Víš, že… DIMILY trilogie - box

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejúspěšnější romantická trilogie poslední doby v kompletním vydání! Eden a Tyler jsou jako oheň a voda. Když Eden spatří svého nevlastního bratra poprvé, má pocit, že je to ten nejdrzejší frajírek v LA. Tvrdá fasáda a úniky do světa večírků ale možná jen skrývají rány, které Tyler nechce nikomu ukázat. Nikomu – kromě Eden. Čím víc jeden druhého poznávají, tím víc je jim jasné, že jejich vzájemné city nejsou jen sourozenecké. Pochopí to ale jejich okolí? A může jejich láska přežít boj s předsudky i vlastními pochybami?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/388143/vis-ze-dimily-trilogie-box-SKn-388143.jpg 4.815
Série

DIMILY

Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno · Fragment (ČR)
Orig. název

The Did I Mention I Love You? Trilogy: Box Set of the Phenomenal DIMILY Series · 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Víš, že… DIMILY trilogie - box

Přidat komentář
luzajickova
10. září

Tahle serie mě také velice za ujala četla se krásně
Eden a Tyler jsou můj druhý oblíbený pár♥
Je to celkem podobné AFTER od ANNY TODD♥
DOPORUČUJI PŘEČÍST

nikiss76
26. června

Musím říct, že jsem přečetla celou sérii za velmi krátkou dobu, protože jsem byla opravdu zvědavá, jak to celé dopadne. Ačkoliv jsou knihy určeny spíše pro mládež, musím říct, že mě příjemně překvapily a bavily mne. Líbila se mi hlavně postava Tylera, která se každým dílem vyvíjela. Z mladého rozzlobeného kluka, který měl problémy s drogami a nevěděl, jak se vypořádat se vztekem, se stal muž, který se vypořádal se svými démony a zjistil, jakým směrem se chce v životě ubírat.

Takže určitě hodnotím kladně a doporučuji jako takové oddechové čtení.

marketa4469
15. února

Tuto sérii jsem si objednala, a až potom, jsem četla komentáře a říkala si, že to asi nebude stát za to. Všechny díly jsem přecetla během několika dní (ještě mi zbývá několik desítek stránek z posledního dilu). V prvním díle je opravdu hodně zvláštní popis veškerých akci, užívají drog. Ale co se mi zmenil život a přestěhovala jsem se, jsem zjistila, že ani tyto popisy v knize nejsou daleko od pravdy i tady v Čechách. Jen záleží na tom, s kým a kde se pohybujete. Já se naštěstí těmto lidem vyhýbám obloukem. Ale musím říct, že knížky se mi opravdu líbily. A až u čtení posledního dílu jsem zjistila že autorce v době, kdy knihy dopsala bylo šestnáct let! Takže knihy bych řekla, jsou povedené. A je vidět, že s psaním dalších dílů dospívá i autorka.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Estelle Maskame
skotská, 1997

všech 6 knih autora

Kniha Víš, že… DIMILY trilogie - box je v

Právě čtených1x
Přečtených24x
Doporučených3x
Knihotéce8x
Chystám se číst15x
Chci si koupit13x
dalších seznamech1x