mario.nette mario.nette komentáře u knih

Nikomu by neublížil Nikomu by neublížil Catherine Burns

Tak tohle mě hodně bavilo! :) přečteno za jeden den, pořád jsem byla zvědavá, jak to dopadne. I když to bylo jasný, co se děje...ale nevěděla jsem, jak je získávali ;) moc dobrý a ten konec! ♥ miluju takový konce :)

30.09.2018 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Od pana Dorna bylo nejlepší Temné šílenství. No, tohle jsem přečetla za den, moc mě to bavilo...ale žádný nečekaný rozuzlení se nekonalo :/ nepochopila jsem ten dárek, co dostal Mark...k čemu? A nakonec - tomu nejmenovanému to za to, co udělal patřilo! Měl umřít! :( joo a konec? Ten jsem vůbec nepochopila :D ale bylo to lepší než Spouštěč, který je od pana Dorna asi nejhorší - tam jsem uhodla hned, jak to je a moc mě to nebavilo.

29.09.2018 3 z 5

Osvětim: Nacisté a konečné řešení Osvětim: Nacisté a konečné řešení Laurence Rees

Za mě nejlepší kniha s touto tématikou ♥

29.09.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Konec jsem teda vubec nepochopila! Jinak na obalce knizky - kdo z nich je psychopat...zklamalo me, ze jsme to vedeli hned :( slaby docela, cekala jsem od toho vic. A sedmileta holka az moc chytra a sikovna, ale tak je to jen knizka no :D

28.09.2018 2 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tak tohle bylo proste top!!!!!!

16.09.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Precteno za jedno odpoledne. Za me super!

16.09.2018 5 z 5

Vír Vír Frode Granhus

Tak tohle byla opravdu jedna velka nuda...

15.09.2018 odpad!

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kolem této knihy jsem chodila a nakonec jsem si jí musela koupit. A udělala jsem moc dobře!!! Protože tohle mě opravdu strašně moc baví :)

06.08.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Nuda!! Nedalo se, nedočteno.

01.07.2018 odpad!

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

No, celkem to šlo. Čekala jsem, že to bude lepší teda :( konec mě zklamal. Někde jsem četla, že konec byl nečekaný a šokující, ale to bych neřekla - spíš slabota.

25.06.2018 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Cože? Co jsem to četla za totální kravinu?! Tuhle knížku jsem si vzala na dovču a opravdu jsem se u jejího čtení neskutečně nudila. Nesympatický postavy, děj totálně o ničem a dočetla jsem to s přeskakováním stránek. Už nikdy od tohoto "pana spisovatele" no dvojice (LOL) nic číst nebudu -_- knížku jsem tam nechala na lavičce s lístečkem ZDARMA - takovej odpad jsem fakt zpátky do ČR netahala :D

21.06.2018 odpad!

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Tak tohle mě hodně bavilo! Zas trochu jiný styl - jak každý vyprávěl za sebe, navíc kraťoučký kapitoly. Nevíte, kdo je teda ten špatnej. Trochu jsem tušila pak už, ale rozhodně pro mě bylo velký překvapení to, co tam pak bylo (nebudu spoilerovat). Na obale psali, že nemůžete přestat číst - a já opravdu nemohla :D přečetla jsem jí za den. Anita, hlavní hrdinka, mě teda štvala - tou svojí posedlostí miminem. To bych jí propleskla. Ale tak co, je to jen knížka a teda hodně dobrá knížka! :) a ten konec - mazací tramvaj prostě nezklamala ;) jojo, nikdy nevíte, kdo vás sleduje....

25.05.2018 5 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Moc se mi to líbilo! Žádný týrání se nekonalo (snad jen když byla v otroctví - ke konci knihy). Ale upřímně - pro mě to byla jen blbka :) pardon, ale to, co on tam udělal a ona po TOMHLE s ním dokázala ještě spát a milovat ho, to sorry :D (nebudu spoilerovat, ti co četli vědí - řeknu pouze jedno - spíž). Mě by se po tomhle chlap tak zhnusil, že bych se ho ani nedotkla. Každopádně - kniha se mi strašně moc líbila, bavilo mě to.

08.05.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Tak za me naprosta kravina. Absolutne jsem se nemohla zacist a kolikrat jsem preskakovala stranky. Hlavni hrdinka totalne nesympaticka. Navic se zachova jako devka ke konci, coz je hnus. Zadny prekvapeni se nekonalo. Za me opravdu ne a lituju, ze jsem nad takovym brakem travila cas. Uz nikdy vic!!!!

05.05.2018 odpad!

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Tak teda nevím :( četlo se to dobře, o tom žádná. Ale vadilo mi, že hned skoro na začátku člověk ví o co jde. A zklamal mě konec, moc! Myslela jsem, že to dopadne úplně naopak, než to dopadlo ;) pardon, ale já jsem prostě jiná, no :D Rodiče tohle vidí jinak, já rodič nejsem a nikdy nebudu, tak si toto můžu dovolit říct. Ale jinak celkem dobrý. Podruhé bych jí už nečetla a od pana spisovatele už nic číst nebudu, takže asi tak ;)

01.05.2018 1 z 5

Deset večerů s pohádkou Deset večerů s pohádkou Jan Vladislav

Tohle je moje nejoblíbenější dětská kniha. Zvířátka si sesednou okolo ohně a vyprávějí si příběhy. A tak se dozvíme, že zajíc měl dřív krátký uši a dlouhej ocásek a proč tomu je teď naopak... :) milovala jsem tu knihu a každý prázdniny jsem si jí brala s sebou a četla jí ♥ do dneška jí mám doma a je jako nová (ke knihám jsem se vždycky chovala moc hezky). Mohla bych si jí zase přečíst :)

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

No, má lepší knihy. Za mě slabší než ty, co jsem od něho četla.

17.02.2018 3 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moc se mi líbila!

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Moc hezky se to četlo, napínavý a nečekaný!

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Až na druhý pokus. Při prvním mi vadil Jack. Při druhým mi vadila Mami :D ale jinak to je docela hezký. Jsem v půlce. Trochu Malá Velká Británie (kojení) :D to mi přijde v pěti letech nechutný - kojit dítě. Ale tak spousta lidí má různé úchylky. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Doufám, že na konci všichni umřou ♥

17.02.2018