marci8 marci8 komentáře u knih

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Kniha je velmi dobrá a napínavá. Předchozí díl Výkupné pro Krále byl o stupeň lepší,ale i tak je výborná.

28.09.2020 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Kniha nebyla špatná, ale ani ne taková, že bych se nemohla dočkat, až ji zase otevřu. Je dobře napsaná, zápletka též dobrá, děj je moc rozvleklý na to, že to není příliš složité a konec už mi napadl v první části knihy.

11.09.2020 3 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Skvěle napsané, napínavé, mnoho zvratů a překvapení a výborná zápletka. Četla bych ji znovu, když už vím...

30.08.2020 5 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Nemohla jsem se začíst, tak někdy příště.

14.08.2020

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Dobře napsaná napínavá detektivka

03.08.2020 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Kniha je velmi dobře napsaná a napínavá. Ukazuje tvrdý život přistěhovalců do Jižní Ameriky. Obálka je hezká, ale může působit romantickým dojmem. V knize spíše než romantiku, která je tam minimálně, i když je, nalezneme naturalistický popis násilí, ať už znásilňování nebo vraždy. Určitě bych knihu nedoporučila lidem do 18 ti let. Jinak se mi líbí, že podává reálný pohled i tehdejší době a prostředí.

07.07.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se mi moc nelíbila. Sice se u ní nemuselo moc přemýšlet a většinu věcí jsem tušila, ale byla psaná stylem, který se mi nelíbí. Napětí nic moc a bylo to roztahané. jiné knihy jsem od autorky nečetla. Možná, že jsou lepší.

02.06.2020 1 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Mně se kniha moc líbila. Napínavá, měla dobrý spád. Líbilo se mi, jak se věci proplétaly a jak vyústění bylo překvapivé. Postavy bylo možné hlouběji poznat a porozumět jim. Klidně bych si knihu přečetla znovu, když už vím, jak to ve s
skutečnosti je.

28.05.2020 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Kniha se velmi dobře četla a všechny podrobnosti měly svůj smysl a díky nim byl konec knihy o to napínavější. Místy byla kniha na mě příliš drsná. Musela jsem přeskakovat např. pasáže, kde se týrala zvířata. Myslím, že by stačil náznak a ne detailní popis.

18.11.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Dobrá kniha, velmi napínavá, ale konec mohl být lepší.

12.05.2019 5 z 5

Lučištník Lučištník Bernard Cornwell

Je to dobrá kniha, která ukazuje ukrutnosti stoleté války. Historické události jsem popsány pravdivě, až na nutné odchylky, které zmiňuje autor na závěr. Postavy nejsou černobílé a kniha tak působí reálně.

02.04.2019 4 z 5

Betlémské vraždy Betlémské vraždy Matt Rees

Kniha byla moc dobře napsána. V Betlémě jsem byla, tak se mi při četbě vybavila známá místa. Chování hlavního hrdiny je sice ušlechtilé, ale udělal pár velkých chyb a trošku mě to popudilo, protože kdyby jednal jinak, nedošlo by k další tragédii. Ale to nebudu více specifikovat, kdyby to někdo četl :)

20.02.2019 4 z 5