Maarty Maarty komentáře u knih

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Nenáročné, čtivé,s né zas tak nečekaným koncem. Trochu mi to připomínalo Zoufalé manželky.Ale líbilo, fajn oddechovka .

01.01.2023 3 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Super "romanťárna";-) Nenáročné, předvídatelné, ale přesně to jsem očekávala a po předešlých knihách potřebovala.Idealní na letní lenošení. Knihu jsem zhltla na třikrát. Doporučuji milovníkům červené knihovny i těm, co potřebují oddech.

30.07.2021 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Již zde bylo řečeno vše.Jedna z nejlepších a nejsilnějších knih, co jsem kdy četla.

21.05.2021 5 z 5

Lars útočí Lars útočí Daniel Gris

Lars mě fakt baví:)

15.03.2021 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou. Naštěstí! Je skvělá, doporučuji.

19.01.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Líbilo moc. Měla jsem náladu na nenáročnou romantiku s happy endem a tenhle příběh naprosto splnil mé očekávání. Milé,čtivé,sladké a romantické až na půdu :-D

08.07.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

První třetina knihy lákala ke čtení.V polovině už jsem se přemáhala, ale stále ještě hořela jiskřička zvědavosti,jak že to teda bylo a jinou knihu jsem po ruce neměla. Dočetla jsem,ale ten konec se vážně nepovedl.

11.05.2020 2 z 5

Venuše ze zátoky Venuše ze zátoky Dominik Dán

Perfektní jako vždy.

03.09.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě průměrná detektivka,která nijak zvlášť nenadchne, ale když je zrovna po ruce,tak proč ne.Kniha byla celkem čtivě napsaná,ale děj mi přišel málo propracovaný a fádní.

29.07.2019 3 z 5

...a bude hůř ...a bude hůř Jan Pelc

Poprvé jsem četla knihu tak v sedmnácti a byla jsem z knihy nadšená, bylo to tenkrát prostě NĚCO! Olin byl tehdy pro mně frajer,co se toho nebojí.
Teď po letech jsem zvládla sotva půlku,fakt se to nedá. Asi je to tím, že jsem dospěla, vyzrála a snad i dostala trochu víc rozumu. Olin se vymezuje proti systému,ale pro mě je to jen alkoholik a flákač.Otázka ale je, k čemu bych tíhla v té době já sama,těžko říct. Knihu hodnotím půl na půl, dílo je to zajímavé, mně už ale tak nějak míjí.

01.03.2019 3 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Za mně jedna z nejlepších autorových knih.

22.02.2019 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Nechápu, proč tu má tahle kniha tak nízké hodnocení. May je výborný vypravěč, každá kniha je jiná a všechny, co jsem doteď přečetla, jsou skvělé. Pána ohně nevyjímaje. Těším se na další příběhy čínské série!

20.08.2018 4 z 5

Útěk Útěk Peter May

Skvělé!

03.08.2018 5 z 5

Hedvábná stezka Hedvábná stezka Colin Falconer (p)

Falconer je můj oblíbenec a ani tahle kniha nezklamala.

03.08.2018 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Neeeee..Jako že konec?Teď??
Nutně potřebuji další díl!

14.07.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Pokud od knihy čekáte variaci na Shakespeara, pak ano.Za mne bych tomu teda tak stopadesát stran ubrala, ale nebylo to špatné.Poukud ale o začátku doufáte, že někde vykoukne Harry Hole,budete zklamáni, protože tahle "Nesbøvka" je úplně jiný šálek kávy.

17.06.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha, jakou jsem za dlouhou dobu četla.

10.04.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Po zdejších komentářích se mi do knihy moc nechtělo, ale když už byla doma...Jsem velmi příjemně překvapena!Příběh do sebe perfektně zapadal a s orientací v postavách problém nebyl.Rozhodně doporučuji.

28.02.2018 4 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Děti nikoho jsem přečetla za jediný den, nešlo se odtrhnout! Ale čekala jsem něco úplně jiného,asi že půjde autorka víc do hloubky problematiky a příběh bude reálnější .Chvílemi to byla trochu červená knihovna ,celé se mi to zdálo dost naivní a styl autorky jednoduchý.I přes to bych knihu doporučila, bavila mne a těším se na další :-)

30.12.2017 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Dostala dvě šance (dvě proto, že jsem si ji z nepochopitelného důvodu měla potřebu koupit) a pokaždé jsem ji po pár stránkách odložila. Pokud na téhle knize NĚCO je,tak já jsem to bohužel neobjevila.

23.11.2017 odpad!