Majuš333 Majuš333 komentáře u knih

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

"Víš," protáhne tichý hlas a horká ruka mi sevře rameno, "ještě máme čas nakrmit číču, než se budeme muset začít oblíkat."
Je tak blízko, že i přes můj vztek mě začne kůže mravenčit.
"Blakeu," oslovím ho tichounce.
"Ano?" vydechne mi do ucha.
"Žádnou kočku nemám."
Svůdně se zasměje, palcem mi sjede po paži. A teprve pak mi dojde, co nakrmit číču znamená.

Už dlho som sa toľko nenasmiala ako pri tejto knihe o Blakeovi :)

"Děkuju, že jsi vyzvedl babičku na letišti, Blakeu."
"To nestojí za řeč. Trochu jsme se vyděsili, když na letišti nemohli najít její kufr, ale uklidnil jsem ji. To mi jde. Že jo, babčo?" křiknu přes rameno.
"Všechno v pořádku!" potvrdí babi. "Ahoj, Cindy! Koukněme se na ty šaty. To je krajka, zlato? K matce ženicha se to hodí." A zachechtá se.
Cindy povytáhne obočí. "Blakeu, je možné, že je moje tchyně opilá?"
"No, byla trochu vystresovaná. Koupil jsem jí pár piv, zatímco chlapi z letiště hledali její kufr."
"Panebože," vydechne Cindy a vydá se k babče.

02.03.2024 5 z 5

My My Elle Kennedy

Len tri slová: "Smiech cez slzy!"

01.03.2024 5 z 5

On On Elle Kennedy

Jsem šest metrů od pokoje, klíče v ruce, když si uvědomím, že před dveřmi někdo stojí. Už jenom to mě překvapí. A pak si uvědomím, kdo to je. "Ježíši Kriste!"
"Pořád slyším na jméno Wes," odpoví mi a odstrčí se od zdi. "Nebo Ryan. Nebo blb."

Nádhera, ktorá zachytila všetky emócie! Bolo to tisíckrát krajšie ako pred rokmi, keď som o Jamiem a Ryanovi čítala naposledy :)

"Tak na co teda seš? Jako kdo je tvůj typ? Vzhledově."
Ty. "Nejsem moc vybíravý."
"To jako fakt? Vážně bys strčil ptáka v podstatě do kohokoli?"
"Ne," uznám. Připadá mi hrozně divný s ním o tom mluvit. "Nemusím moc twinky. Nejsem zrovna na takový ty mladý hubeňoury."
"Máš radši větší." Na tváři se mu objeví široký úsměv. Mrkne na mě. "Dalo by se říct."
Obrátím oči v sloup. "Jo, velkej je fajn bonus. Vysoký, sportovní typ, ne moc chlupů-" Jamie se uchechtne . "-a já nevím...“ Zasměju se. "Fakt to chceš poslouchat?"
V očích se mu mihne dotčený pohled. "Proč? Protože tu mluvíš o klucích místo o holkách? Už jsem ti říkal, že nejsem žádnej upjatej puritán, kterej-"
"Tak jsem to nemyslel," skočím mu rychle do řeči. Uklidní se. "Bylo by to divný, i kdybych mluvil o holce. Copak jsme dva kluci, co si tu navzájem popisujou svýho dokonalýho sexuálního partnera?" Vykulím oči a rozhlédnu se. "To jsme se ocitli na natáčení Sexu ve městě? Jestli jo, jsem Samantha. Zabírám si ji."
Napětí trochu poleví, když Canningovi neovladatelně zacukají koutky. "Ty víš, jak se jmenujou postavy ze Sexu ve městě? Sakra, kdybys mi neřekl, že jsi gay, teď už by mi to samo došlo."
"To, co jsi právě řekl, je extrémně necitlivý případ stereotypizace, Jamie," oznámím mu škrobeně. "A za to platíš oběd. Blbe."

28.02.2024 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

S náručí plnou koktejlek se před kluky vecpe Foster. "Jakou máš velikost košíčků?"
Conor vrazí Buckymu pohlavek. "Na velikost košíčků se mojí přítelkyně nemáš co ptát, vole."

Naslabší diel série 'Briar U'... Veľká škoda, lebo Con a Tay mali obrovský potenciál...
A nezachránili to ani tie humorné časti :(

Conor přede mnou stojí jen v černých ponožkách a boxerkách, které lnou k tomu nejpevnějšímu zadku, jaký jsem kdy viděla.
"Co to děláš?" Můj hlas zní udýchaněji, než bych chtěla.
"Svleč se." Otočí se a odhodlaně se vrátí k posteli.
"Co prosím?" Po kolenou se odplazím ke vzdálenějšímu okraji matrace.
"Do naha," přikáže Conor.
"Na to zapomeň."
"Podívej, Taylor. Vyřešíme to jednou provždy a pak už nebude nad čím debatovat."
"Co přesně chceš vyřešit?"
"Vyšukám ti mozek z hlavy a dokážu ti, že můj pták je do tebe celej žhavej."
Cožeto?

27.02.2024 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Zadívám se mu na rozkrok. On má erekci?
"Demi...," pronese znovu.
"No jo. Rýmuje se to se semi." Střelím výmluvným pohledem k jeho rozkroku.
Hunter sklopí oči. Pak se uchechtne. "Proboha, mnĕ nestojí. To dělají ty kalhoty."
"Jaaasně."
Sjede si velkou rukou na zip, zakryje si ho dlaní a stan v jeho džínách se opravdu zploští.
"Nový džíny," zavrčí. "Jsou ještĕ pořád dost tvrdý."
"Tak tvrdý, říkáš."
"To ta látka. Vidíš? Dotkni se jí."
Zasměju se. "Panebože, nebudu se dotýkat tvýho penisu."
"Tvoje smůla." Hunter se ušklíbne.

Najzábavnejšia časť z oboch sérii :) Až na TJ-a :(

Trenér ostrým pohledem přejede po místnosti. "Panebože, vy to fakt myslíte vážnĕ, pitomci? Opravdu si myslíte, že vás třicet dokáže udržet naživu zvíře?"
"Hele," namítne Matt. "Mám doma dva psy."
"A kde je tvůj domov?"
"V Minneapolisu."
"A kde seš teď?"
Matt sklapne.

25.02.2024 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

'Minulost nezměníš, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat! K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný!'

'Risk' je u mňa zatiaľ na prvej priečke z oboch sérii! Každá stránka srší energiou a milujem, keď sú obe hlavné postavy drzé a sebavedomé! Medzi Brennou a Jakeom to po celý čas iskrilo, čo sa Elle naozaj podarilo a keď sa k tomu pridá preklad Zuzky Ľalíkovej, je to knižný orgazmus :)

Zastaví se u baru a podá číšníkovi dvacku.
"To by mělo stačit i na jeho pivo." Ohlédne se přes rameno. "Poděkuj mamče, Jakey."
"Děkuju." Věnuju jí přehnaně lascivný úsměv. "Taťkovi se líbí, když se o něj takhle hezky staráš."
Brenna si povzdechne. "Nesnáším tě."

18.02.2024 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Vedle mě se Hollis rozhlíží po místnosti překvapivě pronikavě na to, že je pod obraz.
"Musím si vybrat, čí jazyk chci o půlnoci v puse," oznámí.
"Tomu říkám úroveň," ozve se Summer.
Svůdně se na ni pousměje. "Jestli se budeš chvíli snažit, ten jazyk může být i tvůj."
Summer místo odpovědi zakloní hlavu a rozesměje se.

Summer bola uragán a Colin bol také 2/3-y knihy osina v zadku...no po 5 rokoch som si 'Lov' opäť užila :)

Hunter rozrazí dveře.
"Co se to tu do prdele děje?" Obočí mu vyletí do vlasů, když nás uvidí. "Cos provedl?" zavrčí na Hollise.
"Nic jsem neprovedl," ohradí se Hollis.
"Vpadl dovnitř, když jsem se sprchovala!"
"Potřeboval jsem na hajzlík. Nevlezl jsem k tobě do sprchy!"
"O to tu nejde!" Ukáže ke dveřím koupelny. "Vidíš tu místnost? Je to svatyně. Je to chrám, Mikeu! Je určený pro jednu jedinou osobu. Je to jako samotka."
"Tak je to vězení, nebo chrám?" zeptá se ten pitomec.
"Sklapni," vyštěkne Summer. "A dobře mě poslouchej, Hollisi. Na rozdíl od tebe nemám penis."
"Díky bohu za ty dary."
"Hollisi," varuju ho tiše.
Okamžitě sklapne.
"Jsem žena," pokračuje Summer. Popadne vršek ručníku o něco pevněji, aby jí nesklouzl. "Jsem žena, která bydlí s třemi muži, a mám právo na soukromí. Mám právo se osprchovat, aniž bys tam sakra vpadl a vytáhl svý péro!"
"Vždyť jsi na moje péro ani neviděla," namítne.

Dean si prokřupne klouby levačky.
"Ty ses snad zbláznil! Ani se ho nedotkneš, Dicky!" Pokusí se vecpat mezi nás, ale já ji jemně odstrčím stranou.
"Nech to plavat," povím jí. "Stejně o nic ne-"
Ten hajzl mi nevrazí pěstí. Kopne mě do koulí. Padnu jako podťatej, před očima vidím hvězdičky a tělo mi ochromuje bolest. Stočím se do klubíčka a popadnu se za rozkrok. Snažím se popadnout dech.
"Vole," zasípám a vyčítavě se na Deana zadívám.
"Dicky! Proč jsi mu šel po koulích? Potřebujeme je na tvoje budoucí neteře a synovce!"
"Neteře a synovce, jako že množný číslo? Kolik dětí si s ním chceš udělat?"
"Hodně!"
"Nesmíš otěhotnět dřív než ve třiceti. Nejsem připravenej být strejda."
"Panebože, život se netočí jenom kolem tebe!"
Stojí tam a dohadujou se, jako bych neležel schoulenej na mramorový podlaze a nelapal po dechu.
"Já s tebou děti mít nebudu," zasípu na Summer. "S tou tvojí šílenou rodinou nechci mít nic společnýho."
"Pšššt, zlato. Na to už je pozdě. Už se mě nezbavíš."
Člověk by si myslel, že je nemožný se smát, když se svíjím v agonii. Summer Heyward-Di Laurentisová ale dokáže nemožný.

17.02.2024 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Další pokus:
"Allie. Ani nevím, kde začít."
"To je vidět," ozve se Garrett suše. "A mimochodem odpověď zní ne. Můžeš tu krabičku zavřít."

Zábavná bodečka za touto sériou :)

"Mám návrh na lepší dohodu," oznámím.
Grace si odfrkne. "Lepší než kanibalismus? Jo, tak o tom dost pochybuju, brouku."
Zasměju se. "Věř mi, miláčku, je mnohem lepší."
"Tak jo, jsem jedno ucho."

14.02.2024 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

"Nevyspím se s tebou jenom proto, žes mi koupil pití," oznámí přes okraj hrdla flašky.
"To doufám," pokrčím rameny. "Na holky mám mnohem vyšší laťku."

Aj keď 'Plán' považujem za najslabšiu časť série, čitateľnosť tomu uprieť nemôžem :)

"Holka, člověk s tvým rozvrhem by neměl být bez sexu celý měsíc," opáčí Hope. "Jsi úplná chodící koule stresu, proto bys to správně měla mít tak...denně," rozhodne. "Každý druhý den," namítne Carin. "Ať si její dámská zahrádka taky odpočine."
Hope přikývne. "Dobře. Ale dneska by se tou zahrádkou měl někdo pořádně prohnat..."
Uchechtnu se.

09.02.2024 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

"Téééda, podívej se na něj, Gare, je tak roztomilej, když spinká."
"Jako andílek."
„Andílek děvkař."
"Hele, můžou si andělé vůbec vrznout? A jestli jo, jsou orgasmy v nebi milionkrát lepší než orgasmy tady na zemi? Vsadím se, že jo."
"Určo. Odkud myslíš, že se bere duha? Kdykoli vidíš duhu, znamená to, že se v nebi právě udělal anděl."
"No jo, to dává smysl. Asi stejně jako že kdykoli uslyšíš zvonění zvonku, anděl dostal křídla."
"Přesně tak."
Otevřu jedno oko a zadívám se ke dveřím. "Já vás slyším."

Najvtipnejšia a zároveň najsmutnejšia časť série 'Off-Campus'...

"Hele, znáš Stmívání?"
Vyvalí oči. "Cože?"
"Stmívání. Tu knihu o upírech."
Ostražitě mě pozoruje. "Co s ní?"
"Fajn, takže víš, že Bella má takovou nějakou zvláštní krev, že jo? Že se z ní Edwardovi postaví, kdykoli se k němu přiblíží?"
"Děláš si ze mě prdel?"
Nevšímám si ho. "Myslíš, že je to možný i v reálu? Že takhle působěj feromony, nebo co? Není to jenom hovadina, co si ji nějakej nadrženec vymyslel, aby mohl ospravedlnit, že ho bere jeho máma, nebo tak něco? Nebo opravdu existuje nějakej vědecky podloženej důvod, proč nás určitý lidi přitahujou? Jako v tom zatraceným Stmívání. Za to, že Edward chce Bellu, může čistě biologie, ne?"
"To se mnou teď vážně diskutuješ o Stmívání?"

04.02.2024

Omyl Omyl Elle Kennedy

Plácnu Tuckera po zadku, když prochází kolem mě. "Vítej zpátky, po tom tvým miminkovským ksichtíku se mi stýskalo."
"Vyser si," odsekne.

Logan a Grace sú skrátka moji miláčikovia :)

"Už s tebou někdy holka předstírala orgasmus?" vyhrknu.
Je pondělí, osm ráno. Nervózně poklepávám špičkami prstů do kuchyňské linky a nespouštím oči ze svého spolubydlícího.
Dean se na cestě k ledničce zastaví tak prudce, že kdyby měl na nohou brusle, právě teď bych si z obličeje stíral odštěpený led. "Promiň, nerozuměl jsem. Co jsi říkal?"
Jeho tvář je ztělesněná nevinnost, takže až potom, co otázku zopakuju, mi dojde, že to na mě hrál. Dean se předkloní, po tvářích mu tečou slzy a ramena se otřásají záchvatem smíchu.
"Já tě slyšel už napoprvý," zařehtá se. "Jenom jsem chtěl slyšet, jak to řekneš znovu... No páni... Asi jsem si nachcal do kalhot..." Znovu se chechtá. "Tys to dělal s holkou a ona to pak předstírala?"

02.02.2024 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

"Otázka," ohlásím Tuckovi, který vejde do kuchyně.
"Odpověď," reaguje bez zaváhání.
"Já tu otázku ještě nepoložil, vole."
Hodí po mně úšklebkem, ve dřezu si umyje ruce a pak si kolem pasu ováže neonově růžovou zástěru.

Už je to veľmi dlho, čo som sériu 'Off-Campus' čítala naposledy...
Hanna a Garrett sú takým chutným predkrmom pred hlavným chodom-Loganom :)

Garrett posune to svoje velké tělo po posteli, opře se hlavou o dřevěné čelo a ztěžka si povzdechne, když mu papíry hodím do klína.
"Čti," nařídím.
"Nahlas?"
"Jo. A až dočteš, chci, abys shrnul, co jsi právě přečetl. Myslíš, že to zvládneš?"
Vteřinu je ticho, pak se mu zachvěje spodní ret. "Tohle nejspíš není ta nejlepší chvíle, abych ti to řekl, ale...neumím číst."
Pusa se mi sama otevře. Do háje. To přece nemůže myslet vá-
Garrett se zachechtá. "Klídek. Si z tebe dělám prdel." Pak se zamračí. "Ty sis fakt myslela, že neumím číst? Kriste na nebi, Wellsko."
Sladce se usměju. "V nejmenším by mě to nepřekvapilo."

28.01.2024 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Moje nové predsavzatie znie: 'Turbulence' a 'Důvodné pochybnosti' aspoň raz za rok! Tento rok splnené :)

21.01.2024 5 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Výborná oddychovečka, vrele doporučujem :)

16.01.2024 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

"Moc rád jsem se s tebou setkal, Samantho, Saro. Ať už se k čertu jmenuješ jakkoli. Dobrou noc."
"Polib mi prdel!"
"Myslím, že už se stalo. Víckrát nechci, díky."
"Jednoho dne tě to dožene, ty hajzle!" zakřičí za mnou, když vyjdu do chodby. "Karma je fakt pěkná mrcha!"
"Já vím," odpovím. "Ojel jsem ji před dvěma týdny..."

Potrebovala som si zlepšiť náladu a na to sú moje milované 'Důvodné pochybnosti'' najlepšie :)

"Proč se nemůžeme sejít osobně?"
"Protože se tím zničí naše přátelství a dobře to víš."
"Nevím."
"Povídal jsi mi, že nikdy nespíš s nikým dvakrát a že potom, co se s ženou vyspíš, s ní skončíš."
"Jenže jsem nikdy dřív nešukal s žádnou ze svých kamarádek."
"Protože jinou než mě nemáš."
"Toho jsem si vědom, ale...," zarazil jsem se. Na to jsem neměl co říct.

07.01.2024 5 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

'Když někoho milujete, dovolíte mu, aby se vám dal. Slibujete mu, že ho nezlomíte.'

Úprimne? Po tejto časti mám v hlave totálny magľajz, asi si z toho všetkého zopakujem EKK :)
Ľutujem, že som sa nepozrela, čo má Amo ešte za lubom, neklikla na jej stránku skôr a mylne si myslela, že 'Vládci chaosu' zakončujú 'Půlnoční běsnění' :(
Na Harley a Jokera si asi ešte dlho počkáme, keďže na gr kniha stále nie je...

'Když vyrůstáte s netvory, naučí vás, jak mezi nimi existovat.'

01.01.2024 5 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

'Vítejte v Půlnočním běsnění, kde si pohrajeme s vaší hlavou, protože naše hlavy s náma vyjebávají každej den.'

K...a, ja tu Amo asi naozaj zaškrtím!!!!! Nie je to kvôli tomu, že by ma oklamala, na to jej šialené hry až moc dobre poznám, ale ide o ten infarktový štýl, ktorým to podala!!!
A aj keď dávam plný počet bodov (inak to ani nejde), neodpustím si pripomienku, že ma Amo 'trojlístkom' trochu sklamala... Bola som zvedavá, ako sa s tým práve ona popasuje a pri spojení Lilith, Eliho a Kyrina som očakávala zvrátenú, arogantnú a iskrami nabitú atómovku a boj o dominanciu nielen čo sa sexu týka, ale nič také sa neudialo... Takto mi to proste pripadalo, ako keby sa na záhradke hrali šteniatka zlatého retrievera a nie sa stretli traja 'šialenci'... Áno, dve scény boli žhavé a podľa mojich predstáv, no to je stále málo...
(Hm, dúfam, že to o mne teraz nevypovedá, že som šibnutejšia a zvrátenejšia ako Amo...???)

'Když žijete dost dlouho poblíž zla, stanete se zlem taky. Je to jako nakažlivá nemoc a nevšimnete si, že ji máte, dokud ve vás nemá zaryté ošklivé drápy tak hluboko, že to za sebou nechá jizvy.'

'Válečná stezka není přímá cesta. Je to spíš kruh. Cokoli na své cestě zničíš, nakonec se s tím znovu setkáš.'

30.12.2023 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

'Důležité je nedat nikdy najevo, co na vás účinkuje. Existuje mnoho lidí, kteří vás budou raději trápit kvůli vašim slabinám, než aby si vás vážili kvůli vašim silným stránkám.'

Amo má môj veľký obdiv, pretože z troch zrniek piesku dokáže vystavať honosný vzdušný zámok v rajských zákutiach pekla :)
V tejto časti ma dosť zaskočila Val (v dobrom samozrejme) a u Callan som sa ešte stále nerozhodla, či sa mi protiví alebo mi jej je len ľúto, že dokázala byť sexuálnou rohožkou bez akejkoľvek morálky a sebaúcty...
A aj keď sa určite teším na 'trojku', sliny mi tečú na Keatona :)

'Když jsou lidé pro zemi příliš drahocenní, bůh je k sobě vezme dřív. Svět je tak zlomený, že ty, kteří jsou příliš vzácní, než aby po něm chodili, odsud vezmou.'

29.12.2023 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

'Oční kontakt je jazyk, kterým nikdo nemluví, ale chemie ho zvládá plynně. Je to jazyk osudu. Je jako dvě duše, které chytnou plamenem, aniž by prohodily jediné slovo.'

Stálo ma to obrovské množstvo premáhania sa, aby som počkala, až kým bude 'Půlnoční běsnění' kompletne preložené a nastane tento dovolenkový čas, aby som si túto sériu mohla vychutnať plnými dúškami! Dej nemá zmysel komentovať, je to predsa moja milovaná Amo a jej pošahaná myseľ :)

'Všechny hříšný věci chutnají jako med.'

'Co se stane, když se ďáblové setkají s anděly? Co nastane, když se nevinnost střetne s prohnilostí?'

28.12.2023 5 z 5

Opposition - Prežijú, len ak ostanú spolu... Opposition - Prežijú, len ak ostanú spolu... Jennifer L. Armentrout

'Najkrajší ľudia, ktorých kráse sa môže rovnať len ich vnútro, sú tí, čo o tom nevedia.'

'Každému čitateľovi a čitateľke, ktorí kedysi narazili na Obsidián, a povedali si: Mimozemšťania na strednej škole? A prečo, preboha, nie? Už som čítal/a aj čudnejšie knihy. A napokon sa do Katy, Daemona a ostatných zamilovali tak veľmi ako ja. Toto je pre vás. Ďakujem.'

Požičala som si Jennine slová z úvodu, pretože Lux séria patrí medzi moje srdcovky a nezmení sa na tom nič ani o ďalších desať rokov :)

"Vieš, čo si myslím?" stíšila hlas, akoby mi chcela povedať tajomstvo. "Že v skutočnosti máš Archera rád, len si nechceš priznať, že je to začiatok bratskej lásky ako hrom."
Odfúkol som si. "No keď myslíš..."

"Viem, že hovoriť ti, aby si ostala v aute nemá zmysel, ale aspoň sa drž pri mne." Daemon cestou cez parkovisko spomalil, mal namierené k štýlovému čiernemu autu. "Luc možno tomu kreténovi dôveruje, ale ja nie."
Odolala som chuti prekrútiť oči. "Veď ani ja sa mu nechystám hodiť do náručia."
Ironicky sa usmial: "No to dúfam. Možno by som žiarlil."
"Ty by si žiarlil, aj keby objala strom," poznamenal Archer.
"Asi." Daemon zastal na parkovisku za autom. "Som taký majetnícky."
Chuti prekrútiť oči som napokon podľahla, keď som otvorila dvere spolujazdca. "Obaja ste smiešni."

26.12.2023 5 z 5