M100 M100 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem četla společně s dcerou a obě nás zaujala, zasáhla, pobavila, poučila,..každá jsme si z této knihy něco odnesly.

11.09.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Napínavá od začátku,ale pak přerušeno a psáno o minulosti....ale jinak fajn čteni.I když Písečný muž byl lepší.

10.09.2017 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Super počteníčko! Od začátku do konce napínavé, děsivé, stále se něco děje.Určitě doporučuji!!

01.09.2017 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Úžasná kniha, úžasný Backman jako vždy. Britt-Marie mě okouzlila a ukázala spoustu věcí, který by člověk měl či neměl dělat a určitě nesoudit lidi v žádném okamžiku. Doporučuji!!!

25.08.2017 5 z 5

Leť, Iris, leť! Leť, Iris, leť! Gill Lewis

Nádherná kniha!!! Četla jsem spolu s dětmi. I slza mi ukápla. Určitě si ji ještě jednou přečtu. Doporučuji.

21.08.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Prvni kniha od autorů.Zacatek me chytl velmi,ale pak se to nejak zdlouhave tahlo az jsem si rikala,ze knihu odlozim.Ale vydrzela jsem a konec se cetl zase dobre.

19.08.2017 4 z 5

Šarlotin anděl Šarlotin anděl Denisa Martincová

Kniha se mi velmi líbila. Určitě si najde své čtenáře.Já jen a jen doporučuji.

15.08.2017 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Od knihy jsem moc necekala,ale zaujal me pribeh a nakonec jsem knihu precetla jednim dechem.Mila oddechovka.

13.08.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.Velmi napínavý děj i když na druhou stranu jsem si říkala proč to čtu...takové psycho.Super napsáno.

13.08.2017 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Kniha se k vám dostane v pravý čas- kdy jste schopni ji správně pochopit:-)

27.07.2017 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Kniha, která vám změní pohled na život.

27.07.2017 5 z 5

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

Krásně psané klasické pohádky. Moc ráda jsem ji četla dětem před spaním. Měly ji moc rádi.

26.07.2017 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Další napínavá kniha od autorky. Moc pěkně se mi čte.

15.07.2017 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Nora Roberts

Začala jsem první kapitolou a vůbec mě to nechytlo. Jenže od druhé kapitoly jsem se nemohla odtrhnout. Pěkně psáno. Doporučuji.

04.07.2017 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha se čte dobře, začetla jsem se od začátku. Příběh se mi moc líbil.

03.05.2017 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha nemohla jsem se odpoutat.

03.05.2017 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Na knihu jsem se těšila, ale docela zklamání.

03.05.2017 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě chytla hned od začátku. Super další kniha od J. Moyesové. Už se těším na další.

17.04.2017 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Na začátku jsem se nějak nemohla začíst, ale potom jsem ji nemohla odložit. Okouzlila mě vesnička a její obyvatelé a hned bych se stěhovala :-) Nyní čtu další knihu od této autorky a užívám si další příběh z Three Pines.

14.02.2017 4 z 5