Vášeň

Lady Aurora Demmingová učinila zoufalý krok: provdala se za krásného cizince Nicolase Sabina, který byl za vraždu a pirátství odsouzen k smrti. Chtěla se tak vyhnout nucenému sňatku s mužem dvakrát starším, neurvalým a lakomým. Aby byla kvapná svatba právně nezpochybnitelná, musela Aurora prožít i svatební noc, která se v Nicolasově zkušené náruči stala nocí nezapomenutelnou... Mladá vdova se vzápětí vrací do Londýna s Nicolasovou nevlastní sestrou, která jí byla svěřena do poručnictví. Smířená s životem bez lásky se snaží splnit slib, který dala manželovi v předvečer popravy – uvést jeho krásnou sestru do vysoké společnosti a zajistit jí výhodný sňatek. Jaké je však Aurořino překvapení, když se před ní jednoho dne objeví její „mrtvý“ manžel a dožaduje se naplnění manželského slibu! Dovolí mu Aurora, aby ji připravil o těžce získanou svobodu a aby ji příslibem lásky a zakázaných slastí vytrhl z železného sevření konvencí? Může vůbec Nicolas uniknout svému trestu a krásná Aurora jeho svodům?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43345/vasen-43345.jpg 4.1111

Liga pekelníků (2.)

The Passion (2000)

Vydáno:, Domino

Turiel11

Připojuji se k názorům, že Aurora je kvalitativně nevyrovnaná hrdinka. Chápu její důvody, ale možná by pomohlo, kdyby nevyznívala tak ukňouraně (lepší slovo mě bohužel nenapadá). A ano, Nicolas byl úžasný a úžasně trpělivý. :-) Příjemné oddechové a romantické čtení.

Luccy78

Souhlasím s Havrmoni - příběh je skutečně pěkný, prosycený erotičnem, ale hlavní hrdinka Aurora byla taková naivní "trubička", až mi to chvílemi narušovalo radost z četby. Začátek příběhu byl perfektní, konec to zachránil. Ale to mezi tím..?

účetní
28.06.2016

Auroře trvalo alespoň dvě čtvrtiny knihy, než se probrala. Začátek a konec pěkný, prostředek se vlekl stále to samé dokola. Nick s ní měl svatou trpělivost, byl to sympaťák. Takže kdyby byl prostředek kratší, nebo se tam něco dělo, byla by to krásná kniha, jak se píše v předchozím komentáři.

havrmoni
17.04.2016

Začátek slibný a pěkný až do doby,kdy se v Anglii objevil Nick. Od té doby to bylo utrpení vinou Aurory. Dalo by se její chování pochopit potom co zažívala s otcem,ale měla jsem chuť s ní zaklepat. Opravdu se chovala iracionálně,puritánsky,umanutě a po té scéně s Harrym jsem jí zavrhla úplně. Divím se,že měl Nick tolik trpělivosti a stále jí chtěl. Pokud jsem anglické dámy označovala za naivní husičky,tak tohle byla taková husa ( nejmírnější označení ostatní je nepublikovatelné),že jsem ztratila chuť pokračovat,ale na posledních stránkách to bylo krásné jako na začátku. Kdyby se dal celý prostředek shrnout do pár stránek,byla by to úžasná kniha za 5*. Takhle jen 3* a budu doufat,že další díly budou alespoň jako ten první.

Samira
01.11.2015

Oproti prvnímu dílu tento moc pekelný nebyl. Respektive vůbec, kniha byla především romantická s erotickou příměsí samozřejmě. Mrzelo mě to, myslela jsem, že nás autorka zavede trošku jiným směrem. Příběh je to však hezký a hlavní hrdina nadmíru sympatický, hrdinka má naproti tomu veliké výkyvy, nejprve je úžasná, pak naprosto nesnesitelná a hrdina tráví přemrštěné množství času jejím přemlouváním a na konci zase skvělá. Kniha potěší hlavně milovníky romantiky. Z budoucích příběhů mě zajímá hlavně Dareův.

oliviet
02.08.2015

Moc pěkné. Je to moje první knížka od této autorky a určitě není poslední.

Aracely
25.07.2015

Recenze v záložkách.

jaja1989
01.05.2015

ze zacatku byl pribeh hezky a dost se odlisoval od jinych, ale dale je to jen same klise a nahaneni manzelky.

Haldasha
18.09.2014

Jeji knihy me proste bavi :)

MichaelaMalinka
05.03.2014

Nemohla jsem přestat, dokud jsem neotočila poslední stránku. Přísně vychovaná Aurora se nechává strhnout vášní, kterou v ní probouzí krásný "pirát" Nicholas. A i když se brání svým pocitům nemůže odolat. Moc hezký příběh.

Karolkoh
09.01.2014

Čekala jsem od toho víc... :/ jsem hrozně zklamaná! Jenom kdy se objevil na plese Nicolas, byla chvilku zábava, jinak mě to děsně nudilo... :( je mi to líto, jelikož jsem se na knihu těšila!

machrus
27.10.2013

Líbilo se mi na této knize,že spisovatelka opravdu nechala nejdříve se zamilovat Nicholase a potom déle až Auroru.Byla to příjemná změna.U těchto knih to bývá opačně.A i příběh nebyla klasická odrhovačka.Pěkně se četla.

modranka
15.01.2013

Oddychový príbeh.Patrí k tým, na ktoré po zatvorení knihy rýchlo zabudnete. Celá dramatizácia príbehu je postavená na dohadovaní sa hlavných reprezentantov príbehu, či chcú zostať spolu ako manželia alebo nie. Aurora mi liezla na nervy, chvíľami som mala pocit, že je poriadna "sliepka". Také hlupane, naozaj nemusím.

marijko
31.12.2012

Opět jeden láskyplný příběh "Pekelníků"... Nicholas je sympatický "pirát", kterého zasáhne láska, aniž by to čekal, Aurora vystrašená, že ztratí milovaného člověka, pokud se lásce poddá.