Trochu moc

Mike je věčně naštvaný samotář, který si k sobě nikoho nepouští. Jen jeden člověk se k němu dokázal dostat, než ho Mike odehnal. Nyní ale přemýšlí, jestli neudělal chybu. Dokáže napravit všechny svoje průšvihy a začít ostatním věřit?

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447966/big_trochu-moc-zXG-447966.gif 4.357

Kniha Trochu moc

alibaba72

Dobrý závěr série a určitě to je výborné oddechové čtení :-)

LucySmile

Tuto sérii i přes počáteční nedůvěru jsem si moc oblíbila a četla se téměř sama. Tento díl se navíc povedl asi nejvíc a i je zde nejméně chyb. Všechny postavy jsem si oblíbila a z Mikea se stal celkem milý člověk. Rozhodně nelituju přečtení.

ondras666

Musím přiznat, že třetí díl této série se povedl asi nejvíc. Možná to je i tím, že Mike je můj oblíbenec už od začátku a zde má vlastně celý prostor sám pro sebe.
I přes nějaké gramatické chyby, opět, se četla kniha dobře.
A co by mě zajímalo, zda došlo k výměně rolí...

KláraH.

Tak to byla nejrychlejší série, co jsem kdy přečetla, 28h všechny tři díly. Za mě nejlepší ten první a jsem ráda, že Dan s Evanem zůstali po celou sérii, za mě je jejich otvírák nejlepší knihou série. Ani tohle nebylo špatný, strohost se mi líbila, měla svoje opodstatnění. Ale ty hrubky jsou prostě děs, tahá to za oči, ubírá to dojem. Nespisovná čeština je fajn, ale i ta má svoje pravidla pravopisu. Škoda.

TomTomis

Opět rychlý příběh. Žádný komplikovaný děj. Romantika. Gay. V rámci žánru super. Odpočinková série. Určitě to nevybočuje z ostatních knih, které autorka napsala.

DomenicaRisa

Série je povedená v rámci příběhu, ale nemohla jsem dát více než dvě hvězdičky. Po gramatické stránce je to slátanina. Za většinu chyb, kterých se zde autorka dopustila, bych své studenty u přípravy na přijmačky sepsula. A u mě opravdu tyto chyby strašně kazí celý příběh.

Myška43

,,Sny jsou jedna věc, realita jiná. Ve snu můžu i lítat, v reálu si namlátím hubu."

Tak za mě jednoznačně nejlepší díl. Autorka ze mě ty emoce ždímala. Ze začátku jsem byla hodně smutná, ale jakmile se dali chlapi dohromady, už to bylo veselejší a veselejší.

,,Jeho chování mi ukazuje, jak hroznej člověk jsem. On věří lidem, já je nesnáším. On poslouchá svoje rodiče, já jsem rád, že moji zdechli. On studuje a vše bere zodpovědně, mně jde hlavně o přežití."

V prvním části mi byl Mike nesympatický a vyloženě otravný. Ve druhé, když odhalil svou minulost, už jsem jeho chování začala chápat, i když na konci mě fakt naštval. No a teď ho mám moc ráda. Člověk nesmí dát na první dojem. Měl by se snažit poznat a pochopit, než někoho odsoudí.

,,U věcí mi nedělá problém jim vyznat lásku. U lidí jsem to zatím nedokázal."

Byl to moc krásný příběh. Mike s Tristanem našli cestu ke svému štěstí, celá parta přátel zůstala pospolu, rodiče zmoudřeli, všechny křivdy byly odpuštěny a tak to má být.

bari_be
22.11.2020

Lydia je pro mě zajímavá především díky tomu, že píše MM romance, ale její styl psaní se mi nelíbí. Na mě je až moc strohý. Nicméně příběhově zklamaná nejsem, chtěla jsem víc Mikea, dostala jsem víc Mikea. Bavila mě jeho proměna, když si nevěděl rady se všemi novými pocity a situacemi. Tristan je zlatíčko a nejsympatičtější postava ze všech. Za mě je ale nejlepším dílem série Trochu dál.