luzajickova luzajickova komentáře u knih

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥ a Ev a Dave♥
Lizzy♥ zlatíčko to samé (opět:D) Mal♥ mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥ (strašně se mi líbilo jak bránil Lizzy a jeho vtípky nikdy neomrzí:D)
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji :)
Abych ale pravdu řekla Bena sem ze začátku neměla vůbec ráda ale pak sem si ho najednou zamilovala..(Neeee tak jako Mala samozřejmě)

18.10.2019 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tenhle díl mě bavil a zaujal nejvíce z celé serie
Naprosto sem si zamilovala Mala hlavně to jeho chování a ty jeho vtípky♥
To jeho Anneee a Tykvičkooo♥
Anne zlatíčko♥
Lizzy jsem si taky oblíbila♥
Tento díl opravdu doporučiji♥♥
Samozřejmě doporučuji celou serii ale tento díl nejvíce :)

15.10.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy
Kniha se četla velice rychle a příjemně... Určitě někdy zase přečtu jelikož je to moje jedna z nejoblibenějších serii♥

Tajemství Tajemství Anna Todd

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Popravdě mě asi bavila nejvíce od této autorky
GIA mě strašně bavila hlavně jak byla na začátku drzá :D
Takže můžu jen DOPORUČIT jako oddechovku :)

Víš, že… DIMILY trilogie (box) Víš, že… DIMILY trilogie (box) Estelle Maskame

Tahle serie mě také velice zaujala četla se krásně
Eden a Tyler jsou můj druhý oblíbený pár♥
Je to celkem podobné AFTER od ANNY TODD♥
Jen musím uznat že díl z Tylerova pohledu byl o něco slabší než ostatní :)
Ale i tak DOPORUČUJI PŘEČÍST

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Elle Kennedy je moje oblíbená autorka. Vzpomínám si, jak jsem před pár lety četla její sérii Off Campus, která mě velmi zaujala. Ve skutečnosti mě zaujaly všechny její knihy, které jsem dosud četla. Elle má dar zaujmout čtenáře a psát tak, že nelze odolat a musíte si to přečíst. Nedávno vyšel i druhý díl této série a další zatím nejsou ani v originále, takže netuším, zda li budou napsané nějaké další do této serie.

Co se týče samotného příběhu... RJ je hacker a já osobně miluji příběhy s tématem hackování. RJ si mě získal již od první chvíle, stejně jako Fenn. Jejich interakce spolu byla příjemná a nejlepší bylo jejich první setkání, které mě velmi pobavilo. RJ si myslel, že bude mít problém zapadnout a bál se připustit si kohokoliv k tělu, protože řekněme si to otevřeně, lidi dokážou někdy dost ranit a ublížit.

Silas je takový záhadný a zvláštní, nevím, co si o něm mám myslet. Lawson, prosím ne. Upřímně bylo pro mě utrpení číst z pohledu Lawsona a jeho dostaveníček. Sloane a Cass jsou naopak postavy, které jsem si oblíbila.

Nutně si potřebuji koupit druhý díl (REBEL), abych zjistila, jak se vyvíjí příběh Fenna a Cassie. Tento díl skončil otevřeně, a tak se těším, jak se bude děj dále vyvíjet. Zajímavé by bylo také číst příběh o Silasovi a dozvědět se více o jeho životě.

01.05.2024 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Tohle pro mě byl trošku naročnější příběh, jelikož se tam řešila dost vážná a ošklivá témata, které jsou v dnešní době víc a víc častější. Tímto nechci nikoho odradit, to vůbec ne. Příběh byl naopak velice krásný.

Aidan podporoval Kate, jak jen mohl, i když si ze začátku nedokázal připustit, že k ní něco začíná cítit, stejně tak Kate k Aidanovi, prostě tvrdohlavci. Samuel mě překvapil, jak se k celé té hnusné situaci nakonec postavil, i když pozdě, ale tak lepší než vůbec, i když to obtěžovalo a zasáhlo hodně do Rachel a Kate života a psychiky.

Kate bojovala s Aidanem, občas byli i vtipné scény, jak se Kate s Aidanem hádali a hašteřili. Za tím s Kate stojí Aidan, mi bylo jasné hned, takže žádné překvapení se nekonalo, bylo mi tak nějak vše jasné.

Najít a požádat o pomoc není nikdy na škodu, ba naopak, někdy to může pomoct. Kavárna a knihovna, krásná kombinace, sem ráda, jak to nakonec dopadlo.

25.09.2023 4 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Příběh byl krásný, ale bohužel jsem očekávala víc. Ten konec mi přišel odfláknutý alespoň mě se nelíbil, byla jsem zklamaná. Přála bych si, aby byl příběh delší a propracovanější. Noah a Liv byli úžasní, snažili se být oporou navzájem, i když to Noah neměl lehké a Liv se bála, že se z Noaha stane její bratr a skončí jako Riley. Josh mě mile překvapil, byla jsem ráda za to, jak se zachoval. Nechtělo se mi věřit, že by to byl hajzlík a zlý člověk, jen toho prostě už měl dost a tím pádem nakopl i Liv a díky němu se zrodilo pokračování příběhu Noah Liv. Matylda a Bry byli úžasné, jak se k Liv zachovali, aniž by ji dříve znali. Tony byl skvělý kamarád Noaha, líbilo se mi, jak se podporovali a pomáhali si navzájem. Jen jsem Tonyho trochu nepochopila v jedné věci, kterou tu samozřejmě nebudu psát, abych něco nevyzradila. Článek vyšel perfektně, jak se dalo čekat, až mě z toho naskočila husina, když jsem to četla. Moc krásně napsané, ani mě nepřekvapil důvod, proč se Noah zdejchl, tak nějak mi to potom všechno došlo ještě dřív, než jsem se dostala k důvodu. Leť a Zapomeň no to souhlasí. Zapomeneme na minulost a budeme se soustředit na budoucnost.

16.06.2023 4 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Toto je první kniha od této autorky.. Nevím jak vám ale mě moc nesedla.. Maya byla skoro stále zahořklá a chladná ke Camovi občas se chovala jak malé děcko.. to mi asi moc nesedlo ale od děje mě to neodtáhlo i tak mě lákalo co se bude dít dál.. Cam byl skvělý i když udělal chybu a nenechal si to vysvětlit ale pak po pár letech se zase oba dva sešli díky Liv a jeho chování mi bylo sympatické.. Líbilo se mi že jí neodsuzoval prostě jí miloval podporoval snažil se jí dostat z toho jejího stavu (alkohol,cigarety) a hlavně bojoval i když to neměl s Mayou snadné stálo mu to za to... Jia no tak ta se mi od začátku nezdála - mrcha to co zkoušela na Mayu a o tom kanclu radši nepíšu... bylo to od ní hnusné i ten šéf Mayi se mi nezdál a nelíbil.. Eli a Vanessa byli fajn to samé Camova ségra (Liv) ze začátku teda ne ale ke konci se srovnala a také bratr (Darren) o kterém je druhý díl na který nevím či se těšit nebo ne... uvidíme jestli se dokopu k té knize nebo ne :D...

03.04.2021 3 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Jodi Ellen Malpas znám už delší dobu tuto knihu jsem četla nějak jak vyšla ale vůbec mi to nedošlo až když jsem se začetla... Popravdě co si tak vybavuji tak mě vrtalo hlavou proč se tak Jake chová a co se mu stalo pak sem se k tomu dostala a můžu napsat jen to že si toho zažil opravdu hodně.. Na poprvé sem si myslela že je Abbie jeho manželka a že to bude asi mrcha ale nějak mi to nedávalo smysl až pak sem se dozvěděla pravdu a byla sem ráda že je to kladná postava která vychovala Charlotte.. Cami otec? Takový sobecký parchant kterému šlo jen o karieru místo aby ochránil vlastní dceru... Cami mamka? Ta mě mile překvapila jak přijala Jaka bylo to od ní strašně krásné a TJ se choval opravdu jako pravý bratr i když mají jinou matku a jeho matka nepatří z rovna k těm nejlepším... Heather? Skvělá nejlepší kamarádka Cami bylo krásné jak ji podporovala byli jako sestry.. Luce ta byla taky skvělá hlavně mě jí bylo líto když jí Cami přetáhla pánvičkou ale hold neměla na výběr :D Jake se opravdu o Cami staral a hlídal jí skvělá dvojka se z nich stala bavilo mě jak se Cami snaží Jaka zbavit :D♥

20.11.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Jakože Mari a Hudson? Awww ty jsou tak sladcí..
Další perfektní knížka jakou jsem kdy četla ♥
Skvěle si u ní oddechnete a odpočinete a chvilkama i pobavíte :)
Já měla tak nějak tušení co je ten Alec zač a jeho postoj prostě jak se zachoval mě překvapil popravdě jsem si myslela že to bude hajzl ale on vážně překvapil ale zásluhu na tom má Hudson samozřejmě který mu promluvil do duše a to od něho bylo tak krásné gesto i když si s Mari navzájem lhali a Hudson na ní byl naštvaný stejně se za Mari postavil opravdu z chladnokrevného hajzla romantik ♥
To samé jak tu bombu co se v knize odehrála vzali Mari i Hudsona rodiče na to že Hudson neměl děctví když to tak vezmu tak se zachovali opravdu vřele.
Miluju takovéto styly knížek a jsem opravdu ráda že jsem si knihu přečetla vůbec toho nelituji je skvělá..

16.11.2020 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Serii Dimily miluju četla sem jí minulý rok ale k tomuhle dílu jsem se nějak nemohla dokopat nakonec nastal den kdy mě to lákalo tak sem si jí konečně přečetla... Tylera minulost mě strašně sebrala to co dělal jeho otec je prostě neodpustitelné a přes čáru i když je to jen kniha bylo mi Tylera strašně líto a hlavně sem měla zlost na jeho otce.. a když už jsme u té minulosti tak tam byla samozřejmě i současnost konečně sem taky pochopila proč se tak choval a co si vlastně myslel... Je zvláštní co dokáže jedna kniha kterou člověk vynechá opravdu jsem nakonec vše pochopila a dává mi to konečně smysl..
Pár Tyler a Eden prostě budu mít navždy v srdci ♥♥
I když byla kniha skvělá tak bohužel byla slabší proto nejspíše dám 4 hvězdičky..

23.09.2020 4 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Estelle Maskame jako první knihy jsem četla DIMILY které mě zaujali..
A opravdu jsem ráda že vyšla její další kniha která mě potěšila..
Kaii a to že i když je na tom zle tak je pozitivní to naprosto miluju... ♥
Naprosto skvělá kniha.. popravdě jsem se bavila na tom jak se mstila Harrisonovi (i když to potom sranda rozhodně nebyla) ... vážně za to co jí provedl se nedivím bylo to od něho vážně odporné určitě bych v Nessie (Jak by řekl Kai) situaci být nechtěla.. jenže ta pomsta byla další chyba Harrison co dělal na oplátku to bylo zase opravdu odporné...
Nessie táta jak se dal zase k životu se mi líbilo před tím mě to štvalo jak se ani moc nezajimal..
Ale kniha se mi četla strašně rychle takže za mě je to nejspíše 5 hvězdiček.... ♥

05.09.2020 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Já ten příběh prostě naprosto MILUJU ♥
Je to celkem podobné Moderní Popelce ale tohle vážně na MODERNÍ POPELKU NEMÁ!
Originální příběh nic lepšího sem nečetla ♥
A HLAVNĚ je to snad jediná knížka co jsem kdy četla aniž by mě hlavní postavy rozčilovali..
Brian (Cinder) a Ella naprosté zlatíčka ♥
Strašně se mi líbilo jak BRIAN ELLU PODPOROVAL! Kéž by takové princové existovali :( :D
Juli ♥ Viv ♥ Scotty ♥ Rob ♥ Viv tátové ♥ Briana Mamina ♥ Doug ♥
Anna mě překvapila nečekala sem že se změní ale mile mě překvapila..
Jennifer tu sem v 1 díle moc nemusela ale tady mě ani tak nevadila..
Elly otec? No proboha v 1 díle sem ho neměla ráda ke konci maličko ano ale tady no
Pochopila sem proč to udělal... ALE STEJNĚ
NÁDHERNÝ KONEC možná by bylo fajn napsat i 3 díl jenže to by už nebylo ono neměla by autorka o čem psát takže je fajn že to takhle krásně zakončila ale maličko to protáhnout ještě mohla :D
DOPORUČUJI PŘEČÍST OBA DVA DÍLY JE TO NAPROSTO UŽASNÝ PŘÍBĚH ♥♥

03.01.2020 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥ a Ev a Dave♥
Jimmy no co k tomuto příběhu napsat popravdě Jimmy se choval jako kretén a moc mě jeho chování nebavilo :/ nevím čim to je ale prostě Jimmy mě moc nenadchl
Lena♥ zlatíčko to samé (opět:D) Mal♥ mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji nebudu tady psát že ho nedoporučuji jen kvůli tomu že mě osobně nesedl každý má jinou představu :)

15.10.2019 3 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Jak sem psala u předchozích dílu
Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla rychle a krásně:) oproti 2 Dílu..
Megan zklamala.. Myslela sem že se změnila ale bohužel sem myslela špatně..
Abych pravdu řekla tak mě trošku Callumovo chování štvalo nevím proč ale maličko mě štval pak už to bylo v pohodě)
Mrzí mě že se tam NEUKAZOVAL Tom Penny brácha :/
Nejvíc sem si samozdřejmě zamilovala ♥Noaha♥Penny♥Její rodiče♥Sadie Lee♥Bellu♥Eliotta♥Alexe♥Posey♥Leah♥
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :) •Neukamenovat prosím•

18.09.2019 3 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Jak sem psala u předchozího dílu
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla o trochu hůře než 1 díl
Nejvíc mě štval Dean jak se tam furt přetvařoval a hlavně to co provedl ._. NE!! nebudu spoilerovat.
Nejvíc sem se zamilovala do ♥Larryho♥Eliotta♥Alexe♥ Penny rodiču♥Toma♥Leah♥ a Megan mě fakt překvapila mile překvapila no a Noaha bych nejradši chvílema uškrtila za to jeho chování.. Penny a ty její záchvaty :( bohužel vím jaké to je mít takovýhle záchvat nic příjemného to rozhodně není..

16.09.2019 2 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Kniha se četla příjemně a velice rychle :)
Autorku Rachel Harris mám velice ráda takže DOPORRUČUJI

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Justin byl mnohem hodnější a sympatičtejší než v Umění předstírat
Příběh mě bavil kniha se četla velice příjemně a hlavně rychle :)