MarkettT MarkettT komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nemám slov!!! bomba!
SPOILER
Mor mě dostala:D, ale snad se dočkáme!❤️ Vladaři jsou opravdu úžasný. Helion, to je miláček prostě!❤️
Ještě Tamlin by si zasloužil být šťastný ♥

24.03.2018 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Opravdu nemám slov, tak promyšlený příběh, bravurně završená série❤️

07.08.2019 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

SPOILER?
Opět krásný příběh, každý si zaslouží odpuštění a tady je to názorná ukázka, ze se může stát cokoli a nikdo to nemůže předvídat. Vůbec by mi nevadilo pokračování, jak to bylo dál.

26.11.2018 5 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Může obsahovat SPOILER
První dva díly jsem milovala, příběh byl naprosto famózní, ale teda takové zklamání na konci... konec, byl opravdu krutý a Kelsea si to nezaslouzila a to jsem si říkala, ze si tuhle sérii určitě přečtu znovu, to už se nestane, doufala jsem aspoň v Kostěje, ze s ni zůstane a ne, ze zůstane v podstatě sama :/

05.11.2018 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Opravdu neobyčejná knihá, splnila všechna má očekávání, sice jsem našla chvilku, kdy se děj táhnul, ale to během chvilky přešlo, jsem nadšená, těším se na další díl! A myslím, že ta "záhadná smrtka" na konci, je předem jasné, kdo to je ♥

15.05.2018 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Po komentářích ,co jsem tu četla, tak jsem vůbec neměla chuť, tuto knihu číst, ale jsem opravdu rada, ze jsem se do toho nakonec pustila ,stojí to za to a doufám ,ze bude další díl i u nás, protože se mi vůbec nelíbí, jak dopadl tento díl ,takže kdo váháte stejně jako já ,tak určitě neváhejte, ano jsou lepsi fantasy ,ale i tato kniha si zaslouží své místo mezi ostatními

20.11.2017 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Spoiler?.
Konec mě nepotěšil, ale doufám, že si své rozhodnutí nakonec hlavní hrdinka rozmysli, už jen kvůli tomu co zjistí. Příběh super ❤️

14.04.2019 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Jsem opravdu nadšená, jak celá trilogie dopadla, nic jiného si dvojice nezasloužila, než šťastný konec,ještě dlouho budu snít o Tylerovi, vypracoval se opravdu daleko! Moc ráda se budu k sérii vracet!

12.08.2018 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Stojí to za to!❤️

11.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Byl to kouzelný příběh! Miluju proste knihy, od této dvojice❤️

21.06.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Kniha byla opět super, ale mám z ní smíšené pocity, v jednu chvíli, jsem byla nadšena a ve druhé ,jsem byla naštvaná, takže doufám, že na poslední díl ,nebudeme příliš dlouho čekat!

22.09.2017 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Byla to krásná třešnička na konci příběhu mého oblíbeného páru. Pohledy všech byly opravdu super a je pro mě těžký si připustit, ze jejich příběh už skončil, i přesto, že budou další knihy. Miluju tuhle sérii a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát. ,, Na hvězdy, které naslouchají a na sny, které se plní.” :)

11.11.2018 5 z 5

Dlouho jsem odkladala přečtení této knihy a musím říct ,ze to byla chyba. Tolkien ,byl opravdu jednička v popisováni děje a rozhodne jsem si ten příběh zamilovala víc než film, ale v hloubi duše ,jsem doufala, ze v knize Thorin nezemre, opět mi ukápla slza, dokonalý příběh!❤️

17.07.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Pěkný příběh, ale trochu mi trvalo se pořádně začíst

22.06.2018 4 z 5

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Nemám slov.. prostě bomba
SPOILER
To s Liandrem, až mi slza ukápla, bála jsem se, že to dopadne zle. Konečně se Riley rozhodla správně, těším se na další! ♥

28.04.2018 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Opravdu potřebuji další díl!:D tolik otázek a tak málo odpovědí!:D ❤️

15.04.2018 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Tenebien,naprosto s tebou souhlasím!:D Těším se na další !:)

05.11.2017 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Autorka opět nezklamala! Poutavý a zajímavý příběh

25.10.2020 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Příběh Savanny a Gideona, byl fajn, jen by si zasloužil vlastní knihu a ne jen zkraceninu. Chování Eastona mi k nemu nesedelo a to samé u Elly, jinak kniha byla moc fajn :)
Snad tentokrat ,můj koment opět nepřesunou:D

05.08.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Úžasná série, miluju tuhle bandu Royalů!

16.06.2018 5 z 5