Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Ovšem v důsledku současného životního stylu trpíme nemocemi, předčasně stárneme a umíráme. Vnitřní prostředí organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter. Chybné návyky ve stravování však vedou k tomu, že se podíl zásaditosti v těle neustále snižuje. Překyselení organismu je potom důvodem většiny nemocí. Kurt Tepperwein, známý německý terapeut a léčitel, ve své knize vysvětluje, proč je překyselení těla tolik nebezpečné a co udělat pro to, abychom znovu obnovili rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami v těle. (jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze : tajemství dlouhověkosti)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100480/pryc-s-kyselosti-jak-udrzet-kysele-a-zasadite-latky-v-tele-v-rovnovaze-tajemstvi-dlouhovekosti-2-vydani-100480.jpg 4.646
Žánr
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti

Přidat komentář
RendyaDav
14. ledna

Určitě další zajímavá , poučná knížka ,je dobré ji mít doma...

alnahu
04.01.2019

Odkyselení- tajemství dlouhověkosti-jaký dodržujeme životní styl-podle toho také předčasně stárneme a umíráme. Tato malá knížečka nám pomůže ,abychom něco pro sebe udělali, protože překyselení organismu je důvodem většiny nemocí. Poučná kniha ,jak si vylepšit své zdraví.


Vlasklen
19.08.2018

Kniha, ve které najdu aspoň jednu užitečnou radu pro život, je pro mne hodnotná.
A tato kniha mi pomohla ....moc mi pomohohla.

M100
27.07.2017

Zajímavé, poučné, přehledné...

Gabi13
21.04.2017

Pěkně přehledné, ucelené informace. Díky za inspiraci a podněty.

RH faktor
12.07.2016

Tato kniha by mohla být klidně o dobrou třičtvrtinu kratší. Autor se opakuje až do omrzení a většina nemocí uváděná na konci knihy by se také dala souhrnně spláchnout jednou větou a nemuselo by se to všechno neustále opakovat...já vím, opakování matka moudrosti, ale čeho je moc....Ne se vším v knize mohu souhlasit, ale jako takový úvod...i když jsem tak nějak přesvědčená, že na dané téma bych jistě našla kvalitnější knihu.

morava
31.12.2015

Uz se vam nekdy stalo, ze po precteni teprve par stran vite, ze budete hodnotit kladne?
U teto knihy jsem to vedela hned po trech strankach. Nektere knihy si vas vyberou samy .
Velice zajimave cteni,a clovek hned nemusi zit a stravovat se tak, jak je to zde psano,
ale myslim si, ze i snaha o to, nebo jen zamysleni se nad tim, co je v knize napsano, uz jen to muze byt maly krucek k leceni sama sebe.Tuto knihu urcite budu doporucovat dal.

Jack Bauer
14.11.2014

Opět vynikající kniha o zdraví. Tyto knihy vůbec nemusím číst, neboť podvědomě se tím řídím, ale stejně tam najdu vždy něco nového a zajímavého. A proč to vlastně čtu, když jsem zdravý jak ryba a k doktorovi vůbec nechodím? Abych pomáhal druhým a šířil to dál. Hodně lidí se tomu vysmívá, ale každý si na to musí přijít sám tak jak zní název jedné knihy Zdraví je v hlavě, ne v lékárně. Nikoho nenutím. pořád ale lepší i pro zdravého člověka jako prevence, než brát později předražené léky plné chemie s vedlejšími účinky a trávit zbytek života lítáním po doktorech. Samozřejmě jsem hned do toho šel a začal užívat zelené potraviny, výsledky jsou úžasné. Jakobych o 20 let ne-li o víc omládl. Jsem najednou plný energie, věčně veselá nálada, depky a stres neznám. Ale samozřejmě si dopřeji sem tam i to vepřo knedlo zelo s dobrým pivečkem. Jen užívám k tomu zelenou stravu a odkyseluji se. Sháníte-li kvalitní zelené potraviny a ne z Kauflandu rád poradím a pomůžu. Doporučuji ještě knihu Zelené potraviny - když jídlo je naším lékem. Tento komentář se vztahuje i na ni.

1

Doporučujeme

Proč spíme
Proč spíme
Jez a běhej
Jez a běhej
Jídlo na prvním místě
Jídlo na prvním místě
Labyrint pohybu
Labyrint pohybu

Štítky

odkyselení

Autor a jeho další knihy

Kurt Tepperwein
německá, 1932

všech 49 knih autora

Podobné knihy

Kniha Pryč s kyselostí - Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze - Tajemství dlouhověkosti je v

Přečtených77x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených9x
Knihotéce40x
Chystám se číst37x
Chci si koupit15x
dalších seznamech4x