machrus machrus komentáře u knih

Básničky od srdíčka Básničky od srdíčka Zuzana Kopecká

Jako dítě jsem je zbožňovala.Teď už mi tak úchvatné nepřipadají.

07.02.2014 3 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Troufám si napsat o fous lepší než první díl.A to,že se mi první díl hodně líbil.

Po jednom dni od přečtení knihy ještě musím dodat,že mi tato série hodně připomíná Harryho Pottera.Je teda jasné že určitě ne tématem,ale způsobem psaní autorky a také tím jak autorka popisuje postavy a svět,ve kterém žijí.Myslím si,že tohle je hodně promyšlená série.Není to vůbec odfláklé. Kdybych měla porovnat série o upírech,tak tahle vede na 100% a to že se mi Twilight sága hodně dostala pod kůži,tak ale s postupem času a asi trochu i za pomocí komerce,co to mělo se mi TS přestala líbit.Zato tahle je na vrcholu žebříčku. A co se týče sérií Škola noci,Upířích deníků nebo snad Pravá krev...ty akademii nesahají ani po kotníky.Uvidíme, co ukážou další díly.

06.02.2014 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Teda opravdu jsem nečekala,že bude Vampýrská akademie tak dobrá kniha.Hned jsem si stáhla všechny díly a jdu pokračovat.Sice jsem si přečetla anotace všech dílu,což byla největší chyba,protože teď vím co se stane s Dimitijem,ale moje hloupost. Musím se přiznat,že už jsem tak dva roky chodila kolem knihkupectví a říkala si,že bych to zase s úpírama zkusila a viděla právě obálky vždy nového dílu této série.Pár sérií o upírech mě totiž dost zklamal a tak jsem na ně trochu zanevřela.Ale až teď když mám ebook a mohu si nejdřív knihu stáhnout a ověřit,že stojí za to mít ji ve své knihovně,tak teď lituji,že tam mám jiné série o upírech,ale tuhle mám zatím pouze jako eknihu.Ale už teď po přečtení dvou prvních dílů vím,že až dočtu sérii tak si ji také koupím.A na film už se také těším.Vybrali zajímavé herce jak pro Rose tak pro Dimitrije i další nejsou špatně zvolení.

06.02.2014 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Myslím,že to byl nejlepší díl z těch čtyř.

01.02.2014 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Teresa Medeiros mě prostě baví.

21.01.2014 4 z 5

Austenland Austenland Shannon Hale

No vzhledem k tom,že jsem byla jednu dobu také dost zasáhla vším co se týkala paní Austenové,tak smysl knihy dokážu pochopit,ale je to na jedno přečtení a dost.Ale špatné to není.

14.01.2014 3 z 5

Panství Panství Freya North

Taková odpočinková kniha.Tak trochu bych to přirovnala Rosamunde Pilcher nebo Danielle Steel v trochu lepším provední?.(Sice jejich knihu jsem žádnou od nich nečetla,ale tak nějaký ten film v TV jsem zahlídla.) Hrozně se mi líbil vztah Caroline a Xandera.Jinak jak jsem psala kniha se dala číst,ale něco mi tam chybělo.Začátek vypadal docela slibně,ale v určité části se to stočilo prostě zase ke klasické romantice a u toho to už zůstalo.Jednou stačí.Ale třeba kdo ví se k ní někdy zase vrátím.

05.01.2014 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Dobře se četla.Musím přiznat, že u dialogů Harryho a Olivie jsem se fakt byvila a smála.Byla to jedna z lepších od Quinn.

01.01.2014 4 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Tak jako ten konec jsem fakt nečekala.Není to sice první kniha od Medeiros,kterou jsem od ní přečetla.Abych byla přesná je to čtvrtá kniha od ní. Ale prostě to,kým Samanta opravdu byla jsem prostě do té chvíle než ji oslovila kamarádka nevěděla.Opravdu a myslím si,že jsem dost chápající člověk.Sice ve chvíli kdy Samanta při spánku opouští Gabriela a v duchu si říká,že to bude to nejlepší jsem začala pochybovat a tušit,že v tom ještě něco bude,ale ne to co v tom bylo.Pěkná zápletka.Děj i zápletka.Medeiros je prostě svělá ve svých příbězích.Těším se na další knihy od této spisovatelky. ;-D

15.12.2013 4 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Pěkný příběh.Trochu ten konec mohl být lepší,ale dalo se to.

01.12.2013 4 z 5

Bianca Bianca Bertrice Small

No ten začátek byl dost...krutý. No vlastně i ta představa být třetí ženou,nevím no. Když se tím prokoušete je to celkem pěkná kniha.

22.11.2013 4 z 5

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Druhý díl byl slabší než první,ale líbil se mi.Bylo to zase něco jiného.Spisovatelka má knihy promyšlemé.Děj není uspěchaný.Libí se mi její styl psaní.

20.11.2013 4 z 5

Průvodce dámy nepřístojným chováním Průvodce dámy nepřístojným chováním Suzanne Enoch

Tak 2.díl se mi teda určitě líbil víc než první ze série Klub dobrodruhů.Uvidíme jak se spisovatelka popere se třetím dílem ze série,ale zatím se mi líbí,že spisovatelka se víc zaměřila na průběh přiběhu a kniha už není plná jenom erotických scén.Nechybí tam,ale už není půl knihy jemom o sexu.Má to i nějaký ten děj.

19.11.2013 4 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Musim rict,ze se mi 3.dil moc libil.To ze dva bratri miluji jednu zenu a presto spolu dokazou vychazet.Starsi ji radeji uplati aby odesla z jejich zivota.Po 12 letech se vsak znovu vsichni setkavaji a zjistuji ze vse bylo jinak...a nebo bylo vse stejne ale teprve ted si uvedomuji pravdu.Nebyl to spatny pribeh.

18.11.2013 4 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Tak 3.díl série se mi líbil.Určitě lepší než 2.díl. Evie a Sebastian byli moc milí a nějak jsem jim to pomalé zamilovávání se do sebe i věřila.Příjemné čtení.

13.11.2013 4 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

No první díl byl lepší.Tady mně něco nesedělo.Ale nevím co přesně to bylo.

09.11.2013 3 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Pěkné čtení.Líbilo se mi hašteření mezi Simonem a Annabell.A očividně další budou Lillian a Westcliff,ale to se nechám překvapit. ;-D

06.11.2013 4 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

Rozhodně se vyplatilo přečíst i poslední díl ze série Liga pekelníků.A opravdu musím říct,že paní spisovatelka píše moc pěkně.Neopakuje se a to se mi líbí.Uvidíme jak se budou číst další série.Tuhle sérii jsem četla na PC,což vůbec nemám v lásce.Mám nutkání koupit si knihy.No uvidíme.Opravdu celá série díl od dílu lepší a lepší. Poslední díl byl pro mě asi opravdu nejlepší.Příběh byl poutavý.Musím přiznat,že ve chvíli když Dare se dozvěděl celou pravdu o Julianě,jak se vše skutečně odehrálo před 7 lety, tak se mi i stáhlo hrdlo a měla jsem co dělat aby mi slza neukápla.

03.11.2013 4 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

Oprvdu díl od dílu,lepší a lepší.A hlavně každý díl má jinou zápletku.Jsem zvědavá na poslední díl Ligy pekelníků.Doufám,že nezklame.Zatím 4.díl asi nejlepší.Líbí se mi že spisovatelka se ani nebojí zabít jednu z ústředních postav.

02.11.2013 4 z 5

Touha Touha Nicole Jordan

Prostě Nicole Jordan je zase jiné čtení než co jsem četla doposud (myslím červenou knihovnu).A musím uznat,že se mi zatím Liga pekelníků líbí díl od dílu víc a víc. Jsem zvědavá na příběh Raven. ;-D

29.10.2013 4 z 5