Máca216 Máca216 komentáře u knih

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem loni četla.

01.01.2023 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Od Třeštíkové nejlepší knížka, kterou jsem četla. Líbila se mi detektivní zápletka.

01.01.2023 3 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Hezký historický román z Mexika. Popisuje strasti i radosti rodiny, která se stará o chlapce se zvláštním zjevem a schopnostmi. V knize je láska, přátelství, ale také nenávist a zloba. Děj hezky plyne, přesto že má kniha přes 520 stran.

17.08.2023 4 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Smutná kniha. Emílie - Jana - Johana. Příběh 3 žen, které žijí těžké životy, kde chybí láska, něha, pochopení, zájem o druhého a tato negativa si předávají generačně. Pro mě byla nejlepší část o Emílii, celkově se kniha dobře četla. Jsou to kratší kapitoly, což mi vyhovuje.

26.05.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Výborná kniha !

14.05.2023 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha mě oslovila, přečetla jsem jí na jeden zátah. Z konce jsem vyřízená a musím si co nejdříve sehnat druhý díl!

19.03.2023 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Silný životní příběh, na život jedné osoby až příliš smutný.

18.02.2023 5 z 5

Krtek a autíčko Krtek a autíčko Eduard Petiška

Znám jí nazpaměť! Syn měl takové období, kdy ji chtěl číst každý den :)

27.01.2023 5 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

Velmi hezký příběh !

11.01.2023 5 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Tenká knížka, oddychovka, při které jsem se i zasmála. Zajímavé je, že v ní Monyová vypráví příběh z pohledu muže, který si svým záletem pěkně zkomplikoval život.

08.01.2023 3 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Moc hezké čtení, nic náročného, pohodové, krátké, příjemné.

17.03.2024 5 z 5

Karneval zvířat Karneval zvířat Zuzana Dostálová

Musím říct, že e jsem se pobavila,autorka má dobrý smysl pro humor.

21.02.2024 3 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Já se přiznám, že mě to moc nebavilo. Od autorky jsem zvyklá na zajímavější čtení. Nejlepší byly poslední dvě kapitoly. A knihu jsem "louskala" asi 14 dní, než se mi jí povedlo dočíst do konce.

12.09.2023 3 z 5

Nejlepší pohádky

02.08.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Moc hezké čtení, takové oddechové.

19.07.2023 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Já se od ostatních čtenářů v hodnocení odlišuji. Kniha mě nebavila, nemohla jsem se začíst. Pořád jsem čekala, kdy se to rozjede a nedočkala jsem se. Mrzí mě i to krátké setkání dvou hlavních hrdinů. Přišlo mi to odbyté.

19.04.2023 2 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Moc hezké

19.04.2023 5 z 5

V pasti V pasti Klára Janečková

První kniha od autorky, kterou jsem četla. Povídky moc nevyhledávám, ale musím říct, že až na dva nebo tři poslední příběhy se mi kniha četla dobře.

17.02.2024 4 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Kelly Rimmer

Silné čtení. Je to moje druhá přečtená kniha od autorky a opět se mi moc líbila.

02.02.2024 5 z 5

Skryté bouře Skryté bouře Tami Fischer