Zkrocení nebezpečného lorda

Zkrocení nebezpečného lorda
https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60157/bmid_courtship-wars-zkroceni-nebezpecneh-qho-60157.jpg 4 146 146

Courtship Wars série

Byl nebezpečně svůdný, hříšně bohatý a lhostejný k lásce. Rayne Kenyon však potřeboval dědice, jemuž by mohl odkázat titul hraběte a rodový majetek, a tudíž se musel porozhlédnout po své budoucí ženě. Jeho volba překvapivě padla na dívku, pro niž by mnohý užil označení šedá myška. Jak se ovšem vynašeč takovýchto rychlých soudů zmýlil! Pod nevýrazným zevnějškem se totiž skrývá břitká mysl a železná vůle… Madeline po prvním polibku pochopí, že nalezla svou životní lásku v muži, který nechce mít s láskou nic společného. Nehodlá však trpně složit ruce do klína a je rozhodnuta učinit vše pro to, aby se do ní Rayne zamiloval. Díky pomoci přítelkyň vstupuje do manželského lože nikoli jako tuctová dívenka, nýbrž jako krásná svůdnice… Kdo jen mohl tušit, že obyčejné manželství z rozumu brzy po svatbě ovládne hrozivé nebezpečí, zrada - a také netušená láska?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

To Tame a Dangerous Lord , 2009

Senza Jenka
28.05.2024 3 z 5

Ten konec byl na mě až příliš cukrkandlový.

uzivatel83509
10.08.2023 4 z 5

Jedna ze slabších knih téhle autorky.. děj se mi zdál roztahaný, víc romantiky by neuškodilo - druhá polovina knihy byla už lepší, než první půlka :-) nakonec je z toho hezký čtivý román

NicaCola
14.09.2020 4 z 5

Jedna z nejhezčích knih, co jsem zatím od této spisovatelky četla.

luci2
29.04.2020 5 z 5

Musim se přiznat, ze této knize nechybělo vůbec nic.....nástrahy, nedůvěra, vášeň ani hluboká láska, takže jsem naprosto spokojena a už se tesim až si ji někdy přečtu znovu.

rampapa
23.03.2020 5 z 5

Konečně mám celou sérii přečtenou a v doma v knihovně. Příběh se mi moc líbil a už se těším až si přečtu další knížky od této autorky. Knížku velmi doporučuji.

happy19
10.03.2020 4 z 5

Taková klasika od Jordan...do půlky celkem nudné,ale proměna kačátka v labuť tomu dala jiskru;-)
Epilog pěkný až na tu tiskovou hrubku..1817...1871..:-D

petraj30
11.08.2019 3 z 5

Možná jsem očekávala trošku víc, ale i tak se mi kniha líbila

havrmoni
30.04.2016 4 z 5

O trochu horší než předchozí díly. Madelina byla hezká uvnitř, hodná,statečná,čestná,ale i naivní snílek. Je hrdná na svoji samostatnost a proto chce vše sama vyřešit,tím vzniknou lži a tajemství. No a Rayne jako špion a chlap znající zradu,pozná když mu někdo něco tají. A tak vznikjí dohady a nedorozumění.

moudivlacek
29.04.2016 4 z 5

Celá tato série je velmi, velmi vydařená. Ani tento díl mě nezklamal. Krásně je zde popsané, že oči vždy nevidí celou krásu duše, která znamená víc, než krásu těla. Alespoň pro mě.

NiNo
13.02.2016 1 z 5

A zas jedna rádoby historická romance. Hrdinka se tváří jako emancipovaná žena a přitom brečí do polštáře, že si jí manžel nevšímá. Hrdina doslova přinutí hlavní hrdinku k manželství a zbytek knihy sbírá důkazy, že je to nevděčná mrcha, která si ho vzala jen proto, aby ho mohla podrazit. Ale pravá láska všechno zachrání, i když spolu hlavní hrdinové dohromady nestrávili ani týden. Logiku nehledejte. A knihu vlastně ani nemusíte číst celou, stačí hrdinčiny infantilní promluvy k mrtvé matce na začátku kapitol - dokonale shrnují celý příběh.

Karolína18
26.12.2015 3 z 5

Tuto sérii jsem si vážně velmi oblíbila. Ačkoli jsou všechny příběhy zcela předvídatelné a neoriginální, styl psaní vás dokáže zaujmout a - co si budu namlouvat - občas prostě potřebuji vypnout u nějakého odlehčeného čtení.
Nemohu nepřiznat, že jsem tak trochu doufala, že kniha vyústí plně jinak. Ovšem žádný autor se svou tvorbou nemůže zavděčit všem čtenářům. Kniha rozhodně patří k těm lepším z tohoto žánru.

jaja1989
02.07.2015 4 z 5

Hezký, ale předvídatelný příběh jakých je miliony. On se nechce zamilovat ona ho miluje.

miruska1
29.11.2014 5 z 5

veľmi pekny pribeh

Kamiliana
13.09.2014 3 z 5

Aneb lord, který chce potomka, ale do ženy, kterou si vzal, se zamilovat nechce. Začátek mě nadchl, ale pak mé nadšení nějak upadávalo :-)

Bet
10.04.2014 3 z 5

Přečetla jsem jí jedním dechem, super :)

Lena79
29.12.2012 4 z 5

Někdy mi dialogy přišly naprosto zbytečné...Kniha mohla být klidně o polovinu tenčí :-D

modranka
05.12.2012 5 z 5

Tejto historickej romanci naozaj nie je čo vytknúť. Čítala sa ľahko, téma síce otrepaná, ale napísaná zaujímavo. Príbeh mal všetko, romantiku ako základ, špionážny podtón, pre trochu napätia autorka nezaťažovala zbytočnými opismi. U mňa plný počet hviezdičiek.

romance historické romance

Nicole Jordan