malazluta malazluta komentáře u knih

Vášeň pro hru Vášeň pro hru Sylvia Day

Snad nejnudnější kniha od S. Day, opravdu jsem se přemáhala, jestli ji dočíst do konce.

01.07.2014 1 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Knížka mě bavila od začátku až do konce a přečetla jsem ji jedním dechem. Zprvu jsem byla mírně skeptická, protože hlavní hrdina - herec a světová celebrita, to není zase tak moc můj šálek kávy, ale ukázalo se, že opak je pravdou. Líbil se mi styl psaní autorky i charaktery postav - a to nejen těch hlavních. Už se moc těším na pokračování.

01.07.2014 5 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Přečteno, není to špatná knížka, ale ani nijak skvělá. K přečtení mě nalákalo prostředí koní a myslím, že už se k ní znovu nevrátím.

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Nemůžu si pomoct, ale podle mě má úroveň jednotlivých dílů této série klesající tendenci. První díl mě bavil, ale toto je pro mě pouze slabším průměrem.

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Přečteno na dovolené u moře - k tomuto účelu posloužila ideálně:-)

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Velmi zajímavý příběh dvou hrdinů, kteří to nemají v životě zrovna jednoduché. To s čím se potýkají - jak on, tak i ona - dávají knížce další rozměr, neboť se v obou případech jedná o zásadní a vážné téma. Tento strhující příběh stojí určitě za přečtení.

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Hodně tenká knížka, která se hodně rychle čte.

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

Crossfire sérii od této autorky mám opravdu ráda, ale nemůžu si pomoct, z jejích historických romancí jsem více než rozpačitá. Z těch, které jsem od ní doposud četla, je tato asi nejlepší, ale i tak to podle mě není žádná sláva. Tuto knihu bych popsala jedním slovem - nuda.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Příběh Hanny a Willa nijak nevybočuje od předchozích dílů série "Božský bastard" - a to ani pozitivně, ani negativně. Samotnému příběhu nelze nic vytknout, dobře jsem se při čtení bavila. Hlavní hrdinka mi sice moc nesedla, ale budiž;-) U Willa jsem na základě předchozího dílu čekala, že bude trošku víc kontroverzní postavou - nakonec mi ho bylo v některých situacích spíš líto.

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Příběhy od Sally MacKenzie mám ráda, díky ní jsem začala číst historické romance a jsem ráda, že autorka si ponechává svůj "standard". Pro mě byl hlavním hrdinou této knihy sir Reginald:-)

Šance Šance Katy Evans

Těším se na pokračování:-)

V ringu V ringu Katy Evans

Tato kniha je o sportu, který opravdu nemám ráda a o to víc mě překvapilo, jak moc jsem se při jejím čtení bavila. Remyho "temné tajemství" mi přišlo originální a díky tomu pro mě dostala kniha trochu jiný rozměr. Reálnost charakterů postav raději nechme stranou (především hlavní hrdinka mi občas přišla poněkud bizardní), je to především oddechová knížka a u mě splnila svůj účel. Líbí se mi autorčin styl psaní.

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Nemůžu si pomoct, ale tato kniha mě nudila - již potolikáté omýlaná zápletka nepřináší nic nového. Už mě ty submisivní nezkušené hrdinky, které jsou na vrcholu blaha, když jim jejich vytoužený miliardář nařizuje, co mají dělat, začínají pěkně štvát. Moje hodnocení by bylo vyšší, kdyby obě hlavní postavy vyzařovaly jisté charisma, díky kterému bych jim fandila ... u obou hrdinů toto ale postrádám, jejich charaktery mi nepřijdou nijak zajímavé. Nejsem si vůbec jistá, jestli se pustím do dalších dílů série.

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Tuto autorku začínám mít opravdu ráda. Kniha je pohodová, vtipná a oddechová... těším se na pokračování.

01.07.2014 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Hezký příběh, sympatičtí hlavní hrdinové, předvídatelný děj, ale bavila jsem se.

01.07.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha se mi líbila, opravdu dobře se četla, akorát jednu věc bych autorce vytkla - když Abery již poněkolikáté "vykulila oči", tak jsem se musela už smát - autorka má buď toto slovní spojení hodně ráda, nebo neumí vyjádřit údiv jiným způsobem. Ať tak, či onak, díky ní jsem dostala na toto slovní spojení alergii:-)

17.04.2014 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Příjemná oddechová kniha, sympatické postavy ... tato autorka se začíná řadit mezi mé oblíbené:-)

17.04.2014 4 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Moc pěkná kniha, která pro mě byla příjemným překvapením.

17.04.2014 5 z 5

Neznámý manžel Neznámý manžel Sylvia Day

Opravdu mám ráda sérii Crossfire, takže je mi záhadou, proč se mi ostatní knihy této autorky, které jsem doposud četla, nijak zvlášť nelíbí.

17.04.2014 1 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Mě tato série prostě nebavila, doufala jsem v nějaké drama v souvislosti s hlavním záporákem, ale toto v knize tak nějak vyšumnělo do ztracena a autorka celou situaci vyřešila na pár stránkách. Můj dojem z Aféry Blackstone je celkově velmi rozpačitý.

17.04.2014 2 z 5