maličkán maličkán komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Pěkně čtivý, napínavý, další příběh o psychickém týrání manželky. Moje druhá kniha od autorky a opravdu umí zaujmout.

04.01.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Strhující příběh, který Vás nutí číst a dál a dál. Zajímavý z pohledu matky i dcery. Je sice neuvěřitelné, že už v takovém věku se projeví takové psychopatické chování. Ale je to knížka. Miluji psychologické thrillery a tento jsem si tedy vychutnala.

10.04.2021 5 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Tohle po dlouhé době zase byla jízda. Kniha mi dlouho ležela doma, kvůli slabému hodnocení se mi do ní nechtělo. Jak jsem byla mile překvapena. Žádná hluchá místa, prostě krásně to odsýpalo. I když konec mne překvapil ale co už, všechno nemůže dopadnout dobře. Doporučuji.

21.11.2020 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Zajímavé, moc se mi líbila.

03.07.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Nevím proč, ale tento díl byl pro mne nejslabší z celé série. Všech předcházejících 7 dílů jsem hltala stránku za stránkou, ale tady to tak nebylo. Přesto dávám 5 hvězdiček, protože Carter opravdu umí, a kdyby šlo vyšší hodnocení, tak předcházejícím bych dala nejméně 7 hvězd.

08.10.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Zatím nejlépe napsaná kniha o Holocaustu, ze všech, co jsem na toto téma četla. I když je to strašný příběh, v podání tohoto autora se nedala odložit, četla se jedním dechem.

03.03.2016 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Stejně jako 2.díl s agentem Willem Trentem i tento díl nemá chybu. Žádná hluchá místa, výborná série. Karin Slaughter prostě umí zaujmout.

28.12.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Na prvotinu slušný thriller. Jednu hvězdu ubírám za pomalejší rozjezd.

30.05.2022 4 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Tak tahle kniha se povedla. Krásně jsem si ji užila. Nádherná atmosféra, poklidný bezstarostný pobyt na jachtě, než se změní v noční můru. Napětí až do konce. Střídání kapitol tenkrát a nyní přidalo na napínavosti. Za mě super.

01.02.2022 5 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Tak tohle se mi opravdu hodně líbilo. Napětí od začátku do konce. Výborný psychothriller.

31.08.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Moje druhá kniha od autorky, ale na rozdíl od Jámy, která mne zklamala, toto je opravdu povedené dílko. Nemám ráda mysteriózní prvky, ale tady jsou odpuštěny. Napínavé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

24.03.2021 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Nebylo to špatné, takový kratší, jednoduchý příběh. Čekala jsem, dle hodnocení tady, víc.

19.02.2021 4 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Zajímavý námět, kniha se četla dobře, jednu hvězdičku ubírám za ten nedokončený závěr.

05.11.2020 4 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Tak to byla jízda. Zase další autor do oblíbených. Žádná hluchá místa, napětí od začátku do konce, špatně se odkládala. Moc se mi líbila.

22.07.2020 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tak toto byl mazec, napínavé, dech beroucí s prvky hororu. Už dlouho jsem u knihy nezažila takové mrazení. Od Tess asi sedmá moje přečtená kniha a stále jsou lepší a lepší.

24.03.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu jsem hltala od první stránky, velice čtivé, líbilo se mi i skákání tehdy a dnes. Krátké kapitolky, které vás nutí číst dál a dál, protože jsou useklé v tom nejnapínavějším.

06.03.2020 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Výborný thriller. Od obálky po obsah prostě skvělé. A ten konec mne dostal.

11.02.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Shari Lapena prostě umí. Všechny 3 knihy se mi moc líbily. Nevítaný host mi hodně připomínal staré klasické detektivky např. od Agáthy Christie. Byl to trochu jiný styl než předcházející dvě. Ale za mně perfekt. Krásně popsána atmosféra, napětí se stupňovalo a ten závěr mne dostal. To jsem vůbec nečekala. Doporučuji.

21.01.2020 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Tak tohle byla jedna z nejlepších knih na téma Holocaust. A to jsem jich již přečetla spoustu. Osvětim a Březinku jsem osobně navštívila, takže o to byl příběh napínavější a realitnější. Doporučuji.

11.12.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Jako všechny knihy ze série zase perfekt. Další díl už bohužel nemám, musím sehnat Galerii mrtvých.

16.08.2019 5 z 5