marci8 marci8 komentáře u knih

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Skvělé stejně jako všechny knihy autorky, které jsem dosud četla.

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Napínavé, čtivé a nemám, co vytknout.

Co vyvádí vaše kočka? Co vyvádí vaše kočka? Sarah Heath

Super kniha pro milovníky koček. Pomůže kočku lépe pochopit. Mohu jen doporučit.

Nadranc Nadranc Dean Koontz

Velmi dobrá kniha, napínavá až do konce. Doporučuji.

Druhý neznámý Druhý neznámý Martin Griffin

Kniha byla docela dobrá. Námět byl vynikající a kniha byla čtivá. Nic extra, ale ani to nebylo špatné.

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Kniha je moc pěkná, napsaná pěkným stylem. Charaktery postav jsou různorodé. Knihy od autora ze série ročních období se mi líbily o něco více. Měly silnější atmosféru.

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá a byla tam krásně popsána příroda na Floridě a aligátoří život.

V temnotách V temnotách Martin Stručovský

Kniha byla čtivá a napínavá. Zatím jsem jinou knihu od tohoto autora nečetla, tak nemám s čím porovnat.

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Kniha byla nezajímavá. Nebyla ani strašidelná, ani napínavá.

16.11.2023 1 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Kniha mě moc nezaujala. Nebylo to strašidelné, ani napínavé. Taková slabší detektivka.

16.11.2023 2 z 5

Na kočičí svědomí Na kočičí svědomí Markéta Harasimová

Kniha se mi velmi líbila. Možná moje recenze není objektivní, protože, když se někde píše o kočkách, baví mě to, ale i tak musím pochválit styl autorky.

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Moc dobře napsaná kniha, napínavá a má atmosféru.

Jako zvíře Jako zvíře Rudolf Čechura

Nebylo to úplně špatné, ale nijak zvlášť mě kniha nezaujala. Je to dobrá oddechovka.

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Kniha je napínavá a dobře se čte. Určitě doporučuji.

16.11.2023 5 z 5

Povídky ze světa tvůrčího psaní Povídky ze světa tvůrčího psaní Veronika Nechutná

Kniha se velmi dobře četla, povídky jsou různorodé a autorka má pěkný styl. Doporučuji.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Moc krásná kniha. Dokáže vtáhnout do děje. S hlavním hrdinou prožíváme jeho pocity. Téma je také velmi zajímavé a k zamyšlení. Sice jsem moc nesouhlasila s konáním hlavního hrdiny, ale nevíme, jak bychom se ve stejné situaci zachovali my.

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Ač tento druh literatury vyloženě nevyhledávám, pokud je někde archeologie, tak se nechám strhnout. Kniha mile překvapila a moc jsem si ji užila. Je dobře napsaná, není povrchní. Najdeme tam lehký nádech nadpřirozena.

Z krajin soumraku Z krajin soumraku Arthur Conan Doyle

Moc pěkné povídky. Je to zase jiný neotřelý styl a jsou zajímavé. Knihu jsem si užila. Doporučuji.

Za soumraku Za soumraku Stephen King

Velmi pěkné a zajímavé povídky. Některá se mi líbila více, některá méně. Určitě si sbírku zase někdy přečtu, protože Kingovy povídky mě moc baví.

12.05.2023 5 z 5

Strážci zákona Strážci zákona Richard Bachman (p)

Kniha se dobře čte, ale Beznaděj se mi líbila mnohem více. Těžko hodnotit.

12.05.2023 4 z 5