Hodinář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Za mrazivé prosincové noci, kdy na černé obloze nad New Yorkem září úplněk, jsou brutálně zavražděni dva lidé. Jejich trýznivou smrt doprovází cynická pachatelova vizitka: hodinky s ciferníkem ve tvaru měsíce, které odtikávají poslední minuty života obětí. Vyšetřování se ujímá Lincoln Rhyme se svým týmem. Na dopadení šíleného „Hodináře“ má jen několik hodin, poněvadž pachatel dal jasně najevo, že další útok je otázkou striktně vymezeného času. Rhyme ví, že vraha je nutné brát v tomto ohledu vážně, protože právě posedlost časem ho nutí plánovat příští masakry s přesností jemného hodinového strojku. Lincoln postupně zjišťuje, že Hodinář možná není jen šílenec oddávající se vražednému běsnění, nýbrž mnohem úskočnější zločinec, než si kdo dokázal představit. V souboji dvou geniálních mozků čeká na čtenáře více zápletek a nečekaných zvratů než v předchozích Deaverových knihách – a také střetnutí s nejděsivějším a nejuhrančivějším zločincem, jakého kdy tento autor stvořil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60037/hodinar-60037.jpg 4.5857
Série

Případy Lincolna Rhyma 7.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Domino
Orig. název

The Cold Moon · 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (121)

Kniha Hodinář

Přidat komentář
Jenny055
07. července

Aj táto kniha J. Deavera sa mi páčila, tak ako všetky, ale tentokrát to trochu prehnal s falošnými stopami a marením vyšetrovania.

Ivushka_If
21. června

Všechny případy Lincolna a Amelie mám ráda. V této knize bylo až neuvěřitelné, kolik falešných záměrů měl pachatel. Co na to říct... někdy méně znamená víc...

Evelína3
06. června

Napínavé čtení plné zvratů

georginaa
02. června

Opět další skvělý díl, tým Rhyma je jako by se vrátila rodina k vám domů. Znáte jejich zvyky, vyšetřovací postupy, jen příběhy jsou jiné a tak to má být.

moudivlacek
28. dubna

Wow, super díl, autor mě dostal, sice jsem dlouho tušila správného vraha, ale nachytala jsem se na podstrčený motiv vražd. Ve své podstatě s námi Hodinář mává tak, jak mu zrovna vyhovuje. Kvituji, že autor do tohoto dílu zapojil i hrdinku jiné série odbornici na kinezii těla Kathryn. Kde jsem si byla jista o opaku, než se nám autor snažil vnutit, byly zvěsti o otci Amélie. A ještě se tu objeví záporná hrdinka z prvních dílů.
Je tu hodně psychologických prvků a to mě bavilo. Super, těším se na další díly.

ydnac
11. března

Výborná kniha:-)ostatně jako všechny Jefferyho Deavera

berila
20. února

První kniha z této série, která mě tolik nenadchla. Děj trochu rozvláčný, teprve zhruba ve třetí třetině šel dost prudce nahoru. Ale přesto autor patří mezi mé oblíbené.

bekule
12. února

Paráda, po předchozích třech dílech kdy bylo Rhyma nějak míň, tady dostal on i Amélie mnohem víc prostoru. Opět skvělý díl, sice trochu překombinovaný ale stejně tuto sérii miluju. Tentokrát opět velký strach o Pulaskyho.