Touha

Touha https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43343/bmid_touha-XIz-43343.jpg 4 156 14

Liga pekelníků série

Proslulý milovník a královský špion Lucian Tremayne se dlouhá léta vysmíval manželské instituci a tvrdil, že jemu se něco takového nemůže stát. Teprve když se ocitl na pokraji smrti, začal toužit po synovi, jenž by nesl jeho jméno. A pak ho pracovní povinnosti zavedly do Cornwallu, kde spatřil na břehu moře dívku tak krásnou, až se mu zatajil dech, a hrdý Lucian okamžitě pochopil, že právě s ní se chce oženit a mít děti. Brynn Caldwellová je ovšem přesvědčena, že Lucianovo okouzlení souvisí s dávnou kletbou, jež byla uvalena na její dávné předky. V ní se praví, že dívky z rodu Caldwellů budou uhrančivě krásné, ale každý muž, který se do nich zamiluje, zaplatí za své city životem. A protože Brynn není šarmantní ctitel lhostejný, rozhodne se svěřit do jeho zkušeného objetí své tělo, ale nedopustit, aby získal i její srdce. To však není tak snadné, jak se zprvu zdá, a nad Lucianem se stále vznáší hrozba, že za Brynninu lásku zaplatí nejvyšší cenu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Desire , 2001

lucie.dc
27.01.2022 3 z 5

První díl byl lepší, dějová linka podprůměrná, sex jsem dokonce přeskakovala (což u mě není zvykem), měla jsem dojem, že příběh je jen ten sex, ke konci se konečně něco dělo, ale jak to rychle přišlo, tak to rychle odešlo.

happy19
06.02.2021 4 z 5

Příjemné,ale za mě zatím vede 1.díl,-)
Musím sehnat další pokračování série♡

„Láska žije pouze z důvěry.“

Kudík
22.01.2021 4 z 5

"Budiž navždy prokleta krása žen tvého rodu. Jejich láska nechť přinese každému muži smrt. Cikánčina kletba, 1623"
Zajímavá kletba trvající již 190let. Chápu, že v dané době tomu věřit bylo na místě. Takže další pekelník se z lovce stal kořistí. :) Tentokrát došlo na Luciana, který se mi v přechozím díle velmi zamlouvat, a to jak v pomoci svému bratranci Nickovi, anebo když vypátral Geoffreyho Crewa, hraběte Marche. Sice Brynn už mé plné sympatie neměla, ale líbila se mi její zpupnost. :)

Myška43
18.07.2020 5 z 5

Tak tento díl se moc povedl, zatím u mě vede. Vzdorovitá Brynn, další arogantní pekelník Lucian, cikánská kletba a spousta akce, touhy a vášně. Super příběh.

rampapa
17.04.2020 5 z 5

Ta liga pekelníků mě snad zničí. Tenhle příběh se mi moc líbil a už se těším až si přečtu další. Knížku velmi doporučuji.

DUNIKO
10.07.2019 5 z 5

Paráda❤️Já jsem nadšená a spokojená.To se paní spisovatelece povedlo.

karamelka57
24.06.2019 4 z 5

S touto knihou som sa nejak trápila, zastihla ma v takom nejakom nečitateľskom období.... ale podarilo sa, dočítala som :) záver bol fajn, napätie... ale vadil mi počas celého príbehu ten odstup hlavnej hrdinky, aj ked asi sa to dalo pochopiť, kedže verila tej kliatbe. Ale ten chlad, to mne v týchto knihách vadí, lebo je to potom len o tom jednom dokola.. a zatiaľ je týmto chladom pretkaná celá táto séria. Tak uvidíme, čo bude dalej...

Turiel11
17.09.2017 5 z 5

Tuto knihu už jsem kdysi četla, ovšem vytrženou ze série Ligy a tak jsem si řekla, že si ji přečtou ještě jednou pěkně ve správném pořadí. Ačkoliv jsem mlhavě tušila o co go :-), velmi mile mě překvapilo, že jsem se u knihy vůbec nenudila ba naopak. Znovu jsem hltala každou stránku. Opět mi přišlo, že některé úvahy se v knize omílaly stále dokola, ale nevadilo mi to. Hurá na další díl! :-D

Luccy78
30.05.2017 5 z 5

Příjemný díl, další z řady Ligy pekelníků. Tento je okořenění špetkou dobrodružství, pašováním a špionstvím. A abych nezapomněla, také jednou dávnou kletbou.. Takže nejenom pouhá erotika, i když té je tu, jako obvykle v knihách autorky, opravdu dost. Každopádně doporučuji!

havrmoni
18.04.2016 5 z 5

Tak na tomto díle, jsem si po tom předchozím spravila chuť ke čtení dalších dílů. Moc pěkné.

jaja1989
17.04.2015 3 z 5

Kdo by nechtěl si jít každé ráno zaplavat do moře a ještě přitom potkat svojí lásku.
Příběh se nevyrovná jiným např. od Quinnové, ale i tak zabaví a nadchne spiknutím a velezradou, kde vzdycky musí být tajemný padouch.

machrus
29.10.2013 4 z 5

Prostě Nicole Jordan je zase jiné čtení než co jsem četla doposud (myslím červenou knihovnu).A musím uznat,že se mi zatím Liga pekelníků líbí díl od dílu víc a víc. Jsem zvědavá na příběh Raven. ;-D

marijko
09.01.2013 5 z 5

Vášeň, pašování, špionážní zápletka, historie a láska.... Líbí se mi, jak si v té době partneři po vášnivém milování (i při aktu) nádherně vykají....

kittyna
02.09.2011

Skvěle zpracovaný život Napoleona Bonaparte. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí - jak z dané doby, tak o něm samotném.

romance historické romance

Nicole Jordan