Šarlotin anděl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šarlota se dožívá vysokého věku, jak jí to předpověděla slepá kartářka Magara. Magarino srdce si získala už jako malá, když ji otec prodal do kočovného cirkusu. Magara jí také svěřuje tajemství života, ale nesmí dívce prozradit, v čem je jiná než ostatní. Odpovědi na otázky, které si Šarlota nedokázala zodpovědět, nachází v okamžiku, kdy už od života nic neočekává. Stane se však něco nepředvídatelného. Šarlota se dostává na místa, kde nikdy nebyla, a začne chápat věci, které jí dříve nedávaly význam. Pochopila, že život, který žila, neměl patřit právě jí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299166/sarlotin-andel-CVq-299166.jpg 3.931
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Brána
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Šarlotin anděl

Přidat komentář
Artep071
03. srpna

Pěkné . :)

andulkas
15. července

Neskutečně nádherná kniha, kterou by si měl určitě přečíst každý. Tolik pravdy jako je v této knize je málo kde. Je to také velmi čtivá kniha, která nezabere příliš mnoho času a když se člověk pořádně začte tak ji celou přečte během jediného odpoledne a stále má čas na další aktivity. Prostě a jednoduše je to neskutečně skvělá kniha.


capar
09.10.2019

Nebyla špatná, ale na mě to bylo asi až moc vzletných slov a uvědomění v tak krátkém čtení... přišlo mi to až moc, ale pravda je, že vůbec netuším, co vše jednou čeká mě ????

knihovnička007
15.04.2019

Tento žánr obyčejně nevyhledávám, ale kniha mne v knihovně zaujala a nelituji.
Je to neobyčejná kniha o lásce i odpuštění. Lásce milenecké, dětské i otcovské...
Kniha se mi hodně líbila, spousta krásných myšlenek.

adellk28
14.03.2019

Kniha byla neobyčejně napsaná a líbil se mi způsob psaní i když moc nejsem na er–formu. Od samého začátku bylo jasné, jak kniha skončí, ale i tak chcete číst dál, protože Šarlota a její život je příběh, ve kterém se nemůžete zastavit. Na to jak kniha byla krátká, dokázala do sebe vměstnat spoustu ponaučení. Pro mě kniha byla velice zajímavá, ale chápu, že to nemusí být každého šálek kávy.

Hanjimka
08.02.2019

Kniha plná pravdy, dojetí a života. Byť končí smrtí. I slzička byla.

Devil-Ivet
23.12.2018

Seznámení s touto autorkou bylo naprosto úžasné. Krásně pojatá kniha, která mě chytla za srdce. Má několik krásných mouder a mnoho mi dala. Ač se příběh zdá jako jednoduchý, má plno skrytých poznání. Ráda se k ní budu vracet.

pip11
21.07.2018

Nádherná kniha. Tolik pravdy a tak krásně popsané. Spousta lidí už dávno nevidí a necítí, připadá jím to v tom ,,moderním” světě nějak nepatřičné. Vše co napsala je více něž pravda, i když se ji (pravdě) někteří smějí… a proto zlo přibývá, místo aby ho bylo méně, když už jsme tak “vyspělí lidé”. Né, máme pouze technologie, ale vyspělí nejsme. Vyspělost může být jedině duševní, kdežto na duchovní úrovni (a tím není myšleno pánbíčkářství) je dobro první.
Knihu jsem si půčila, ale teď už vím, že si ji koupím, abych se k ní mohla vrátit, protože to co je v ní tady není a ta hrstka lidí co toto v sobě už má je dosti malá.
Knihu doporučuji každému, kdo touží po lepším světě, a to i po tom svém.

1

Doporučujeme

Stalo se mi všechno
Stalo se mi všechno
Všechno nebo nic
Všechno nebo nic
Máma pro Veroniku
Máma pro Veroniku
Manželky
Manželky

Štítky

andělé strážní andělé cirkus

Autor a jeho další knihy

Denisa Martincová
slovenská, 1972

Kniha Šarlotin anděl je v

Právě čtených1x
Přečtených40x
Čtenářské výzvě13x
Doporučených3x
Knihotéce12x
Chystám se číst23x
Chci si koupit3x