Maarty Maarty komentáře u knih

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Je to neuvěřitelné, co všechno je člověk schopen přežít a neztratit víru.Tento,a podobné příběhy (bohužel je jich víc než dost) by měli patřit k povinné četbě.Ale pokud mám hodnotit knihu jako takovou, tak je to průměr,vyprávění paní Věry by jistě zasloužilo lepší zpracování.

31.10.2017 3 z 5

Kniha mne zaujala přebalem, ale po přečtení zdejších recenzí jsem od ní moc neočekávala.O to příjemněji jsem byla překvapena! Moc se mi líbila atmosféra příběhu, o krásných fotografiích nemluvě. Čtivé, trochu tajemné a určitě velmi osvěžující prvotina. Těším se na další díl. .

11.05.2017 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Námět je zajímavý, ale já jsem se bohužel nezačetla.Přelouskala jsem půlku a knihu odkládam ...nehodnotím.

28.03.2017

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Od Jojo jsem přečetla Než jsem tě poznala a Poslední dopis od tvé lásky a obě knihy se mi líbily moc.Ovšem toto bylo zklamání. Dost jednoduchý,lehce předvídatelný příběh, ze kterého jsem cítila, jako by si autorka říkala,"Něco rychle napíšu, hlavně ať to vydělává ".

15.08.2016 2 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Příběh je nutné brát s nadhledem. Já jsem se výborně bavila od první stránky až do konce.

21.06.2016 4 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Kniha byla příjemným čtením na dovolenou, ale stejné nedšení, jako u "Pilířú" se nedostavilo.K přečtení doporučuji, jen od toho moc neočekávejte,pak se vám líbit bude ;-)

20.01.2016 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nebylo to úplně špatné, ale předchozí knihy této dvojice byly (více či méně) lepší.Stalker je takový průměrný, chvílemi trošku nudný a rozuzlení mi připadalo dost přitažené za vlasy.Snad se další příběh vydaří lépe.

08.10.2015 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mám za sebou 87 stránek a zatím dobrý,rozhodně mám chuť číst dál.

28.08.2015 3 z 5

Quo vadis? Quo vadis? Henryk Sienkiewicz

Poprvé jsem četla asi v 16-ti letech a moc se mi líbila. Podruhé o deset let později a byla jsem nadšená.Nyní se na ni opět chystám a už se těším.

24.06.2015 5 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Líbilo,moc.Není co víc dodat.

16.06.2015 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Pilíře země byl můj první román od tohoto autora a jsem nadšena.Do příběhu jsem se ponořila od první kapitoly a i když je kniha dost obsáhlá,ani na chvíli nenudila a určitě sáhnu i po volném pokračování.

27.05.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Taková "jednohubka", neurazí, ale ani nenadchne.

05.05.2015 2 z 5

Misery Misery Stephen King

Zatím můj nejoblíbenější King.

04.05.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se četla dobře a líbila se mi.Ale rozhodně to pro mne nebyla taková bomba, jak všichni říkají, ale asi to bude tím,že je určena mladším čtenářům..

04.05.2015 3 z 5

Zběsilost Zběsilost Colin Falconer (p)

Jsem nadšená!

30.04.2015 5 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Ráda si občas přečtu nenáročnou romantiku a na tuhle knížku jsem se docela těšila .Bohužel po sedmdesáti stránkách jsem to vzdala.Děj v podstatě žádný, jen nudné "bla bla bla"... ztráta času.

30.04.2015 odpad!

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

U Kinga to mam tak pul na pul, neco libi a neco zas mene.Mou nejoblibenejsi byla dosud Misery.Ted jsou na prvnim miste dve:)Dallas 63 rozhodne doporucuji!

29.10.2014 5 z 5