Marisa Marisa komentáře u knih

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Miluju všechny díly :-)

05.07.2014 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Kniha je moc hezká a ráda si ji přečtu :)

17.03.2014 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Dočetla jsem i Rozbřesk a o knihách můžu říct, že byli fantastické, jsou to moje nejoblíbenější knihy na světě, nedokážu si představit, že někdo dokáže něco takového napsat. Autorku opravdu obdivuji. Nádhera.

22.02.2014 5 z 5

Malé věci, velké věci Malé věci, velké věci Martina Drijverová

Když jsem si knihu objednávala, čekala jsem něco s koňmi a to co Janě mělo přirůst k srdci měl podle mě být nějaký kůň. I když jsem se trefila vedle :), kniha se mi moc líbila. Jejího nevlastního brášky mi bylo vážně líto. A její táta? Jak mohl tohle všechno udělat. Ano, možná měl své děti rád, ale nechat matku s postiženým dítětem. To vážně není dobré řešení. Být Janou, tak Petrovi nafackuju, protože brát jí jako ,, dej mi pusu a všechno bude v poho´´ je odporné. Potěšilo mě, že vše skončilo tak, jak skončilo. Kniha byla úžasná :)

11.01.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Musím říct že tato kniha patří mezi moje nejoblíbenější. Zbožňuju jí. Nejvíce se mi líbí ta část, kdy je Jana v Lowoodu, ale ten zbytek je prostě dokonalý. Tato kniha je moje nejoblíbenější hned po Twilight a po Pýše a Předsudku :) Doporučuji

27.10.2013 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuto knihu mi koupila moje nevlastní sestra. Rozhodovala jsem se mezi jinými, ale jsem moc ráda, že jsem si vybrala Pýchu a předsudek. Patří jednoznačně mezi moje Nej. knihy, získala si mě hned na začátku, protože zbožňuji knihy s podobným tématem. 100% doporučuji, protože stojí za to si jí přečíst, (třeba i 100x) :)

03.09.2013 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Moje první kniha od B. A. Paris. Myslím si, že jsem udělala dobře, když jsem sáhla nejdříve po ní a Za zavřenými dveřmi s V pasti lží si nechala na později. I když jsem byla zpočátku zaražená tak nízkým hodnocením, do knihy jsem se pustila bez předsudků a nelituji. Kapitoly utíkaly jedna za druhou a příběh mě postupně nahlodal a pak už ani nepustil. Těším se na další knihy autorky.

06.08.2023 4 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

Já jsem byla naprosto spokojená. Díky prvnímu dílu jsem věděla, jakou formu bude kniha mít a tak jsem už věděla, co mě čeká.
Přišlo mi, že příběhů tu bylo nějak víc, což mě potěšilo. Opět mi chybělo více fotek, ale to se zase kompenzovalo tím mixem paranormálních příběhů, které s těmi krimi souvisely. Závěrečné rozhovory byly opět povedené.

05.10.2022

Dlouhej špacír Dlouhej špacír Zuzana Švoncová

Kniha se mi moc líbila. Autorka vše popisovala s takovou nenuceností, až jsem měla pocit, že to mám celé před sebou. Velice mi sedl i humor, takže jsem se u čtení častokrát i smála, ale to nejlepší, to bylo to, co jsem si z knihy odnesla. Nebylo to jen o cestování, ale hlavně o hledání sama sebe a o tom, co je vlastně v životě důležité.

08.11.2020 5 z 5

Ze zápisníku námořníka Ze zápisníku námořníka Kateřina Doležalová

Čte se rychle a pobaví. Jen tak na relax doporučuji :)

20.07.2017 4 z 5

Snowman - osmdesátidolarový šampion Snowman - osmdesátidolarový šampion Elizabeth Letts

Kniha byla dokonalá, četla se jedním dechem, pořád mě udržovala v napětí. Při každém závodu jsem Snowymu a Harrymu držela palce a chtěla, aby vyhráli. Nutno říci, že na konci knihy i slza ukápla. Dokonce jsem se vrhla i na net, abych si o příběhu zjistila více. Doporučuji.

11.03.2017 5 z 5

Andělská tvář 1 Andělská tvář 1 Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno za den a půl, nemohla jsem se odtrhnout.

01.03.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Kniha se mi líbila, děj měl spád a četla se velmi dobře, ale občas mi to připadalo az trošku přehnané, hlavně tady konec. Ale jinak na delší večery můžu doporučit, bála jsem se :D

27.02.2017 4 z 5

Slabší než stařík, ale pořád napěchované skvělým humorem a situacemi, nad kterými zůstává rozum stát

05.11.2016 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Na začátek bych chtěla říct, že toto byla moje první kniha od této autorky od dob, co napsala Harryho, takže jsem byla zvědavá, jak se mi to bude číst a kniha mě vůbec nezklamala, určitě se kouknu i po dalších dílech :)

03.10.2016 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha, smát jsem se musela většinu knihy a jak už tady bylo zmíněno, část s liškou byla jednou z těch nejlepších :D

17.09.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Knížka byla čtivá, moc se mi líbila. Sedl mi i styl psaní i moc zajímavý příběh :)

25.08.2016 5 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

Já nevím, kniha mě prostě nějak nechytla. Trvalo mi se začíst a pak, když jsem se konečně začetla, zase mě to přestalo bavit :/ . Norské dřevo bylo úplně něco jiného :)

20.08.2016 3 z 5

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

Kniha mě bavila, ale jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila. A obávám se, že hlavní zápletku jsem prostě nepochopila...

16.07.2016 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha mě začala víc zajímat až od půlky, ale byla neskutečně krásně napsaná + příběh byl skvělý

09.07.2016 5 z 5