Božské začátky

V sérii 3.5 Chloe Millsová a Bennett Ryan se nemohou dočkat, až konečně uslyší svatební zvony. Chloe se ztrácí v posledních přípravách a vážně zvažuje, zda by se vše nedalo vyřešit snadněji v Las Vegas, zatímco Bennett skládá dočasný slib zdrženlivosti, protože nechce, aby ho před svatbou „rozptylovalo“ Chloino božské tělo. Napětí ve vztahu s pobouřenou a vzdorující Chloe stoupá a nepomáhají ani příbuzní a přátelé, kteří vnáší do už tak složité situace jen chaos a zmatek. Vášnivý vztah se blíží k vyvrcholení a nikdo netuší, zda se Chloe a Bennett dokážou minovým polem odpíraného sexu propracovat až k oltáři. Podaří se jim projít nástrahami, které jim do cesty staví osud a jejich přátelé, a současně si uchovat to, co je dělí a současně pevně spojuje? V sérii jako 3.5 díl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461386/big_bozske-zacatky-oMi-461386.jpg 4.1105

Božský bastard

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota

Beautiful Beginning, 2013

Kniha Božské začátky

krevetka79
včera

Bohužel tomuto dílu chyběl děj, smysl, šťáva a i vtipu bylo málo :-(

Nuttelka

Moc ráda jsem se vrátila k oblíbené dvojici - Bastard s Mrchou :-) A moc jsem se bavila, smála jsem se i nahlas, děkuji autorkám za tyto nenáročné oddychové knihy. Bylo to vtipné, žhavé, romantické, vášnivé a strašně sexy. Bastard stále zůstává v té nejvíce "TOPce" knih tohoto žánru :-)

nikca3976

Závěrečný díl série Božský..konec příběhu Božského bastarda a mrchy.. plánování svatby obohacený Bennetovým plánem držet předsvatební celibát Chloe se samozřejmě nedá a bude se všemožně snažit mu to překazit..Z těchto dvou mám radši Chloe,protože je to taková "drsňačka" a hlavně nezávislá...s Bennetem dohromady jsou jako časovaná bomba a člověk nikdy neví,kdy bouchne a co všechno způsobí Hodně žhavé a oddechové čtení...️
Tahle série má pro mě hodně citovou hodnotu..přivedla mě ke čtení...nikdy jsem nečetla,vždycky jsem se musela nutit nebo jsem přečetla pár stránek a knížku odložila...pro mě bylo čtení jako trest,když to řeknu tak blbě ‍️ Jendou jsem se nudila a koupila si božského bastarda a už to jelo...jenom si prostě stačilo najít svůj žánr a už se čte samo..vůbec se nestydím, že čtu především erotické romány (má to i své výhody ) ️Když jsem tuhle sérii četla,tak jsem měla trošku blbé období,ale při čtení božské série jsem na všechno kolem aspoň na chvíli zapomněla a byla jsem v úplně jiném světě ️️

šavlozubka

Tentokrát mi chyběl děj, knihu ze všech tří hodnotím jako slabší. Fajn bylo setkat se s hlavními hrdiny a hrdinkami ze série Božský a uzavřít si jejich příběh včetně ten Chloe a Bennetta.

Kristy.Seb

Ze třech vsunutých příběhu mi tenhle přišel nejlepší. Ale i tak bych se bez něj obešla.

Ešína

Zakončení příběhu Bennetta a Chloe a ostatních bylo milé. Bavila jsem se od začátku do konce. Celé ságy. Až mě mrzí, že se s nimi asi už nesetkáme. Ale kdo ví, nejspíš se k nim někdy vrátím.

lihate

Myslím si, že tuhle dvojici prostě buď milujete nebo nenávidíte. (Což ostatně dokazuje i hodnocení tady) Případně obojí, ale nikdy nic mezi tím. Jejich příběh je tak moc vášnivý, že ani nejde napsat, že by byl i jiný. Jejich vztah je na hraně všeho a ničeho, spojení světla a tmy, lásky a nenávisti, války a míru, boje a svobody, chaosu a řádu, rozumu a hlouposti, ctnosti a neřesti... Ale vždy s obrovskou dávkou citu. Je to výčet spousty protikladů, které do sebe zapadají a tvoří výrazný celek.

"Nenávist, žádostivost, strach, lítost, touha, láska
oslepující láska.
Bennett a Chloe. Pan Ryan a slečna Millsová. Pan Mills a paní Ryanová. Muž a žena. Bastard a potvora."

Jejich vztah by se dal vystihnout několika citacemi z této knihy: "Kdyby věděl, co si hodlám na večer obléknout, kalhotkami by mě přivázal k posteli a osobně by mě převlékl." "Musím přiznat, že kdyby (Max) nezasáhl a nepřevzal iniciativu, určitě bych už na mol, řádil v hale jako tygr a propouštěl zaměstnance, včetně těch, kteří nepracují pro nás."

I přesto, že mě všechny knihy o této dvojici neuvěřitelně baví, přijde mi, že se všechny tyhle dodatečný díly o jejich dvojici, mohli vlézt do jedné knihy. Což ale nic nemění na tom, že jejich přístup k životu, světu a sobě samým miluji a knihy o nich, mě nikdy neomrzí.

"Možná se nějakého zemětřesení dočkáš a třeba se přivalí i pořádná vlna, ale s tím se nedá nic dělat, protože osud neovládáš o nic víc než člověka, kterého miluješ."

Hany.Honey

Už to nemělo tu správnou šťávu. Stejná dvojice podruhé už tak nefascinuje.