Lucik100 Lucik100 komentáře u knih

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Mari byla podle mého až moc dokonalá a mocná, než bylo třeba, ale jinak byla knížka super a těším se na další díl.

21.05.2018 5 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Výborná zápletka s klíči. Lia, Sonia i Luisa byly velmi sympatické, ale trochu jsem nerozuměla Alici. Henryho mi bylo opravdu moc líto.

25.03.2018 5 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Části knihy jsem myslela, že přeskočím, jak to bylo nudné, ale nakonec vyvrcholení bylo perfektní. Těším se na pokračování.

19.03.2018 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Super. Zase něco úplně nového.

08.02.2018 5 z 5

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Určitě další dobrá kniha od skvělého autora.

21.01.2018 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Super pokračování. Skvělá rodinná zápletka s Jacem a Sebastiánem (Johnatanem).

01.01.2018 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Ze začátku jsem se v příběhu dost ztrácela, ale jak jsem se chytila, tak už jsem se nemohla odtrhnout. Super příběh.

25.12.2017 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Chvíli trvalo než jsem se začetla, ale když už jsem se začetla, tak jsem se nemohla odtrhnout. Opravdu se mi líbil ten psychický vývoj hlavní postavy, kdy si začala uvědomovat, že byla opravdu mrcha a snažila se napravit své chyby.

15.12.2017 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Super pokračování. Skvělá zápletka s labyrintem.

29.11.2017 5 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Není to zrovna můj styl a částmi to bylo občas zdlouhavé, ale jinak dobrá kniha.

19.11.2017 3 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Ze začátku jsem se do knihy musela nejdříve začíst, což chvíli trvalo, ale když se to rozjelo, nemohla jsem se od ní hnout. Druhý díl si určitě přečtu.

13.11.2017 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Fantastická knížka, ve které pomalu rostla před zraky čtenářů láska a kde jsem ani já nevěděla, kdo lže a kdo mluví pravdu.

05.11.2017 5 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Prostě skvělá kniha. Miluji příběhy zasazené ve Viktoriánské anglii a tento příběh byl úžasný.

29.10.2017 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Skvělé zasazení Lovkyň do příběhu. Zoe byla že začátku opravdu protivná a nepříjemná, ale ke konci jsem si jí prostě zamilovala.

25.10.2017 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Super pokračování, už se vrhám na další díl.

18.10.2017 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Ze začátku se mi do této knihy moc nechtělo a do jejího čtení jsem se musela nutit. Ale teď rozhodně nelituji toho, že jsem ji rozečetla a už se chystám na další díly.

17.09.2017 5 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Ze začátku mě kniha moc nebavilo, ale pak mě chytla a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

28.08.2017 5 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Trochu smutný, ale jinak super. Na konci jsem byla ráda, že si všichni všechno vyříkali a byl konec lžím.

24.08.2017 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Super. Zase něco nového.

21.08.2017 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Skvělý. Je hezké, když příběh dobře skončí a tenhle příběh skončil naprosto fantasticky.

06.08.2017 5 z 5