Touha

Proslulý milovník a královský špion Lucian Tremayne se dlouhá léta vysmíval manželské instituci a tvrdil, že jemu se něco takového nemůže stát. Teprve když se ocitl na pokraji smrti, začal toužit po synovi, jenž by nesl jeho jméno. A pak ho pracovní povinnosti zavedly do Cornwallu, kde spatřil na břehu moře dívku tak krásnou, až se mu zatajil dech, a hrdý Lucian okamžitě pochopil, že právě s ní se chce oženit a mít děti. Brynn Caldwellová je ovšem přesvědčena, že Lucianovo okouzlení souvisí s dávnou kletbou, jež byla uvalena na její dávné předky. V ní se praví, že dívky z rodu Caldwellů budou uhrančivě krásné, ale každý muž, který se do nich zamiluje, zaplatí za své city životem. A protože Brynn není šarmantní ctitel lhostejný, rozhodne se svěřit do jeho zkušeného objetí své tělo, ale nedopustit, aby získal i její srdce. To však není tak snadné, jak se zprvu zdá, a nad Lucianem se stále vznáší hrozba, že za Brynninu lásku zaplatí nejvyšší cenu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43343/touha-XIz-43343.jpg 4.294

Liga pekelníků (3.)

Desire (2001)

Vydáno:, Domino

Turiel11
17.09.2017

Tuto knihu už jsem kdysi četla, ovšem vytrženou ze série Ligy a tak jsem si řekla, že si ji přečtou ještě jednou pěkně ve správném pořadí. Ačkoliv jsem mlhavě tušila o co go :-), velmi mile mě překvapilo, že jsem se u knihy vůbec nenudila ba naopak. Znovu jsem hltala každou stránku. Opět mi přišlo, že některé úvahy se v knize omílaly stále dokola, ale nevadilo mi to. Hurá na další díl! :-D

Luccy78
30.05.2017

Příjemný díl, další z řady Ligy pekelníků. Tento je okořenění špetkou dobrodružství, pašováním a špionstvím. A abych nezapomněla, také jednou dávnou kletbou.. Takže nejenom pouhá erotika, i když té je tu, jako obvykle v knihách autorky, opravdu dost. Každopádně doporučuji!

havrmoni
18.04.2016

Tak na tomto díle, jsem si po tom předchozím spravila chuť ke čtení dalších dílů. Moc pěkné.

jaja1989
17.04.2015

Kdo by nechtěl si jít každé ráno zaplavat do moře a ještě přitom potkat svojí lásku.
Příběh se nevyrovná jiným např. od Quinnové, ale i tak zabaví a nadchne spiknutím a velezradou, kde vzdycky musí být tajemný padouch.

machrus
29.10.2013

Prostě Nicole Jordan je zase jiné čtení než co jsem četla doposud (myslím červenou knihovnu).A musím uznat,že se mi zatím Liga pekelníků líbí díl od dílu víc a víc. Jsem zvědavá na příběh Raven. ;-D

marijko
09.01.2013

Vášeň, pašování, špionážní zápletka, historie a láska.... Líbí se mi, jak si v té době partneři po vášnivém milování (i při aktu) nádherně vykají....

kittyna
02.09.2011

Skvěle zpracovaný život Napoleona Bonaparte. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí - jak z dané doby, tak o něm samotném.