Luciee113 Luciee113 komentáře u knih

V pasti V pasti Lydia Strong

No doufám, že bude další díl...takhle to nemůže skončit!!!
Kniha dobrá, ale někdy jsem z ní měla divný pocit... že je to jako už moc přehnané.... myslím tím chování Jereda. Ale díky autorce, která dokáže během příběhu tak perfektně vylíčit situace a naznačit pocity jsem ho nakonec začala i chápat... A jestli nám dá pokračování (tu krátkou epizodu v Setkání nepočítám), změním hodnocení na 5* :D Tak šup šup... už se všichni těšíme ;)

Teď, po půl roce to čtu podruhé... mám stejný názor - CHCE TO POKRAČOVÁNÍ!!! HALOOOO....

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Příběh krásnej, láska taky, ale takový to velký BOOM se u mě nekonalo. Neni to takové to rychlé čtení - kde nic tu nic. Je to krásně napsaný a rozebraný. Rozhodně to stojí za přečtení.

26.06.2023 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Jsem nadšená, když vezmu knihu do ruky a pak čtu, čtu a nemohu přestat. Tak to má být. Kluci byli skvělí.

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Jako když vám v kině dají místo pytlíku popcornu, pytlík emocí.... ne pytlík, ale rovnou celej pytel. Neuvěřitelný! Jako by jste letěli na klouzačce plné pocitů, lásky, chtíče, zmatku, důvěry... v té knize bylo naprosto vše.... Úžasný! Smekám klobouk, tleskám a těším se na další pecku;)

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Dalo by se říct, že je to taková "jednohubka". Není přeplácaná, není veliká, ale o to je chutnější.

99 kluků Micaha Summerse 99 kluků Micaha Summerse Adam Sass

Během čtení jsem byla hodně skeptická ohledně hodnocení. Spíš jsem se přikláněla ke 3 *. Ale když jsem se nakonec dostala až na konec, usoudila jsem, že pohádce vlastně nemůžu dát jen 3* :) Ano je to pohádka, která jede na té správné vlně. Autor prostě zavřel oči, vysnil si svůj 'za vlasy přitažený' příběh a přenesl jej na papír. Cítíte tam ale přesně to, co chce, aby jste tam cítili. Nemůžu se moc rozepisovat, abych tady neprozradila děj příběhu. A to je sakra těžký :D Každopádně... jestli si během čtení budete myslet, že TO tam prostě je, tak TO tam taky je! Ale co, to vám neřeknu ;) Pocity vám to prozradí.

Sandy Sandy Melanie Moreland

Sandy mě bezpochyb dostala do kolen. Je to dokonale napsaný příběh plný lásky i starostí. Dokázala jsem se vžít do její radosti i strachu. Naprosto dokonale popsané pocity.

11.12.2023 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Z tohoto příběhu láska a pevnost rodiny jen pryští. BAM opět nezklamali ani v jednom bodě a slova Reida mě dokonce i rozplakala. Ale chytla jsem se, že natahuju i víckrát. Hal mě zase dokázal rozesmát. Už se na něj těším.

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tak jak píší ostatní... bylo to předvídatelné. Ale... i tak to bylo pěkné počteníčko. Docela mě překvapilo, že mě kniha dokázala v některých částech rozesmát a dokonce jsem u jedné i zaslzela. Pro mě, po dlouhé době, překvapení.

Božský Božský Christina Lauren

Senzační konec celé série. Pippa je svá a hned si mě získala svou veselou a nezkrotnou povahou. Jensen je taky skvělý, ale celkem překvapil. Myslela jsem si, že bude víc jako Will, ale i on má své kouzlo. Miluju ty chlapy ze série Božský všechny!

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Celá série je suprová. Ruby je úžasná a Niell je Niell. Je s ním spousta práce, ale nakonec se jako každej pořádnej chlap pochlapí.

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Kniha mě hodně bavila. Vtipné, krásné. svižné, přečtené jedním dechem. Chloe a Bennett jsou úžasní.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Z Willa jsem byla z předchozích dílů nadšená, takže jsem se nemohla dočkat, až se o něm dozvím víc a těšila se na jeho nezapomenutelné hlášky. Jenže mě překvapila Hanna takovým způsobem, že Will neměl šanci. Nejspíš překvapila i ho, protože to, co jsem od něj čekala, se nedostavilo. Zato mě překvapil, jak moc dokáže být citlivý, zvlášť pár posledních kapitol mě dost dostalo.
přečetla jsem si knihu hned podruhé a zdá se mi lepší, než když jsem ji četla poprvé.

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Milé překvapení. Myslela jsem si, že budu číst pokračování Sáry a Maxe a ono ejhle... Tuto knížku si zabral Bennett a Max. Kniha byla vtipná a nápaditá. Strašně moc se těším na Willa... myslím si, že to bude můj nej oblíbenec. Vlastně už je. A to jsem jeho knihu ani neotevřela.

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Je potřeba si knihu přečíst ihned po prvním díle, dokud je člověk stále naladěn na tu jejich jiskřící a láskou namazanou laťku. Pak je to krásné pokračování, které zahřeje a potěší. Mě se to moc líbilo.

Zrcadlo Zrcadlo Lydia Strong

Musim dát 5* jinak to nejde... knížku jsem si koupila večer... pak jsem do ní nakukovala tak dlouho, až mě chytla do svých pařátů a stáhla mě do hlubin... dočetla jsem ji o půl 6 ráno. Masakr... to, že jsem chtěla ráno spát max do 9 - o tom jsem si mohla jenom zdát.... zase prochrápaná půlka neděle.... Knížka byla super!!! Mě se teda líbila moc!

Trochu moc Trochu moc Lydia Strong

Já to nechápu... Fakt je to krásně napsaný a prostě to musíte přečíst hned... Žádný přestávky. Jinak to totiž nejde.
Přečteno podruhé a opět jsem se dost pobavila. Mike je dobrej jak prase :D
... tak asi jsem to přečetla už asi... čtyřikrát :DDDD (samo, že s postupem času. Nééé hned po sobě :D )

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

O dost lepší než první díl... opravdu o dost. Bylo tam jiskření, láska, sex i napětí. Teda si nejde nezamilovat. Byl úžasný!

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Rozpačitější příběh jsem snad nečetla... Ze začátku jsem byla z příběhu dost v rozpacích, nervózní a nejistá, ale stále mě to táhlo číst dál a dál. Netušila jsem jak bude příběh pokračovat a jakým směrem se kniha vydá. Bylo to úplně něco jiného, co jsem doposud znala a kde jsem už na začátku knihy věděla, kdo s kým bude a o čem děj zhruba bude. U této knihy mě má nejistota dost mátla. Po příchodu nové vychovatelky, jsem příběhu začala propadat... až jsem mu nakonec propadla. Moc se mi to líbilo. MOC.
Jak zde někteří komentovali, že je příběh a chování postav nereálné... vždyť je to proboha kniha! A knihy vznikají z fantazie autorů! Můžou si tam psát, co je napadne a my zase díky nim můžeme utéct od reality! O tom to přece je, ne?

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Musím napsat můj první dojem... Jsem ve třetí kapitole a strašně moc mě to baví.....