koupit eknihy

Nicole Jordan

americká, 1954, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
MilenecTouhaSmyslnostPán rozkošeVášeň

Komentáře (11)

Přidat komentář
lenka9778
06.02.2017

Z knih výše uvedené autorky jsem absolutně nadšená. Zbožňuju romantiku s erotikou, humorem a úplně ze všeho nejvíce věčné spory dvou pohlaví, když se předhánějí kdo z nich má navch. Tomu říkám zdravý vztah, kdy si jsou partneři prakticky rovni, jelikož ani jeden z nich nikdy nevyhraje úplně. A to je to co podlě mě většina jejích knížek splňuje. Přikláním se k názoru, jak zde uvedla @havrmoni. Hrdinky nejsou žádně fňukny!!!

havrmoni
04.05.2016

Líbí se mi její knihy. Nejvíc asi to,že ve většině jejích příběhů jsou sympatické hrdinky. Žádné naivní a hloupoučké a ufňukané husičky. Jak už jsem někde psala,knihy v sériích čtu jako jeden dlouhý příběh s více hrdiny. Jsou si totiž dost podobné,co se zápletek týče.

April
21.04.2016

Prečítala som celú sériu Courtship wars a musím povedať, že to nie sú najhoršie ľúbostné romány, aké som čítala. Čítajú sa ľahko, je to taká oddychovka. Problém je, že sa stále opakuje tá istá zápletka, postavy v každej knihe sú rovnaké, ako v tej predchádzajúcej - jediné, čo sa zmení, je farba ich vlasov a meno. Takže ak hľadáte jednu knihu na daždivé popoludnie, určite odporúčam, ale ak sa chystáte prečítať zaradom celú sériu, obrňte sa pred jednotvárnosťou.

Kvíka
31.12.2015

Při čtení knihy Zdráhavá Julie ze série Legendární milenci jsem při vysvětlování zášti mezi dvěma rody začala být poněkud v rozpacích. Philip Wilde chladnokrevně zamordoval Gideona Fortina, hraběte z Harbege, což měl být Sophiin pradědeček, v souboji o ruku jisté slečny. Pomiňme to, že ho zabil Wilde.
Máme mrtvého Gideona. Dá se předpokládat, že když šel do souboje o přízeň dámy, byl svobodný a chtěl si ji vzít. Za tohoto předpokladu NEMOHL BÝT OTCEM (když tak levobočka), NÁSLEDNĚ DĚDEČKEM A NÁSLEDNĚ PRADĚDEČKEM.
Druhá možnost je nemorální a to, že byl ženatý a přesto šel do duelu s Philipem Wildem, protože předmětnou dámu chtěl za milenku (no fuj). Nebo mohl být vdovec a sháněl další manželku pro své děti. Jo, to by šlo. Mohl mít s první manželkou syna nebo více (dcery nejsou důležité, nebyly dědičkami titulu). Po jeho zamordování by v případě, že už jednou ženatý a dětný byl, by ale dostal titul následník, nejspíš první syn. V případě, že neměl jako ženatý syna bylo by to stejné jako by byl svobodný.
A sice . titul by dědil další v posloupnosti , třeba jeho bratr, bratranec a já nevím kdo všechno by připadal v úvahu.
Kde je v tomto propletenci místo pro tvrzení, že smrt Gideona připravila Sophiina otce, potažmo jeho otce o titul?
Gideon také mohl být poslední v řadě a bez dědiců a baronství mohlo propadnout koruně.Nene, to by se Sophiin otec nemohl jmenovat Fortine. Takže tam nějaký následník musel být.
Ať tak či onak, rozhodně za ztrátu titulu nemohla smrt Gideona, ale prostá skutečnost, že se Sophiin otec narodil v pobočné linii a nemohl ten titul stejně dostat, jedině, že by pomřeli všichni dědicové titulu před ním.

Už to není jasné ani mně.
:-)

DendaRA
17.08.2013

Nicole Jordan miluji. Jako první jsem si z jejích knih přečetla Napravit hříšníka a potom už jsem pokračovala a četla další její knihy. Červenou knihovnu mám strašně ráda a popis jednoho kritika, že "Děj jejích románů je tak žhavý, div nezapálí stránky!" je pravdivý.

Libuna
30.03.2013

Musím jen souhlasit mám 15 knih a moc se mi líbí ,je a patří mezi mé oblíbené spisovatelky. Mám koupené Touhu a Smyslnost ,Střevíček pro Popelku ještě nepřečtené. Velice dobře dějem doporučuji 3 knihy sestry Loringové : Potěšit dámu , Okouzlit krásku a Svést nevěstu. Už jsem přečetla Smyslnost moc pěkná kniha velmi ...v dnešní době mám skoro 20 knih a neměnila bych je mojí nej nej nejlepší spisovatelkou

tygrilady
28.10.2012

Její knihy mám ráda...odpočinková červená knihovna ....

nikkii
13.08.2012

její knihy mám ráda nejlepší série je liga pekelníků

mutace
31.07.2012

Další zbytečná "spisovateka", hmm a navíc miluje koně.

hedr
23.06.2012

Její knihy jsou opravdu vzrušující.;-)

Lucka66
15.04.2012

Další skvělá autorka milostných knížek :)