Povídky ze světa tvůrčího psaní

Povídky ze světa tvůrčího psaní https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517645/bmid_povidky-ze-sveta-tvurciho-psani-7Lg-517645.jpg 3 3 3

Sbírka autorčiných povídek, které vznikly v kurzu tvůrčího psaní, nabízí pohled do světa hledání inspirace a tvorby příběhů. Každá povídka je totiž obohacena o krátké nahlédnutí do procesu jejího vzniku. Kniha začíná relativně jednoduchým a krátkým historickým příběhem napsaným z pohledu neživé věci, konkrétně očima korunovačního trůnu, a končí delší sci-fi/fantasy povídkou. Díky rozdílnosti tématu i žánru si v knize každý najde to své, ať už jde o čtenáře, který hledá příběh pro zkrácení dlouhých večerů, nebo psavce hledajícího tvůrčí jiskru.... celý text

Vydáno: , Pointa

marci8
16.11.2023 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, povídky jsou různorodé a autorka má pěkný styl. Doporučuji.

Iki1
26.09.2023 2 z 5

Díky této knize jsem se seznámil, jak zhruba fungují kurzy tvůrčího psaní. Jsem rád, že autorka sem zařadila i stručné zadání, které měla v té které povídce naplnit. Co se týče autorčina psaní, některé povídky mě zaujaly, jiné nebyly mým šálkem kávy.

Autorovy knížky

Veronika Nechutná