Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tohle byla lepší kniha než Manželé odvedle. Celou dobu jsem byla napjatá, jak tohle skončí. O zvraty nebylo nouze. Konec mě příjemně překvapil.

18.10.2019 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Nový neotřelý příběh v young adult. Postavy i odehrávání jejich příběhů v životě bylo reálné a já si některé postavy oblíbila. Zase jde vidět, jak sociální sítě a tajemství dokáží zruinovat některým celý život..
Nakonec jsem i moc ráda za tu romantickou linku na konci. Bylo to dobré čtení jen doporučuji.

13.10.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Je to velmi těžké téma, co se v knize popisuje. Netušila jsem, že sama autorka něčím takovým prošla.. Jsem ráda, že hlavní hrdinku to nakonec táhlo k Atlasovi :) doporučuji precist

08.10.2019 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Takový průměrný konec. Narozdil od předchozích dílů mě štvalo stálé pečení hlavní hrdinky. Už toho bylo moc. Jinak krásné završení celé trilogie.

05.10.2019 2 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Zase milý druhý díl, rychlé čtení, má to spád, lásku, akci. Ale když se dočtete až do konce a shrnete si knihu, zjistíte, že se vlastně nic moc nestalo. Možná jenom postavy trochu dospěly.

22.09.2019 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milý příběh, který neurazí a ani moc nenadchne. Je to super oddechovka a určitě se podívám i na film.

17.09.2019 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Tahle kniha nebyla pro mě tak thriller spíše jako psychologický rozbor postav. Příběh plynul, četl se dobře, napětí by se dalo krájet. Ale nedozvěděla jsem se vůbec žádné odpovědi na konci knihy. Nic nebylo vysvětleno. Motala jsem se mezi postavami. Bylo toho na mě až příliš, moc překombinovaný příběh. Kdybych pochopila kdo je kdo, možná by to bylo pro mě příjemnější čtení

03.09.2019 2 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Ach.. to je tak smutný příběh, vyprávěný chlapcem, který se snaží vyrovnat se ztrátou blízkého člověka. Nechal ve mě proudit myšlenky i dlouho po dočtení.

21.08.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Čekala jsem větší vzrůšo a napětí během příběhu. Stále vyprávění gradovalo, ale čekala jsem hold větší pecku a nějaké zvrácené odhalení v rodině Farinellů. Ale byl to takový průměr.

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Příběh silný o lásce, ale zdá se, že se láska odehrává tak u třináctiletých. Moc sladké na můj vkus, i když se tam řešilo u Eleanořiny rodiny důležité téma, tak nebylo více rozvíjeno. Trochu více minulosti by to chtělo, ale ono nic. Chyběl tomu šmrnc.

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Ještě více o ničem příběh, vlastně mezi Adamem a Miou mi přijde, že nebylo nic řečeno. Všechny záhady zůstávají záhadami. Jestli bude další pokračování, nechám si ho ujít.

21.08.2019 1 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

No.. Je smutné, že mě kniha nezaujala na tolik, abych příběh nepřeskakovala a nezajímala mě jenom část z nemocnice a jak to všechno skončí. Sice mi taková událost vkrádala slzy do očí, ale bohužel.. nesedlo mi to.

21.08.2019 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Zajímavé sledovat, jak bolestivá událost zasahuje člověku do života a do jeho budoucnosti. Každý člověk se vyrovnává s nějakou situací jinak. Dobře se příběh četl.

21.08.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Začátek byl vážně čtivý a napínavý, jak už to bývá prostředek knihy působil nudně a příběh neplynul, hlavní postavy mi přišly dost labilní a konec mě jen přesvědčil, že je to pravda. Hlavní postava určitě byla labilní a v hlavě to neměla v pořádku, jinak by neposlouchala hlasy a nebrala by totožnosti jiných lidí. Líbila se mi závěrečná věta, která nechá čtenáře v hlubokých myšlenkách o lásce.

Hate List Hate List Jennifer Brown

Obávala jsem se, že příběh bude depresivní, hrdinka ubrečená a konec přeslazený. Omyl! Příběh byl rozděleny na čtyři časti, kde jsme více pochopili, co se stalo/děje/bude dít. Každá postava měla charakter. Ukazuje se tu, jak je nebezpečná šikana ve škole a kam až to může dospět. Mrzí mě, že jsme se nedozvěděli počin Nickovy střelby, ale hold tak to bývá.. Nikdy nevíte, co se komu odehrává v hlavě..

16.07.2019 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Poslední díl měl spád a příběh jel na plné obrátky. Akorát jsem si myslela, že nebude happyend nakonec jsem za něho ráda. Postavy se dobře rozvijely, dospivaly. Jen zabití Komizara bylo velmi nepřesvědčivé a příběhu tomu nedodalo šťávu.

13.07.2019 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Druhý díl byl více politický a na vysvětlování, ale tak to už u těchto dílů bývá. Sice láska mezi Liou a Rafem mi přijde popsána dost povrchově a věřím, že jejich vztah utrpěl velké trhliny, které se již nenapraví. I tak mě příběh nezklamal, konec byl více než napjatý. Nemůžu se dočkat, jak tohle všechno skončí.

05.07.2019 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Příběh mě bavil, byl plný záhad, intrik, poznání. Bavilo mě přelínání kapitol o zabijakovi a princi a bylo na vás, aby jste uhodil kdo je kdo. Nový příběh a hlavně originální.

05.07.2019 4 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Na mě to působilo jako milý, krátký pohádkový příběh plný víl. Sice se tam autorka snažila nacpat dost surovosti, ale na druhou stranu to na mě moc nezapusobilo. Taková jednohubka.

17.05.2019 2 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Tak to byla jízda! Intriky, hádanky, zlomyslnosti a krveprolití na denním pořádku. Sice byl děj místy předvídatelný, ale to vůbec neubiralo na čtivosti a akci. Těším se na další díly.

09.05.2019 4 z 5