice získal. Nemůžu říct nic jiného než : PARÁDNÍ, SKVĚLÝ, BOŽÍ :D

Dotek větru Dotek větru Janet Dailey

V podstatě oddechová kniha, která musí pohltit nejedno dívčí srdce. A s radosti se k ní vracím abych si prožila Sheilino dobrodružství znovu. Ovšem je pravda, že konec je nešťastně useknutý, ale dá se to "přehlédnout". :)

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Toto zpracování krásky a zvířete mě uneslo. A nemluvně o tom že to je prostě Skotsko. Krásná jednohubka :)

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Takové odpočinkové počtení, které mě nikdy neomrzí. :)

14.05.2017 4 z 5

Doppler Doppler Erlend Loe

Doppler... mám z něho smíšené pocity. Nevím jestli sem někdy něco podobně psaného četla, asi spíš ne. Na mě působí Doppler vážně jako blázen :D ale i přes to jsem knížku dočetla. Teď je zásadní otázkou: Chci si přečíst pokračování? Odpověď: Absolutně netuším. :D ovšem anotace k dalším knihám na konci mě trošku nahlodává. Asi o tom radši nebudu PILNĚ přemýšlet a nechám to LOSOVI ten má větší hlavu. :)

14.05.2017 3 z 5

Frost Frost Oskar Fuchs (p)

Zajímavé počtení... lehce erotické zakončení alá Sigi má harém :D Knížka mě bavila, ne jednou jsem se musela zasmát a nejvíc mě asi rozsekala scéna na policejní stanici :D to prostě nevymyslíš. I když mě ty ženské lehce štvaly asi by to bez nich nemělo takovou "šťávu" :D Nicméně Sigi, Wolfi a Temná jsou borci každým coulem :)

12.05.2017 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

I přezevšechno skřípání na začátku se mi kniha moc líbila :) Asi jsem po sérii Vampýrské akademie čekala víc než bylo zdrávo (proto 4 hvězdičky), ale nakonec sem nebyla nijak zklamaná :) určitě si další díly nenechám ujít, protože kdo ví co se ještě může semlít že :).

10.05.2017 4 z 5

Hrdina věků Hrdina věků Brandon Sanderson

Další knižní série kterou jsem si hodně zamilovala... Dalo hodně trpělivosti sehnat zrovna Hrdinu věků ale nakonec se povedlo. KONEC mě hodně hodně překvapil můžu říct jenom WOW. :)

22.04.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nemám slov můžu jen říct z prvního dílu jsem byla nadšená, ale z druhého jsem byla unešená. Nedovedu si představit jaké pocity zažiju u třetího dílu nicméně už teď se nemůžu dočkat...

19.04.2017 5 z 5

Oheň a déšť Oheň a déšť Diane Chamberlain

Knížku jsem četla snad třikrát a věřím že se k ní budu vždycky velmi ráda vracet a že si u ní vždycky trochu popláču :)

18.04.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jedna z dalších knih která mě neuvěřitelně uchvátila. Můžu jen toužebně čekat jak to bude pokračovat. :)

10.01.2017 5 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Skvělá kniha. Nečekala jsem že se do ní tak ponořím, začátek jsem trochu tápala jestli to bude něco pro mě. Ale potom to nabralo grády a já furt přemýšlela jak to vlastně dopadne a o co se to tam vůbec doopravdy děje.

25.12.2016 5 z 5

Blackout Blackout Robyn Thurman

Jedna z mála knižních sérií kterou jsem si užívala od začátku do konce knížku po knížce.... A můžu říct že mě hodně moc mrzí, že se u nás další díly nepřeložily. Furt na to naivně čekám a doufám že se třeba jednou dočkám....

19.12.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Skvela kniha :) Necekala jsem ze me tak chytne a uz mam pripravene pokracovani na precteni... prubezne jsem mela uz tu cest i se serialem... je dobry ale serialovy jamie me trochu rozciluje :D
Nic nemeni na tom fakt ze knizku miluju :) a tim padem ziskava i plny pocet hvezdicek

11.09.2016 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Ze začátku jsem byla trošku zklamaná, ale nakonec se děj rozběhl a nakonec jsem spokojená. Oddychové počteni na léto.

28.08.2016 3 z 5

Zajatci z pravěkého moře Zajatci z pravěkého moře Steve Alten

Série MEG mě pohltila a bavila od prvního do posledního dílu. Škoda že je konec ale asi by toho už bylo zároveň moc. Od Steve Altena mám přečtené i V hlubinách Loch Ness taky moc suprová knížka a věřím že se k nějakým dalším knížkám od autora dostanu :)

18.08.2016 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Hezký příběh... pojetí tohoto žánru z pohledu muže.... skvělý. Čte se to samo, až člověka zamrzí že už je konec. Moc pekné pohodové počtení.

08.01.2016 5 z 5

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Koupila jsem si Ententýky čistě ze zvědavosti. Nikdy jsem tyhle žánry moc nemusela, ale hodně mě to překvapilo. Koupila Jsem si ji k Vánocům a ještě předtím než jsem si ji zabalila jsem měla prvních pár stran přečtené a měla jsem co dělat abych ji nerozbalila předčasně. Přelouskáno jedním dechem a absolutní spokojenost.

09.11.2015 5 z 5